Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék "egyenes" hasat...

Ledzep kérdése:

Hogy tudnék "egyenes" hasat összehozni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

180 centi magas vagyok és 83 kg

4 hónapja kondizok és azóta elég sokat eszek

már 1 hóünapja edzek hasra is, ez heti 3 alkalommal történik

és ilyenkor 6x15 felülést csinálok, és 6x10 lábemelést

csinálok

a problémám az hogy a köldököm felett már kezd alakulni a dolog, de köldök alatt meg kicsit kerek a hasam és ez zavar mert nem vagyok kövér, csak ott van rajtam felesleg


Mit tudtok tanácsolni mit tegyek hogy hasam alsó része is keskenyebb legyen pár centivel?


2011. okt. 23. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tömegelés közben sehogy. Vagy fogyás, vagy izmosodás.
2011. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
izmosodás alatt mit kell érteni?
2011. okt. 23. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Izmosodást kell érteni alatta.
2011. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha az izomra dolgozol, tehát felülés, lábemelés, ilyenek, ezekkel csak az izmot építed. Biztos, hogy a felesleg alatt ott vannak azok a kockák, de azokat csak úgy tudod láthatóvá tenni, ha a hasadról lekerül a felesleg, ami nem izomerősítéssel, hanem kardióval fog menni. Fuss, és akkor azzal majd ledobod a felesleget. Vagy pedig a számomra kevésbé szimpatikus alternatíva az, hogy vagy minden nap, vagy akűr naponta többször erősítesz a hasadra, így az izmaidnak nem lesz idejük regenerálódni. Ez is le fogja rólad szedni azt a kis felesleget. De szerintem a futás kellemesebb megoldás.
2011. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi =)

eddig bicóztam heti 3x, de akkor áttérek a futásra

2011. okt. 25. 21:39
 6/6 anonim válasza:
16:37-es vagyok. a biciklizés is jó. az a lényeg, hogy kardio edzést csinálj :)
2011. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!