Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők gyúrósok! Mi a...

Testépítők gyúrósok! Mi a véleményetek Drugs Bunny modoráról?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 11:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
én nagyon bírom :)
2012. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 dirtboy ***** válasza:
100%
nekem nem igazán tetszik,így is azt hiszik az emberek hogy izomagyú bunkók azok akik konditerembe járnak vagy egyéb helyeken súlyzóznak ő meg még erre rá tesz egy lapáttal.
2012. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 NagyonGonosz ***** válasza:
100%
Értem én, hogy sok hülye kérdést kap, de azért nem kéne tajparasztnak lennie. Nekem nem jön be a stílusa.
2012. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Éndzsöl ***** válasza:
100%
Nem szimpatikus, sajnos. Elismerem a munkásságát, de rengeteg primitív, arrogáns megnyilvánulása van, ami miatt elhatárolódásra késztet. :/
2012. szept. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Munkássága elismerésre méltó, egyértelmű. És szerintem teljesen igaza van, ha valakit lehülyéz. Kirakja az emberek orra elé a sárga kapszula című könyvet, ami minden fontos információt tartalmaz, a gyakori kérdéseket, a szabályzatot... És akkor olyan barom kérdéseket kap... Hülyék az emberek, csoda, hogy bírja.
2012. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én is szeretem olvasgatni meg nevetni a rovaton, csak sajnos ha kívülálló olvassa annak vagy elmegy a kedve az egésztől, vagy még bunkóbbnak fogja tartani a gyúrós társadalmat, így sem vagyunk elismerve, Bunny meg még jobban szégyenbe hoz a modortalanságával... Jó pofa de szerintem nem egészen így kéne!
2012. szept. 22. 12:46
 7/24 anonim ***** válasza:
Ilyen a "gyúrós társadalom". Sok a tudatlan, a hülye, szerintem ha valaki hülyének nézi a konditerembe járókat, az nem bunny miatt, hanem a többi tuskó miatt. Akinek céljai vannak az edzéssel, vagy csak a mozgás kedvéért jár le, felesleges ezen gondolkodnia, szerintem.
2012. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha már megírta a sárga kapszulát, utána nem tudom miért foglalkozik azokkal kik képtelenek elolvasni. Egyszerűen csak törölni kellene a kérdést és pont.
2012. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mond sok okos dolgot,ezzel nincs is baj.Roh@dt nagy az egoja,és ezzel egy buta,paraszt gyúrósnak adja el magát,és marhára nem veszi észre az egészet.Másokat parasztoz,közben sokszor ugyanúgy viselkedik.Meg nem értem,miért nem tudja azt mondani az edző válaszolban,hogy"Bocsi,ezt nem tudom" amikor normális stílusban normális kérdést tesznek fel neki(mert azt amúgy aláírom tényleg sok idegesítő kérdés van,meg sok "agytröszt")és csak odalök egy trágár viccesnek gondolt választ,holott tényleg segítséget kért az illető.Múltkor olvastam,vki,normális stílusban elmondta neki,hogy neki nem tetszik az,hogy a motorjaival rakja tele a rovatot,mert ez egy testépítő oldal.erre elkezdett f..szkalapozni,meg minden,hogy mi a f..sz közöd van hozzá.Nem tudja értelmesen lereagálni a kritikát,pedig ez nem is volt sértő,inkább csak egy ellen vélemény.
2012. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Modora modortalan :) viszont a Stílusa tetszik mert ezt leszarja, tetszik hogy nem rózsaszínben látja a világot, mint a sok táplálékkieges cég az ízléstelen kamu reklám képeivel és szövegeivel csak vedd meg a terméket addig ők a barátaid utána meg leszarnak mert profit orientált, Bunny-ra meg szerintem számíthatsz ha bajban vagy.
2012. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!