Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok ezzel az...

Mennyit fogyhatok ezzel az edzés tervel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hétfőtöl kezedek járni edzésre, heti 3 szor és plussz egy nap kardió eliptikus bicikli vagy lépcsőző gépre gondoltam,75 kg és 158 cm vagyok, 28 éves 2 gyerekes anyuka. Mindenem van, fenék mell csak a baj h has és comb is . Szeretnék fogyni is , de leginkább formásodni. Kaptam egy szerintem elég jó ajánlatot az edző terembe havi 90 euro 4 alkalom EMS , 10 alkalom személyi edző, test felmérés és személyre szabott diéta, ezen kívül bármikor bármennyit lehet terembe menni

Persze 8 óra munka, ami nem ülő hanem elég pörgős sétálós, és két gyerek mellett munka után még mindennap biciklizés, séta, játék

Eddig eléggé nem fogyeltem az étkezésemre ettem mindent ami jött sorra, de mostmár f9gyelni fogok

Köszönöm a válaszokat



szept. 1. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A mozgás jó dolog, de a fogyás 70-80%ban az étkezésen múlik. Akkor leszel sikeres ha tudod tartani a kalóriadeficitet
szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fogyni csak a kalóriadeficittől lehet. Addig fogsz fogyni, amíg kalóriadeficitben vagy. Ez bármennyi kiló lehet.

Formásodni pedig az izmosodástól lehet. Progresszív súlyzós edzésre van szükséged.

szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!