Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ilyen beszűkült látókörű...

Miért ilyen beszűkült látókörűek a szülők a testépítéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Naszóval. Van nekem egy bátyám, aki (a biztatásomra :D) elkezdett testet építeni, meg van két (egyébként tökjóarc) szülőm. De amikor a tesóm felhoz valamit ezzel a témával kapcsolatban, akkor azonnal jönnek ezekkel a tipikus hülye szövegekkel, de komolyan én már nem bírom.


Magyarázok egy órát a kémiai folyamatokról, de apukám csak azt hajtogatja hogy jaj régen ő is edzett meg hogy az ő idejében még nem voltak ilyen izomporok. Aztán mutat nekem egy bácsit a strandon, hogy NA Ő FELFÚJT, én meg nem győzöm ismételgetni hogy SIMÁN ZSÍROS. :D


Meg a protein az koksz, a tápkieg az koksz, nem akarjuk hogy a gyereknek felpumpált izmai legyenek, nem kell a drága csirke mert a pörköltből is minőségi izmot lehet építeni meg nem költjük a pénzt a szintetikus szarokra, vegyünk inkább csipszet. Ja és a két legjobb, hogy régen vajon hogy voltak izmosak az emberek, meg a felülésekkel izmos kockás hasat lehet elérni (diéta nélkül).


Aztán ott vannak még a fogyis sztereotípiák amikben anyukám hisz, hiába magyarázom hogy miért hülyeség a 6 után nem evés meg a fóliatekergetés. És ez így megy minden nap.


Másnál is így van otthon, vagy csak az én szüleim ragadtak le az ókorban?


2011. júl. 28. 07:13
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Na, az azért nem dagadt. :D Amúgy a napokban olvasgattam végig a blogodat és nagyon tetszik, sok sikert a versenyre készülésben.
2011. júl. 28. 08:08
 12/25 anonim ***** válasza:
Köszi.Hát jelenleg minden csak pénz kérdése,mivel aki ügyes az a sok pénzt képes izommá alakítani
2011. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Remélem azért a génmanipulált body csirkédet megcsinálod :D


Persze, hogy a maximumot várom el tőled nyuszi, hiszen te vagy szinte az egyetlen olyan nő itt aki ért a témához. Én meg azt akarom minél jobban érts hozzá! :D

2011. júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
a bodycsirke még fejlesztés alatt.A több mellett sikerült összekombinálni.Már csak életre kell kelteni és szaporítani őket.Arra is gondoltam hogy 3csirkemell 2 bélszín arányú is lesz,de drágábban:D
2011. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem rossz, nem rossz :D sok sikert hozzá :)


Nem baj addig marad amigo szőrös macskaturmixa XD

2011. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

olyat is akartam csinálni csak elfutott a macskám.Első terv az volt hogy megeszem nyersen kenyérrel/elfogyott a csirke/ aztán hogy fehérjével összeturmixolom.

De utána inkább pizzát rendeltem

2011. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy kacsát akartam elkapni, a gyökér beszállt a kertünkbe! Hagy ne mondjam feltámadt bennem az ősi vadászösztön, előkaptam a kiskapát, és szépen lassan kimentem a kertbe. Hó volt, k*rva hideg majdnem befagyott a likam, mert pizsamába voltam de nem volt időm felöltözni elöntötte a hússzag az agyamat. Szóval nagyon lassan, kinyitottam az ajtót ami persze nyikorgott a szemét kacsa azonnal észrevett. Szépen lassan tigrisjárásba elkezdtem megkerülni mert pont a kis almafánk mögött volt. Szépen lassan mentem még az előző napi tojásszagú sunyi pukimat is lehetett hallani, olyan csend volt. Szembe érkeztem a nagy tollas fenevaddal! Kezemben a kis kapa amivel annó nagyanyám nyugodjon békébe kapálta mindig a tulipánjait. Szépen lassan lejjebb guggoltam, felvettem a támadó pozíciót! Ekkor a kacsa felállt és elkezdett hátrálni, alig 3 méterre voltam tőle... Elindítottam a rohamomat, a kacsa villámgyorsan megfordult és átrepült a szomszédba én meg utána vágtam a kapát! A szemetet nem sikerült eltalálni de magyarázkodhattam, hogy a nemlétező unokatestvéremnek a kishúgának a barátja volt itt és ő dobta át a kapát, eszembe se jutott levadászni a kacsáját XD
2011. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Valahogy így érezhettem magam: [link]
2011. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
nemrossz de ha rutinos lennél akkor a szomszéd marháját(nem a marha szomszédot)vadásznád le.Bélszín?Hátszín?azabeadja!
2011. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Na ja, már ha lenne marhája... bár disznójuk van, disznót vágni tudok :)
2011. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!