Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A maltodextrint lehet keverni...

A maltodextrint lehet keverni dextrózzal?

Figyelt kérdés
Hízni szeretnék. Melyik lenne a legjobb? Azt tudom hogy ha nem gyúrok akkor zsírként olvad be. Heti 5 alkalommal edzek. Azt tudom hogy a maltodextrin az gyors felszívódású. Most akkor melyik is lenne a legjobb vagy legyen keverve?
2010. aug. 23. 17:00
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
De oké te megmondod hogy mindenkinél 168 óra a teljes izomregeneráció mert te k*baszottul okos vagy.
2010. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Szerinem jól kiröhögnének a nagy testépítők, ha megtudnák hogy triszettezel tömegelés alatt. Vagyis triszettekre építed az edzést... Ez durva XD.
2010. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Akkor olvasgass mert elég sokan így csinálják.
2010. aug. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Most kinek mi jön be, de tömegelés alatt triszettezni??? Ez nagyon gáz.
2010. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
legjobb izomsokkolás.3 bic-3tric gyakorltanál nem 1 nagy cucc 4x8as szériákkal
2010. aug. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Egyébként a body.builder-el tedd meg hogy hagysz mert 1 hangfelvétellel az egész lejáratta magát előttem.beleértve a webshop részét is.Am ha gyakran jössz válaszolgatni még biztos fogunk párszor találkozni:D
2010. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
No de nehogy azt hidd hogy ilyen morcos vagyok mindig...Csak bemutatkoztam
2010. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Msot ne Bunnyről ítéld meg az oldalt! Az eladók nagyon jó fejek!
2010. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezeket a válaszokat.:) sok hasznos infot megtudtam belőle.:D:D
2010. aug. 23. 20:14
 30/47 anonim ***** válasza:

De az 1 alap dolog lenne.Hallgasd meg a blogban a kox a tápkiegben című hanganyagot .Na nekem ott lett velük tele a tököm.


Az egész 1 scitec reklám(pedig a nyuszi nem reklámoz semmit) és a gasparit járatja le.Isteníti az általuk ajánlott termékeket meg hogy a scitec meg a shop builder mekkora isten a Gaspari meg 1 szemét cég mert szteroid vegyületet tesz a termékeibe.Meg a shop builderesek mennyi meredek dolgot meséltek neki ezekről a termékekről.Mondjuk ők is forgalmazzák(a haldrolt még mindíg) de tök8.


Játsza az agyát hogy szar az összes amcsi cucc és a scitec mekkora isten.Az összes amerikai cég 1 humbug mert ott állnak mellette a profik akik nem használják az általuk reklámozott terméket mert koxos mind(igaz hogy szteroid mellé kell kiegészítés de ha bunny mondja akkor igaza van mert ő jó).De a sciteces profik használják is amit reklámoznak(ők ugye nem koxolnak...)


Mind1 nem részletezem jobban hogy nekem mi jött ott le mert csak még jobban felb*szom az agyamat...(bocs ha összefüggéstelen de remélem az elemzésem lényege érthető)

2010. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!