Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A maltodextrint lehet keverni...

A maltodextrint lehet keverni dextrózzal?

Figyelt kérdés
Hízni szeretnék. Melyik lenne a legjobb? Azt tudom hogy ha nem gyúrok akkor zsírként olvad be. Heti 5 alkalommal edzek. Azt tudom hogy a maltodextrin az gyors felszívódású. Most akkor melyik is lenne a legjobb vagy legyen keverve?
2010. aug. 23. 17:00
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
És mivel ő az oldal "hangja" illetve arca szerintem 1 hülyeség elég ahhoz hogy lejárassa az egészet
2010. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

"Gaspari meg 1 szemét cég "


A bodybuilderes eladó is megmondta, hogy a gaspari cuccok nagyon ott vannak. Bunny meg egy f@sz.

2010. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Egyetértünk.Amikor megtudtam hogy a novedex-et visszahívják mert dopping pozitív lehet(mondjuk rá van írva a dobozára)

Az meg hogy a shoposok mit mondanak kifelé és mit gondolnak megint más dolog.Bár ők ugye csak forgalmaznak semmiről nem tehetnek csak rajtuk is csattan az ostor(mint jelen esetben).


Még 1 dolgot írok.Ami végleg betett nekem.Amikor azzal kezd el jönni a köcsög hogy az amcsi cuccoknak mekkora kamu reklámja van és bezzeg a scitec.Na ez a no komment.Mondjuk hogy 1 termékbe 100féle mátrix van hogy összezavarják és behülyítsék a vevőket az nem félrevezető.Meg a scitec teszt amin ő ottvolt mekkora igazság.Bár azt nem írják az igazságban hogy a tesztalanyok szteroid kúra közepén voltak és a szarjuknak közük nincs a fejlődéshez.Ez nem félrevezető reklám.


A gasparinál(akár szteroid vegyülettel akár nem) rá van írva hogy ennyivel emeli a tesztó szintet az annyival megemeli.(pl.:novedex 600%al) A világ minden táján fórumokon önkéntesek tesztelték akiknek köze sincs a gasparihoz és a vérvétel szerint átlag 5-700%os volt a változás.De félrevezető kamu a reklámjuk.


Ez a mindenki szar csak én vagyok a jó hozzáállás 1 embertől még elviselhető.De nem olyantól aki 1 céggel kapcsolatban beszél így.


Aztán lehet ez csak engem idegesít fel mindíg amikor írok vagy beszélek róla.Biztos túl érzékeny vagyok

2010. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
És bocs az offért de ez már kikívánkozott belőlem
2010. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 clint ***** válasza:

A gasparinak remek termékei voltak, legálisan boltban kapható, majdnem szteroid hatásu cuccok. A scitec ennek nem tudja a receptjét a testo pumppal próbálták a halodrolt beutánozni, holott max egy kis tribulus van benne, de azért levélbe rakják, mintha súlyos anyag lenne.

Én meg ezt utálom a scitecben. Szemmel láthatóan utánoz, és iszonyatosan manipulál.

Egyébként Kormány Misi is a scitec arca volt régen manapság a power trackot reklámozza. Attól, hogy egy testépítő azt mondja, én ettől fejlődöm, ezt használom, annak a sok kretén kis majom bedől. Vegyétek a Jumbot, a világ legjobb tömegnövelője ugye?? Vajon miért csak a scitec képes zabpehelyt rakni egy tömegnövelőbe ha ez annyira hatásos????????

2010. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 clint ***** válasza:

a scitec emberkéi figyelik, hogy a többi cégnél mi fogy jól.

És ha jól fogy nekik meg nincs fullra leutánozzák, de gyenbébb minőségben! Még a saját alvállalatuk termékeit is (cytogen)!!!

2010. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Hehe, látom mekkora "balhé lett abból, hogy 5x edzek tömegelés alatt, és nekem ez jó:D Az én véleményem az mint h4xOr-é, nem vagyunk egyformák, és mindenki úgy edzen ahogy neki jó. A 3x edzős emberke látszik hogy sokmindent olvas, de kb ezen a szinten megragad, a tesztoszteron.hu, bb.hu nem szentírás! A scitec-nek olcsók a cuccai, és általában nem is olyan rosszak, de mióta kiadták ezeket a csúcs kapszuláikat, valahogy nem szeretem őket. Parasztvakítás az egész, a Bunny meg reklámozza hogy ez k.rvajó!
2010. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

tegnap 21:13 Erre akartam én is kilyukadni.És néhány kivételtől eltekintve a nyúl csak addig bírja az embereket amíg a scitec-nél vannak...Érdekes


tegnap 21:44 Amit leírtam tartom de nem olyan komoly vita ez mint amilyennek látszik.Csak kicsit kötözködni akartam:D

2010. aug. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Egy összeesküvés elmélet:


Több dolgot nem értettem haldrol és novedex visszavonásával kapcsolatban.

Mindkét terméket 1000éve forgalmazzák(anno haldrol50[amit a Gaspari önként vont vissza a nagy nyomásra pedig nem volt benne semmi és a Haldrol ugye ez csak új címkével])Na de ennyi év alatt nem vették észre hogy szteroid van benne?Főleg amerikában ahol k*baszottul figyelnek a szteroid dolgokra.Ezt nehezen hiszem...


A másik dolog amit a visszavonás okának mondanak nem ez hanem az hogy vizsgálaton(dopping) pozitív eredményt adhat.Ez a dobozára is rá van írva.


Arra akarok kijönni hogy a Gasparinál van néhány sokkal nagyobb cég akiknek nem biztos hogy tetszett az hogy a tesztó fokozó terén nem az ő termékeik vezették a piacot hanem a haldrol és a novedex.De ez csak elmélet

2010. aug. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 clint ***** válasza:

azért a gasparinál nagyobb cég nem nagyon van maximum egy szinten vele.

Igazából 2010-ben lett sok összetevő doppinglistás ami azelőtt nem volt. Emiatt csak most tiltották be a novedexet.

A halodrolt azt nem tudom, honnan veszitek, hogy betiltották mert még most is lehet kapni. Tessék:

[link]

[link]

[link]

Bár híresztelések voltak, hogy ez sem megy át.

A béta ecdysterone is doppinglistás lett ez évben. Legalábbis a magas tartalmuak szintén eltüntek, sajnálatomra.

2010. aug. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!