Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A maltodextrint lehet keverni...

A maltodextrint lehet keverni dextrózzal?

Figyelt kérdés
Hízni szeretnék. Melyik lenne a legjobb? Azt tudom hogy ha nem gyúrok akkor zsírként olvad be. Heti 5 alkalommal edzek. Azt tudom hogy a maltodextrin az gyors felszívódású. Most akkor melyik is lenne a legjobb vagy legyen keverve?
2010. aug. 23. 17:00
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Szerintem meg minimum x ajánlatos egy enyhe túledzés hogy megismerjük a regeneráció időnket.És ha neki olyan gyors hogy 5x edz akkor nemtom mit kell belepofázni.Én is 5x edzek tömegelés alatt és nem vagyok túledzve de havi 3 kiló tiszta izom feljön.Aztán lehet hogy neked van igazad mert a bádibilderen az alapismereteket bibliának veszed de a gyakorlati dolgokról meg semmit nemtudsz
2010. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
*1x
2010. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
130kilókat nyomok csúcsra fekve, anno 32kilóval kezdtem. Igazad van, tényleg semmit nem tudok. Meg 28as volt a karom mikor kezdtem, most meg 42es szálkásan. Azért ezt a kettőt írtam, mert ahogy Kathi mondaná: " A testépítésben csak fekvenyomás van, és kar." Mert a kezdők mindig ezeket kérdezik.
2010. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Ennek attól még semmi köze ahhoz hogy baromságokat írsz.De mondom biztos neked van igazad.Elvégre mindenki egyforma.Mindenki ugyan úgy fejlődik.Mindenkinek ugyan annyi idő az izomregeneráció.Tulajdonképpen mindenki egyforma
2010. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:

"nem vagyok túledzve de havi 3 kiló tiszta izom feljön"

Ha neked havi 3kiló tiszta izom jön fel, akkor én állva leszop_ak, mert évente max 7kg az átlag, ami tiszta izom. 3kiló, annak a magas %a víz, zsír. Bárkit megkérdezhetsz, hogy 3kilót tisztán NEM lehet felszedni egy hónap alatt!


Ja, és csak tudd: A testépítés nem annyi, hogy lemegyek és emelgetem a súlyt, ez egy életmód, tanulni is kell ám. Ajánlom a body buildert, tesztoszteron.huét. Ezek hiteles oldalak, ha te nem veszed komolyan, az a te egyéni problémád!

2010. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Na és milyen baromságokat írtam? Azt, hogy heti 5edzés sok? Mondd már meg, akkor mikor pihen az izom? Mert nem akkor jön létre az izomnövekedés amikor edzel (ekkor tulajdonképpen roncsolod az izmokat) hanem a pihenőnapokon. Tulajdonképpen mindenki egyforma? Fejtsd már ki bővebben? Igen mindenki egyforma, mindenki ember, mindenkinek kell edzeni,csak nem mindegy, hogy mennyit.
2010. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Hát kb köpök a bádibilderre a scitec-es maszlaggal meg a tesztoszteronra is ahol évente 1 olyan cikk jön ki aminek alapja van.Az meg hogy mit hiszel k*rvára nem érdekel.És megint jössz a baromsággal víz+zsír.Anyagcseréről még nem hallottál?Elhiheted hogy a testzsírom tömegelés alatt nem megy 8-9 fölé.A havi 2-3 kiló persze a fejlődős időben.Amikor stagnálós időszak van mert valamin változtatni kell na akkor nem fejlődök.De ezt hamar ki szoktam küszöbölni
2010. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
De te annyira hülye vagy hogy szét kéne ültetni.Ha hétfőn mell-váll kedden hát-kar szerdán láb ne b*ssza már meg a k*rva élet hogy nem mellezhetek megint csütörtökön.
2010. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

"De te annyira hülye vagy hogy szét kéne ültetni.Ha hétfőn mell-váll kedden hát-kar szerdán láb ne b*ssza már meg a k*rva élet hogy nem mellezhetek megint csütörtökön."


Na megint az értelem... Egy izomcsoportot elég heti egyszer KEMÉNYEN megedzeni, kivéve ha az adott izomcsoport el van "maradva". Hát-kar? Kurv@ jó, mivel a hátazás valamennyire megy bicepszre is, (vagyis eléggé) így már a bickó már eléggé fáradt. Karon belül mi? Bicepsz és tricepsz? Az kemény. Hétfő, kedd, szerda edzés... Nem pihenm az izom..... Te tudod, úgy edzessz ahogy akarsz, a te dolgod hülyegyerek.

2010. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

bicepsz-tricepsz az összes gyakorlat(3-3) szuperszettben 4 hátra 4x6-8as szériák.És k*rvára ki tudja magát utána pihenni a karom a hét maradék részében.Megy hátra...És akkor mivan?Vállra meg minden megy.Akkor 1 héten 1x edzel hogy pihenjen a vállad?A hátedzésnél nem koncentrálod annyira a bicepszet.És majd sérült vállal próbáld meg a melltől külön szedni.Kíváncsi vagyok mi lesz belőle te kretén.Ez az 1 izomcsoportot 1 héten elég 1x intenzíven megedzeni meg megint alapismeretek.hu de semmi gyakorlati dolgot nem takar.Az emberek nagy részénél az izomregeneráció kisebb izomcsoportoknál 48-72 óra.A mell megy akárhogy vergődsz nem nagy csak összetett izom.Főleg hogy a melledet nem tudod semmivel izoláltan edzeni mert a nyomások jó része vállra meg tricepszre megy.A tárogatásból szintén elvisz a váll.Peck-deckből a az egész felső test.

Mennyél azt olvasgasd a bádibíldert meg az edző válaszolt a scitecmajommal az élen

2010. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!