Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők gyúrósok! Mi a...

Testépítők gyúrósok! Mi a véleményetek Drugs Bunny modoráról?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 11:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
24%
Én inkább a sportba és testépítésbe vagyok otthon nem pedig az interneten való f*szságok írogatásában;)
2013. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 dirtboy ***** válasza:
ahhoz képest most szépen bele jöttél.
2013. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Szergej55 ***** válasza:
Nos, a stílusa olyan, amilyen (,mondjuk a szövegein nem egyszer jókat szórakozok :D), bár nem tudom, én mennyire lennék készen annyi hülye kérdés után, amennyit mondjuk ő az edző válaszolban kap, de valami hasonló lenne nálam is, főleg, hogy ott vannak a felhasználás feltételei, amiket a kérdezők 90%-a leszar.
2013. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nagyon tévednek azok, akik "ostoba gyúrósnak" tartják... Sok mindent tud, én sokat tanultam tőle. Hülye kérdésre hülye válasz. Mit vártok? Elmagyarázza, hogy az egyszerűbb emberkék is megértsék. Én bírom, sokat nevetek rajta és bírom a stílusát, emellett sokat tanultam tőle ezt is hozzátenném.
2013. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!