Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a nyújtást?

Hogyan kezdjem el a nyújtást?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni nyújtani mert érzem,hogy nagyon be vagyok merevedve,és így a súlyzós edzés se olyan hatékony. Mi alapján kezdjek el nyújtani, melyik testrésszel kezdejem? Hány gyakorlatot csináljak testrészenként? Fentről lefelé, vagy lentről felfelé kezdjem? Melyek a leghatásosabb gyakorlatok? Gerinc melletti izmokra mi a legjobb? Mert érzem, hogy eléggé be van merevedve a gerincem mellett az izom és fáj. Aki ért a nyújtáshoz az légyszíves válaszoljon pár kérdésemre. Előre is köszönöm.

2020. ápr. 30. 02:27
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nézhetnél videókat youtubon. Biztos van valami hatékony. Kezdhetnél szerintem a láb nyújtásával. Mennyire szeretnél hajlékony lenni?
2020. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!