Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb.6 éve foglalkozom testépité...

Kb.6 éve foglalkozom testépitéssel. Mindenféle porok, kiegészitök nélkül. Sokak szerint valamit kéne szednem. De nekem nem hiányzik. Többmindent elértem igy, mindt más kiegészitökkel. Nektek mi a véleményetek? Kéne?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 13:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Gondolom te is a porzabálók közé tartozol. Még hogy koksz! És nem kamu a kérdés. Csak genetika. És odafigyelés. Másrészt járási,és nemzetkozin már sikerült érmet hoznom. És emellett pár eröemelö versenyröl. Neked viszont jobbulást,a fejedhez. Ide kár volt irnom ezek szerint. Semmi értelmes választ nem kaptam.
2009. máj. 3. 13:29
 12/21 anonim ***** válasza:
hát ha egyedül indulsz egy kategüriában úgy könnyű érmet hozni:D én azért megnézném azt a versenyt ahol cucc nélkül akámrien komoly formát hoz akárki is. amúgy erőemelőbe is megnéznélek:D ááá porzabáló, hogy mondhat ilyet egy testépítő versenyző? te tényleg nem vagy tisztában semmivel:D gyors kérdések: verseny elött hogy csinálod a ch töltést és az na ürítést? és a víztelenítést hány nappal elötte kezded meg? ha ezekre helyesen válaszolsz akkor talán hiszek neked...
2009. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

NEM


Légy büszke rá, hogy a szó legszorosabb értelmében naturál vagy. Én nem edzek valami rég óta, de tiszteletem ha azt a 6 évet végigedzetted mindenféle kiegészítő nélkül.

Az én véleményem szerint megfelelő étrend, precíz edzés és pihenés mellett felesleges a por.

Ha 6 éve edzel akkor tisztában vagy az izom kiépülésével is. Ha kiegészítők nélkül edzel akkor lassabban kerül fel rád az izom, és egy idő után pedig már nagyon lassan. De az az izom amit így szedsz magadra, azt nagyon nehezen tudod majd csak lerombolni, tehát sokkal jobban megéri.

Ha engem kérdezel maradj természetes és a por maradjon meg a lúzer májereknek.

2009. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Ne szedj semmit, jó láthi h még van aki "normálisan" jut el idáig :)
2009. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Figyelj segítek szal vedd a testsúlyod nah ha tömeget növelsz akkor kell 3g/testsúly kg fehérje és 5g/testsúly kg szénhidrát,ezt szépen kiszámolod és ahhoz igazítod a bevitelt,szálkásításnál 4-5g/testsúly kg fehérje és folyamatosan csökkentett szénhidrát.3 óránként egyél


Kiegészítő csak segít nagyon sokat ha nem tudsz undorító mennyiséget zabálni,plusz vitamin bevitelt segítik,multivitamint és C-vitamint mindenképpen szedj,mert az az "olaj a kocsiba" ha érted mit akarok.


Grat ha jól nézel ki.Mi a neved?Voltál versenyen?Remélem nagyon megy a gyúrás.Kiegészítőkben arra ügyelj,hogy tejsavó fehérje alapú legyen.

Többféle közül lehet választani:tömegnövelő(magas CH tartalmú fehérje),fehérjék(minimális CH-val),kreatinok(ezek nagyon jók ha az alapok oké),tesztoszteron serkentők(de ezeket csak huszonévesen,mert fiatalon felesleges,csak pénz kidobás).


Szedhetsz nyugodtan tápkieget,segíteni fog,de csak akkor ha a KAJÁD rendben van.Ne keverd a szteroidokkal,ezeket még ne az egy komoly szinten működik amikor már elértél egy komoly izomtömeg szintet,ez már más szitut követel.

A lényeg hogy ügyelj a tápanyag bevitelre.

2009. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A tápkieg csak akkor szükséges ha a megnövekedett fehérje, szénhidrát és vitamin szükségletedet nem tudod a mindennapi étrendeddel fedezni. Amíg fejlődik az izomzatod mind erőben és tömegben addig nincs feltétlen szükséged rá. De szerintem 6 év után már magadnak kéne eldöntened. Ne hallgass másokra.

Szerintem attól hogy megeszel egy kilós fehérjét egy hónap alatt semmi rosszat nem követsz el. Nem árt csak használ normális dózisban persze. VAgy egy kreatin kúrát kipróbálhatsz és ha meglepően jó eredményt tapasztalsz akkor mit veszítesz? Ha nem jön be akkor meg nem szeded ennyi!!!

2009. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
6 év badi után nem tudod eldönteni hogy szükséged van-e a TÁPLÁLÉKOD KIEGÉSZÍTÉSÉRE??? akkor miről beszélünk? 1 éve edzek de 1 hónap után 3 könyvet olvastam el és az ilyen ALAP dolgokkal simán tisztába voltam... hova tartunk?? :S
2009. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
ha annyit tudsz a táplálkozásrol akkor tudnod kell hogy edzés után kivannak éhezve az izom szöveteid szval gyors felszivodású savó fehérje por hasznos 1ből ellátja az izmokat aminosavakkal stb.. mert az oké hogy eszel rendesen meg genetika is jo de nemtudod bevinni csirke mellel tökehallal riszsel a 2 gr/testsúlyoad közelsem meg nem is szivódik fell olyan hamar meg nemeszel több kiló csirkemellet meg túrót...szval:)
2009. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Fontosak,de attól függ hogy mi.

pl: Deca vagy Jumbo

Nem mindegy!

Táplálék kiegészítő kell! (benne is van a nevében hogy kiegészíti az étrendet,szóval nem helyettesíti) Ha a kajázásod 100%-ig rendben van,akkor nincs rá szükséged.

2009. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Porzabáló majom meg iylenek?:O

Azthiszem inkább erre nem is mondok semmit te majom.

Ne szedjél semmit.Mennyél csak a saját fejed után senkit nemérdekel elhiheted.

Amugymeg honnan tudod hogy ha mondjuk szedsz vitaminokat, fogyasztasz(tudni illik ezt nem szedni szokták, nemgyógyszer) fehérjét esetleg tömegnővelőt, glutamint, aminosavat, akár creatint akkor nem nősz 3szor ekkorára 6év alatt?

2010. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!