Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor mi az igazság a...

Most akkor mi az igazság a kiegészítőkkel kapcsban?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom,hogy testépítőnek kell a fehérje por,ilyen olyan vitamin,+ 1-2 extra jól jöhet kreatin,hot blood ilyesmi.

Barátom is testépített ő kreatint szedett,vérvételen volt,orvos kimutatta,hogy akármilyen dolog túladagolása van miatta,20xos szinten van mint kellene,és szét fog menni a mája.Ez a haverom később elvégzett egy edző tanfolyamot,és azt mondja nekem,hogy mindenféle étrendkiegészítő szinte méreg,és szétvágja a májad+a veséd.

Más meg jön azzal,hogy okoskodik a sok hülye és ezek csak koncentrált kaják,semmi több,semmi ártalmas nincs benne.


Mi a véleményetek?


2011. júl. 12. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha megbízható cégnél vásárolod a terméket, semmi problémád nem származhat belőle. Annyi a lényeg, hogy ami olcsó, nem feltétlen jó is.
2011. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen,ezt mondja minden testépítő,hogy koncentrált kaja,semmi egészségtelen nem lehet benne.Főleg ha jó minőségű márkás...


De az nem lehetséges,hogy reklámból mondják ezt?

Előre gyártott cucc,por az egész,akármi lehet benne.

2011. júl. 12. 22:14
 3/17 anonim ***** válasza:

Bármi okozhatta. Kreatinhoz kevés víz az egyenes út a vesebetegség felé.


Egyébkén a májfunkciója volt szar, nem tudod? Nem csak a kreatin kináz volt 20x os?

2011. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
a májfunkció meg lehet a sok piálástól is szar...:) bár mivel ő testépítő nem hinném h sokat piál...De ez is oylan mint a dohányzás van aki jobban bírja van aki nem.... a máj is iylen embertől függ kinek miylen erős...
2011. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De ezt,hogy tudnám leszűrni? 18 éves vagyok,járjak fél évente vérképre? Nem akarom,hogy 20 éves koromra ne tudjam megdugni a barátnőm :D
2011. júl. 12. 22:48
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha nem a seholsenki szart veszed amiben patkányméreg van akkor nem lesz bajod szerintem.
2011. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha már itt tartunk...honnan tudod h haverod csak fehérjét szed és esetleg nem valami mást is?....Honnan tudod h esetleg nem e érzékeny valami ételre,vagy mittudom én és attól volt neki magas?....
2011. júl. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
a kreatin nem koncentrált kaja, azt nemis szabad sokáig illetve sokat enni mert valoban szetk*rja a vesét vagy a májat. DE! a fehérje és a szénhidrát az kaja:D azvan a kenyérben a rizsben a húsban... ezis ugyanaz csak porban. énis szedtem kreatin de csak 1 hónapig, aztán szünetet kell tartani (amennyire én tájékozódtam ez a tényállás) :DD
2011. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sutavagy, kreatin szétkúrja a vesét, májat? Mér? Egy hónapig szabad szedni? Bajok vannak... 8 hetes kúrákat lehet csinálni kreatinból.
2011. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amúgymeg 30 g kreatinnal töltöttem, és még élek, szóval... nem 2 deci light kólát kell mellé inni, azt csá.
2011. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!