Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Belevágjak az edzés tartásba?

Belevágjak az edzés tartásba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Edzéseket szeretnék tartani step paddal.

Elvégeztem egy tanfolyamot is ezzel kapcsolatban még régebben. A falunkban szeretném tartani.


Érdekelne, hogy a ti környéketeken számlát szoktak adni?


Van értelme szerintetek bele kezdenem, ha hamarosan babát szeretnék, de még kitudja mikor jön össze hiszen az első babám is sok idő volt.

Csak olyan 8 hónap múlva gondoltam újra próbálkozni.


Már van egy 7 hónapos babám, de igényleg a mozgàst és munka mellett nem volt időm arra, hogy bele kezdjek ebbe, azonban nagyon szeretném, úgy érzem ez egy fajta önmegvalósítás lenne számomra végre.


A környéken vannak még más mozgásformák, de azokat a szerek nem passzolnak hozzám.


Azonban sajnos egy step pad 10 ezer forint!

Ha pl. Minimum eljön 10 ember (de szerintem nagyobb igény lenne rá) akkor az 6 hónap alatt 240.000ft és a befektetés ha veszek 10 step padot (egyelőre) akkor az 100 ezer ft... nyilván pluszba jönnék ki, de a párom kissé ellenzi a dolgot, mármint úgy tartja minek a szer...


Én azt gondolom, hogy a tornaszer motiváló tudna lenni, illetve akkor minek végeztem ez a képzést. A szívemhez ez áll a legközelebb.


A környéken 1500-1800ft-èrt tartják.


1000ft szerintetek sok? Párom szerint legyen 500, mert hogy falu.

Azonban szerintem az nevetségesen kevés főleg, hogy a dechatlonban már a legolcsóbb step pad is 10.000ft sajnos.


Később szeretném majd újra folytatni a második baba után, hosszútávon is, esetleg máshol is.


Nehéz eldönteni hány db-ot vegyek előre, mert nem tudni hányan jelentkeznek be, hogy jönnenek esetleg az utolsó pillanatban... és nyilván célom, hogy minél többen kipróbálják.



szept. 4. 12:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibák miatt, nagyon gyorsan gépelve írtam. :)
szept. 4. 12:31
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

"A falunkban szeretném tartani"

Egy faluban van erre kielégítő kereslet?

"ti környéketeken számlát szoktak adni?"

Ha nem adsz, akkor bűncselekményt követsz el, és ezt kiírod egy nyilvános oldalra.

"nagyon szeretném, úgy érzem ez egy fajta önmegvalósítás"

Akkor vágj bele!

"1000ft szerintetek sok?"

Te tudod, hogy a faludban mekkora árképzéssel dolgozhatsz.

szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én eddig bárhova jártam senki se adott.
szept. 4. 12:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyedül a városi babamama foglalkozás után kaptam, amit el se akartam hinni, hogy létezik ilyen. Tudom, hogy ez alap lenne.
szept. 4. 12:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"bárhova jártam senki se adott"

Ettől még legális, és nem fenyeget börtön?

szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én kapok mindenhol számlát (blokkot), ha fizetek a szolgáltatásért.


Amúgy egy faluban ilyesmire szerintem nincs akkora kereslet, hogy megérje.

szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszi nektek!

Hát akkor ez abszolút nem éri meg, ha még számlát is adnék.

szept. 4. 12:58
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

"abszolút nem éri meg, ha még számlát is adnék"

Fel sem merült, hogy adnál, és simán kiírod ezt publikus oldalra? Tényleg igaz, hogy az emberek a saját hülyeségüknek köszönhetően kerülnek börtönbe.

szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem fogok tartani semmit, mert abszolút nem érné meg.
szept. 5. 22:18
 10/12 A kérdező kommentje:

Becsület kassza is büntetendő?

Ergo. Aki akar dob bele aki nem, nem?

Bár abból az lenne, hogy úgy se dob senki.


Az hogy kiírtam nem jelent semmit, hisz nem tartok semmit. Csak kérdeztem. Megértettem, hogy tilos és jól megbüntetnek anyagilag. Börtönbe azért ilyen miatt nem zárnak, azért ilyet ki ne találjatok....

szept. 5. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!