Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Előszőr is,1éve járok kondiba....

Előszőr is,1éve járok kondiba. Jól megy szeretem nagyon. De már régóta szeretnék boxolni. Ezdőtársam azt mondta kezdjem ugrálókötelezéssel és a zsákot is ne erőből hanem próbáljam minnél gyorsabban ütni, és még bütykön való fekvő. Elég ennyi?

Figyelt kérdés
14\F, Már zsákoltam erőből megtanultam egyenesen ütni hogy ne fájjon az ütés.Ha ennyi nem elég ajánljatok gyakorlatokat kérlek. Köszönöm előre is.

2019. máj. 20. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen celbol akarsz boxolni, de jobban teszed ha lemesz egy edzesre. Ott rendesen megfognak tanitani es hidd el fognak talalni hibat az egyenesedbe is. Rengeteg ember van, aki lement 1-2 edzesre vagy annyira sem es azt hiszi, hogy tud mar, de egy komoly horogtol a csokloja torne mar!
2019. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a kommented.Persze hogy egy amatőr vagyok a testépítő edzés se ment 10perc alatt, ezért nem szabad ezt se lebecsülnöm.Másodszor nincs különösebb célom még a boxal csak szeretek mindent kipróbálni.A box meg tetszik.Valahogy amikor zsákolok érzem hogy forr a vérem,akarom ezt csinálni körülbelül ennyi.Még 1x köszi. Pacsi! :D
2019. máj. 21. 00:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj le egy ökölvívó edzésre, ahol megtanítanak a helyesen kivitelezett ütéstechnikákra. Mellette pedig nyomathatod a testépítést.


Eredményes sportolást, jó edzést!

2019. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!