Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ilyen beszűkült látókörű...

Miért ilyen beszűkült látókörűek a szülők a testépítéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Naszóval. Van nekem egy bátyám, aki (a biztatásomra :D) elkezdett testet építeni, meg van két (egyébként tökjóarc) szülőm. De amikor a tesóm felhoz valamit ezzel a témával kapcsolatban, akkor azonnal jönnek ezekkel a tipikus hülye szövegekkel, de komolyan én már nem bírom.


Magyarázok egy órát a kémiai folyamatokról, de apukám csak azt hajtogatja hogy jaj régen ő is edzett meg hogy az ő idejében még nem voltak ilyen izomporok. Aztán mutat nekem egy bácsit a strandon, hogy NA Ő FELFÚJT, én meg nem győzöm ismételgetni hogy SIMÁN ZSÍROS. :D


Meg a protein az koksz, a tápkieg az koksz, nem akarjuk hogy a gyereknek felpumpált izmai legyenek, nem kell a drága csirke mert a pörköltből is minőségi izmot lehet építeni meg nem költjük a pénzt a szintetikus szarokra, vegyünk inkább csipszet. Ja és a két legjobb, hogy régen vajon hogy voltak izmosak az emberek, meg a felülésekkel izmos kockás hasat lehet elérni (diéta nélkül).


Aztán ott vannak még a fogyis sztereotípiák amikben anyukám hisz, hiába magyarázom hogy miért hülyeség a 6 után nem evés meg a fóliatekergetés. És ez így megy minden nap.


Másnál is így van otthon, vagy csak az én szüleim ragadtak le az ókorban?


2011. júl. 28. 07:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%

A testépítés a hozzátartozó szerekkel csak divat,de nem egészséges.

Mozogj,esetleg sportolj,de ne használj semmilyen proteint vagy tápkiegészítést. Az valóban nem egészséges.

2011. júl. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

(megint regényt írtam amúgy, bocsi :) )


Első: Én nem testépítek, de ha figyelmesebben olvastál volna, rájöttél volna. Husit meg túrót meg hüvelyeseket meg tojást gondolom te is eszel... legalábbis jó esetben. Mert ezekben van protein(= fehérje!). A tápkieg meg gyors felszívódású fehérje és szénhidrát, épp ezért edzés után optimális az izmoknak.

2011. júl. 28. 07:27
 3/25 anonim ***** válasza:

Ez k*rva értelmes hozzászólás volt.Most mehetsz vissza nőklapjaponthura.


Az ilyen szülőkkel nem lehet sok mindent csinálni.Esetleg ha előkapsz papírt ceruzát és számoló gépet és kiszámolod nekik mennyi lenne 1 kiló fehérje ha koxot öntenének bele akkor felfogják de ez sem valószínű.

Lehet hogy túl tudományosan akarod elmagyarázni.Töltsél le néhány bbtv-t ollózd ki azokat a részeket amik kellhetnek mert a nyuszi elég közérthetően magyarázza el az alapokat./bár erre azt fogják mondani hogy csak azért mert ő is szedi őket és reklámozza/


Ha ez sem jön be lemész 1 terembe.Veszel 1 ampulla decat meg 1 vödör fehérjét.Hazamész és lerakod mindkettőt anyádék elé hogy lássák mi a difi.Ha ez sem jön be akkor menthetetlenek.


OFF:

Olvastam a válaszaidat amíg pihenőmet/eltiltásomat/töltöttem és úgy tűnik képben vagy.Fitness vonal felé akarsz elmozdulni vagy csak hobbi?

2011. júl. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Haxor: direkt úgy magyarázok, hogy még a legtudatlanabb ember is megértse, szerintem nem ezzel lesz itt gond. :D A bbtv-ben már gondolkodtam, de nagynyúlra (én így hívom, mert magamnak én vagyok a kisnyúl) meg tuti azt mondanák, hogy micsoda keményfiú és annak úgysem hiszünk, aki motorral jár. (??? ezt ne kérdezd mert én sem értem, motorfóbiájuk van.)


És egyik sem, simán olvasgatok mert érdekel a téma. :) Most diétázom, aztán majd szeretnék egy kis izmot is. Lényeg hogy csak egy sima formás és szép kinézet a célom.

2011. júl. 28. 07:38
 5/25 anonim ***** válasza:

Pontosan haxor nyuszi tolja a témát rendesen, majdnem annyira jó mint én XD


No de... a szülőknek ez a dolguk. Engem folyamatosan azzal zaklatnak, hogy miért eddzek ekkora súllyal (mert erőedzés a hobbim bázdmeg!). Mert, hogy csak a fele is elég lenne, meg mittoomén... ilyenkor szoktam azt mondani, oké abbahagyhatom az edzést, de akkor adj pénzt piára, cigire meg LSDre. Ilyenkor észbekapnak, hoppá lehet mégsem akkora nagy hülyeség ekkora súllyal edzeni még mindig jobb mintha drogozna, cigizne vagy piálna.


A tudásuk nekik is egyenlő a 0val, de nem meglepő, hiszen az emberek 98% lóf4szt se tud a témáról.

2011. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Hát akkor az őseid csak simán kőkoriak.Jobb szó nincs/van de nem akarlak megbántani/

Esetleg a keresztkérdések jöhetnek:

-Fel van fújva!

-Mivel?


-Abban kox van!

-Honnan tudod?

-Olvastam a ...

-És ők honnan tudják?Bevizsgáltatták?

És hasonló okosságok csak legyél kreatív és ez tuti kikészíti őket idegileg

2011. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Szamuráj ne várj már tőlem ennyit. Mindig hasznos válaszokat meg maximális tudást vársz tőlem, ezért csalódsz. :D Simán olvasgattam, csak diétában meg esetleg ilyen akaraterővel kapcsolatos lelki kérdésekben van tapasztalatom, csomó mindent nem tudok.


Haxor dehogy bántasz meg, igazából én is simán használnék rájuk olyan jelzőket, mint néha az itteni kérdezőkre meg válaszolókra, de mégiscsak a szüleim. Ezért nekik megbocsájtok :)

2011. júl. 28. 07:53
 8/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk már ígyis jóval többet tudsz mint az az idióta p*csa aki megkérdezte hogy használhat e spirót(kérdés a főoldalon tessék szépen szétoltani a hülyéjét)

Amúgy a diétád hogy áll?Mennyiről mennyi?Mennyi a cél?

2011. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Hát, 165 centi vagyok, most 59 és fél kiló. Viszont a testzsírom 22 körüli, ezt szeretném csökkenteni. Fél éve kezdtem el ezt a dolgot, lefogytam 3 és fél hónap alatt 10 kilót. (65-ről 55-re) Egész feszes voltam, tényleg már csak izom kellett volna és tudtam hogy folytatnom kell, de valahogy szartam bele és abbahagytam.


Persze széplassan visszahíztam 64 kiló körülre. Ez volt 5-6 hete, azóta ment le 4,5 kiló. Olyan 53 körülire szeretnék fogyni, aztám tömegelni egy picit, az meg nem 1 hét lesz. De igazából majd látom hogy mikor tetszem majd így magamnak meg az emberkéknek és mikor érzem jól magam. Persze utána nem hagyom abba, nem leszek mégegyszer ilyen gyenge izé.

2011. júl. 28. 08:02
 10/25 anonim ***** válasza:
hát igen...a jó formához jó étkezés kell.Ezért vagyok énis dagadt
2011. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!