Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők gyúrósok! Mi a...

Testépítők gyúrósok! Mi a véleményetek Drugs Bunny modoráról?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 11:39
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
18%
Én nem vagyok testépítő, gyúrós. 25 éves nő vagyok, próbálok normálisan kajálni és edzek... Bunny pedig egy messiás! XD De most tényleg, rengeteg jó dolgot mond, semmit nem misztifikál túl, kerek perec megmondja, ha valami sz.r vagy épp jó. Modorával szerintem semmi baj, sőt, kifejezetten humoros ember lehet :D
2013. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Ő a testépítés Mónikája, mocskos szájú és a gyökerek nyelvén próbálja az idiótákkal elhitetni, hogy mekkora tényező, akik meg is eszik az eléjük öntött moslékot.
2013. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Hujujujj :O
2013. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Ótvar módon válaszol,képtelen normális hangnemet produkálni.Ha rossz napja van teljesen mind1 mit kérdezel,bunkózni fog.

Szerintem:egoista,idegbeteg,okoskodó,kulturálatlan.


más...Amennyi táplálékkiegészítőt beszedett már azzal egy kisebb falu kigyúrta volna magát,ennek ellenére rá kell nézni-hagy némi kívánnivalót maga után az alkata-.

Nagymellénnyel elő tudja magát adni a testépítésről,de ugye a testalkata lenne a referencia..el lehet dönteni..

Az izületei is tönkrementek valahogy a tökéletes edzéstechnikáitól.

Valahogy nem áll össze nekem a kép amit mond és amit látok...Zárójel bezárva.

2013. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudod,hogy tönkrementek az ízületei?
2013. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Belenéztem a videóiba.Nem én találtam ki.

A vállára mindig panaszkodik.."meghalt a vállam"..

Az egyik videón sétál és azt mondja egy emelkedőnél,hogy rohadtul rossz ez a térdének..ha ennyitől fáj az eléggé oda lehet nem?A csuklójára is panaszkodott már többször.


Ezek után mertem azt mondani,hogy oda vannak az izületei.


Értem én,hogy motorbalesete volt,de erre ráhúzni mindent

az kicsit erős.

2013. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 dirtboy ***** válasza:
100%

igazad van egyébként,nyafog mint egy csaj máskor meg adja az alfahímet.

nálam az verte ki a biztosítékot mikor dumált a fájós válláról aztán 26kg os egykezesekkel csinált vállból nyomást.

akinek fáj a válla az még 15el sem bírja nem még 26al.

2013. márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

21:02


Értem,köszi.

2013. márc. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"dirtboy válasza:


igazad van egyébként,nyafog mint egy csaj máskor meg adja az alfahímet.

nálam az verte ki a biztosítékot mikor dumált a fájós válláról aztán 26kg os egykezesekkel csinált vállból nyomást.

akinek fáj a válla az még 15el sem bírja nem még 26al."


Na pont miattad és a nagy szakértő társad miatt beszél így bunny... Motor balesete volt te idióta...kiment a válla és folyamatosan jár rehabra amiről több videó is készült.Az ízületvédőket az egyik legfontosabb tápkiegnek tartja és ezt folyamatosan hangsúlyozza... A nevét a drog ellenes megszólálasai,kampánya miatt kapta mielőtt vmelyik hülye ezt vetné fel...

2013. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 dirtboy ***** válasza:

/Na pont miattad és a nagy szakértő társad miatt beszél így bunny.../


látom nem sokat vagy a sport kategóriába ha ennyire nem ismersz hogy nekem akarod be mutatni bunnyt.

grat. ügyi vagy ülj le egyes

2013. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!