Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb.6 éve foglalkozom testépité...

Kb.6 éve foglalkozom testépitéssel. Mindenféle porok, kiegészitök nélkül. Sokak szerint valamit kéne szednem. De nekem nem hiányzik. Többmindent elértem igy, mindt más kiegészitökkel. Nektek mi a véleményetek? Kéne?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 13:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
ha 6 éve foglalkoznál testépítéssel akkor tisztában lennél a táplálékkiegészítőkről. bár lehet, hogy csak szimplán olyan értelmes vagy mint a súlyzó amiket fogdosol és ezért kérdezel ilyen baromságokat.
2009. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
29%

Én is jártam kondizni, de nem szedtem semmit. Ami rajtam van az már az enyém!

De nemtudsz a konditerembe erröl senkit megkérdezni? Azért irom, mert ott általában baratságosak az emberek, lehet ott haverkodni... (az elsö válaszado meg nagy hülyeséget irt, ott is vannak értelmes, és buta emberek..

Szoval ha rám hallgatsz nem szedsz semmit...

2009. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
a fehérjeporok nem ártanak,ezt neked kell eldöntened,én iszom,mert úgy már 2 hét után látszik hogy edzem.
2009. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
hát ha neked 2 hét után látszik,h edzel akkor elég egoista önértékelis felfogásod lehet:D Inkább gyere el versenyre! Ott mutasd meg,h mennyire látszik a 2 hét edzést:D
2009. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
KIEGÉSZITŐ.. ez szerinted mit jelent? nem kell sok iq.. segitek: kiegésziti a megfelelö étrendet.. nem instant izom meg mit tudom én nem fogsz egy jay cutler lenni 1 hét után ezektöl, söt elkeseritlek, de soha se fogsz olyan lenni, ha tonna számra nyomod még akkor se, mert 1. szar a genetikád hozzájuk képest. 2. ezek csak kiegészitők.
2009. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel...

HA tényleg 6 éve nyomod és nem kamuzol, akkor vagy sügér vagy vagy egyéb komoly bajok vannak.

2009. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én irtam a kérdést. 6 éve csinálom,és más jó pár versenyem túlvagyok. Sok okos porzabáló szerint muszáj szedni. Én nem szedtem.1 válaszadóhoz visszatérve,nem sok ész szorult belé hogy ilyet ir. Teremben kérdezem,válasz szedjek. De én igy is jobb vagyok mint ök. Irigyelnek. Akkor minek.
2009. máj. 3. 10:41
 8/21 A kérdező kommentje:
Sose tartottam fontosnak. Minek a kiegészitö,ha tudsz jól táplálkozni. Ésszel kell csinálni,nem nekiesni a poroknak,mindt malac a mosléknak. Étrendben is benne van mainden ami kellhet.
2009. máj. 3. 10:48
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha minden benne van a kajában, akkor minek kiegészítő?

Ha te olyan szerencsés vagy hogy emgteheted akkor hajrá, nekem szükségem van kiegészítőkre sajna.

2009. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ha 6 éve edzel és már versenyeken is túl vagy akkor tényleg tisztában kéne lenni már az alap dolgokkal. ez kb olyan mintha úgy vezetnél,h nemtudod mi az a kuplung. És mégis milyen versenyen indultál?? Sakk versenyen? A legtöbb versenyre még koksz nélkül is felesleges elmenni nem ám,h tápkieg nélkül. Kamu ez a kérdés....
2009. máj. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!