Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő lehet egy ilyen...

Mennyi idő lehet egy ilyen testet összehozni? :-)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mennyi idő lehet egy ilyen testet össze hozni, és szerintetek milyenek lehetnek a méretei(bicepsz,mellszélesség,comb)?! + Milyen edzésterv kéne hozzá, hogy az adott idő alatt el lehessen érni ezt a formát? Jelenleg 172 cm magas vagyok és 67 kg, 15 éves. Köszi a válaszokat előre is.


Itt a link:

[link]


2011. aug. 25. 01:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Uff...

Na, szóval... Felépíted az izmot, és tegyük fel, megunod a testépítést. Az izmot ha nem használod valamilyen szinten összemegy - a tápkieggel felépített izom meg főleg, mert nem természetes (mielőtt belekötsz: tudom, hogy ez csak fehérje, de annyi fehérjét, amennyit egy tápkieggel beviszel, természetes módon [csirkemell vagy hal] nem tudnál enni, így olyannal bombázod a szervezeted, amire nincs felkészülve; azon nem akarok vitázni, hogy ez egészséges-e vagy sem). Tehát, elkezdesz izomból fogyni - összemegy az izmod, és a bőröd meglöttyed. Az egészet így értettem.

Remélem ebbe már nem tudsz belekötni :)

Bocsánat, nem vitázni szeretnék, csak pontot tenni az egész végére. :)

2011. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

továbbra is fenntartom, hogy hülyeségeket beszélsz. :DD


Egy rendes testépítő nem tápkiegből viszi be a fehérje nagyrészét, hanem szilárd kajából. Ha van rá zsé, akkor énis simán elpusztítok egy kiló csibecsöcsöt egy nap alatt...

2011. aug. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!