Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítéssel kapcsolatban...

Testépítéssel kapcsolatban kérdések. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
21 éves fiú létemre alig vagyok 60 kiló és úgy érzem ez nagyon sok mindenben hátráltat. Két éve dolgozom egy üzemben napi 12 órát, ez főleg aktív fizikai munka. Érzem, hogy azért sokat fejlődtem a sok igénybevételtől, de mégis úgy érzem, hogy néha elég jól lenéznek... Most nyílt egy fitnesz/kondi terem a városban. Ekkor jött az ötlet, hogy vmit kezdenem kéne ezzel a lehetőséggel. Utána olvasgattam a témának ilyen weboldalakon, de nekem mindegyik túl "profi" Az edzések, a táplálkozás meg ezek az étrend kiegészítők. Egyszerűen túl átláthatatlan. Nem szeretnék egy Schwarzenegger lenni, csak vmi átlagos férfias testalkatot kihozni az egészből. Tippet tanácsot tudnátok adni?
2010. júl. 22. 21:16
 1/5 clint ***** válasza:

nos sajnos, az a gáz, hogy 12 órás fizikai igénybevételnek vagy kitéve. Ez max akkor menne, ha tudnál olyan kétóránként étkezni. HA ez megvan akkor nézz ki egy jobb edzéstervet,(google, testépitő oldalak) hiába írkálnánk neked bármit mindenkinek más jön be.

A kaját meg kell oldanod, ez a legfontosabb, én is melóztam gyárban tudom milyen az. Fogytam is rengeteget.

A kétóránkénti evést kell megoldanod.

Csirke és rizs menjen, krumpli főve, magas szénhidrát tartalmu tömegnövelő is mehet, ha csak egy 2 perced van azt ledöntöd. Remélem nem dohányzol.

2010. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60 kilóval sajnos csak edzéssel nem fogsz tudni 'megférfiasodni'. Ha a kajára nem is tudsz annyira odafigyelni, tömegnővelőt mindenképp kell szedned! ajánlok fehérjét proteint tejsavót. nézz szét a bodibuilder.hu -n.
2010. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem dohányzom. Egy munkanap úgy néz ki, hogy reggel nyolckor reggeli, majd délben ebéd, aztán hat után mindent megeszek, ami itthon van. Ez szerintem elég rossz így a célomhoz.

Ezt a tömegnövelő dolgot sosem értettem, szóval van vmi por, amit italba tesznek és az vmennyit segít elraktározni? Bocsi, ha hülyeséget kérdezek csak nem szeretek ilyen testépítős oldalon kérdezgetni, mert lehurrognak

2010. júl. 22. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő: koncentrált tápanyag.. Fehérje+szénhidrát, majdnem ugyanaz mintha csirkemell+rizset ennél.


Összeállítottam neked nagyjából egy étrendet... (15:00-ra egy turmixot írtam, fehérje+zabpehely, remélem azt meglehet inni azért ott munkahelyen): [link]

2010. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

"Nem szeretnék egy Schwarzenegger lenni,"

Azt te még dopingszerekkel sem fogod elérni, ahhoz kivételes genetika is kell.

Amúgy:

bodybuilder.hu - edző válaszol - szabályok - itt a szövegben keresd meg az Alapismeretekre mutató linket. Ott mindent megtalálsz, ami neked kezdéshez kell (táplálkozás, edzéstervek, gyakorlatok)

2010. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!