Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ilyen beszűkült látókörű...

Miért ilyen beszűkült látókörűek a szülők a testépítéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Naszóval. Van nekem egy bátyám, aki (a biztatásomra :D) elkezdett testet építeni, meg van két (egyébként tökjóarc) szülőm. De amikor a tesóm felhoz valamit ezzel a témával kapcsolatban, akkor azonnal jönnek ezekkel a tipikus hülye szövegekkel, de komolyan én már nem bírom.


Magyarázok egy órát a kémiai folyamatokról, de apukám csak azt hajtogatja hogy jaj régen ő is edzett meg hogy az ő idejében még nem voltak ilyen izomporok. Aztán mutat nekem egy bácsit a strandon, hogy NA Ő FELFÚJT, én meg nem győzöm ismételgetni hogy SIMÁN ZSÍROS. :D


Meg a protein az koksz, a tápkieg az koksz, nem akarjuk hogy a gyereknek felpumpált izmai legyenek, nem kell a drága csirke mert a pörköltből is minőségi izmot lehet építeni meg nem költjük a pénzt a szintetikus szarokra, vegyünk inkább csipszet. Ja és a két legjobb, hogy régen vajon hogy voltak izmosak az emberek, meg a felülésekkel izmos kockás hasat lehet elérni (diéta nélkül).


Aztán ott vannak még a fogyis sztereotípiák amikben anyukám hisz, hiába magyarázom hogy miért hülyeség a 6 után nem evés meg a fóliatekergetés. És ez így megy minden nap.


Másnál is így van otthon, vagy csak az én szüleim ragadtak le az ókorban?


2011. júl. 28. 07:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
2011. júl. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Ezt még nem is láttam, de akkor majd megmutatom nekik, köszi! :)
2011. júl. 28. 10:26
 23/25 Rezko92 ***** válasza:
Szia Nyuszi, itt hasonló a helyzet, pedig fehérjet csak akk iszok ha húsból nem tudok bevinni eleget, mutattam nekik videókat cikkeket, semmi. Aztán elmentünk tescóba és volt ott csomagolás szerint 76-90%-os protkó. A muter csak nézett, hogy ilyet üzletbe lehet venni??? :O Azóta megbékélt vele. Szal nálam ez segített.
2011. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
még jó hogy engem ilyen atrocitások nem értek szülői részről:D
2011. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Engem nem baszogatnak, csak max azzal, hogy miért baszom el a pénzem ilyenekre! Sajnos ők nem vesznek, úgyhogy kénytelen vagyok...
2011. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!