Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Belevágjak az edzés tartásba?

Belevágjak az edzés tartásba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Edzéseket szeretnék tartani step paddal.

Elvégeztem egy tanfolyamot is ezzel kapcsolatban még régebben. A falunkban szeretném tartani.


Érdekelne, hogy a ti környéketeken számlát szoktak adni?


Van értelme szerintetek bele kezdenem, ha hamarosan babát szeretnék, de még kitudja mikor jön össze hiszen az első babám is sok idő volt.

Csak olyan 8 hónap múlva gondoltam újra próbálkozni.


Már van egy 7 hónapos babám, de igényleg a mozgàst és munka mellett nem volt időm arra, hogy bele kezdjek ebbe, azonban nagyon szeretném, úgy érzem ez egy fajta önmegvalósítás lenne számomra végre.


A környéken vannak még más mozgásformák, de azokat a szerek nem passzolnak hozzám.


Azonban sajnos egy step pad 10 ezer forint!

Ha pl. Minimum eljön 10 ember (de szerintem nagyobb igény lenne rá) akkor az 6 hónap alatt 240.000ft és a befektetés ha veszek 10 step padot (egyelőre) akkor az 100 ezer ft... nyilván pluszba jönnék ki, de a párom kissé ellenzi a dolgot, mármint úgy tartja minek a szer...


Én azt gondolom, hogy a tornaszer motiváló tudna lenni, illetve akkor minek végeztem ez a képzést. A szívemhez ez áll a legközelebb.


A környéken 1500-1800ft-èrt tartják.


1000ft szerintetek sok? Párom szerint legyen 500, mert hogy falu.

Azonban szerintem az nevetségesen kevés főleg, hogy a dechatlonban már a legolcsóbb step pad is 10.000ft sajnos.


Később szeretném majd újra folytatni a második baba után, hosszútávon is, esetleg máshol is.


Nehéz eldönteni hány db-ot vegyek előre, mert nem tudni hányan jelentkeznek be, hogy jönnenek esetleg az utolsó pillanatban... és nyilván célom, hogy minél többen kipróbálják.



szept. 4. 12:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Adócsalásért? Dehogynem.
szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Rendben, ha ezt így tudjàtok, megértettem, hogy börtönbe dugnak.

Arra is kérlek válaszoljatok, mert gondolom ezt is tudjátok, hogy a becsület kasszáért is bilincsre tehetnek? Vagy pénzbírsággal büntethetnek?

Köszi előre is, ha leírjátok.

szept. 6. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!