Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő lehet egy ilyen...

Mennyi idő lehet egy ilyen testet összehozni? :-)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mennyi idő lehet egy ilyen testet össze hozni, és szerintetek milyenek lehetnek a méretei(bicepsz,mellszélesség,comb)?! + Milyen edzésterv kéne hozzá, hogy az adott idő alatt el lehessen érni ezt a formát? Jelenleg 172 cm magas vagyok és 67 kg, 15 éves. Köszi a válaszokat előre is.


Itt a link:

[link]


2011. aug. 25. 01:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Ez alsó hangon 5-6 év, de nem neked. 15 éves vagy, 20 évesen nem fogsz így kinézni. Neked legalább 10 év. De sokkal inkább soha nem leszel ilyen, ha nincs jó genetikád.
2011. aug. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
ja én is kb ilyenre gondoltam mikor elkezdtem ezt a sportot. 17/f 182cm 84kg (alapból). rendes kajával és táp. kieggel simán elérhető egy 2-3 esetleg 4 év alatt. ráadásul maradandó mivel nem valami hatalmas nagy izom így nem megy le ha kihagysz 1 étkezést.
2011. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 oyeacch ***** válasza:
Nem hatalmas nagy izom? Az lehet, de ne becsüljétek már le, simán megnyerhetne egy alacsonyabb szintű kategóriát versenyen. Jó tömött a gyerek, nem az a vékony fajta. Úgyhogy ezt 5 évnél kevesebb alatt szerintem senki nem éri el, és 5 évhez is jó genetika kell.
2011. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
nem becsültem le. sőtt még énis meglepődöm néha napján mekkora erő van bennem pedig nem vagyok kigyúrva még ennyire sem. csak azt próbáltam elmondani hogy nem az a 2x2 gyerek. ettől még erős. egyébként igazatok van bárki összehozhat 1 ien testet csak az idő a nem mind1 és ez főként a genetikától függ.
2011. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Ilyen izomérettséget és sűrűséget a legtöbben soha nem érnek el, lehet ennyi tömeget felpakolsz magadra 3-4 év alatt de közelében nem leszel ennek a formának. Naturálként ilyen szintre lediétázni is szinte lehetetlen. Ez nagyon sok idő, aki pedig csak suli meg munka mellett csinálja, annak kb lehetetlen.
2011. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
azért nem teljesen lehetetlen. osztálytársam (középsuli) szálkásít és nagyon frankón látszanak az izmai (2év edzés után még jó) bár nem annyira mint a képen. csak fehérjét eszik.
2011. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Ez a középiskolás frankón látszanak az izmaimtól kicsit messze van...
2011. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
nincs messze. csak rosszul képzeled el. alapból a karján látszik a bicepsze meg a hasán nagyon halványan a kockák de ha ráfeszít akkor rendesen látszik. így tessék elképzelni. mondtam mi csak amatőrök vagyunk ne a profi testépítőkhöz kell hasonlítani
2011. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Aki a képen van hidd el marha messze van.
2011. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

81%-os és oyeacch:

Danabollal vagy napozinnal bármi lehetséges, láttam már embert pár hónap felpumpálódni tőlük. Én arról beszélek, mikor porizmot írok. Meg a kreatinos baromságokról, amik csak a vizet kötik meg az izmodban. Oké, a fehérje az más, de ne mondd, hogy ha valaki 50-60 kg izmot magára pakol fehérjével (ami tápkieg nélkül nagyjából lehetetlen), az örökre meg is fog maradni. A normál izom is meglöttyed, ha huzamosabb ideig nem használod. De ha te 70 évesen is fehérjékkel akarod tömni magad rudat emelgetve, hajrá. :D


Rezko92:

Nyelvtanból hányszor buktál, édes fiam? Akkor dobáljad rám a fikádat, ha megtanulsz normálisan írni te kis gyökér. Lehet, hogy soha nem lesz ilyen testem, de ki mondta, hogy akarok ilyet? Ember...

2011. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!