Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sürgős! Ha van szerződésem a...

Sürgős! Ha van szerződésem a tulajjal, és ő mondja fel a szerződést, akkor mi történik? Albérlet

Figyelt kérdés
Ma hívott a lakás tulajdonos, hogy szerdára költözzek ki, mert kell neki a lakás. 1 évre írtunk alá, 5 hónap telt el. 1 havi kauciót fizettem neki, de ilyenkor nincs az, hogy ő fizessen nekem még valamennyit pluszban? Nincs most arra pénzem, hogy máshova fizessek kauciót:S
2011. ápr. 4. 21:26
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Kauciomat nem kaptam vissza, sot semmit.. Most egy baratnomnel lakok egy hetig, de az o lakasa is akkora, mint amiben laktam. 19nm.. En ezt a 30at is soknak ereztem a lakasert, foldszinti, csak agy volt benne es a fal is peneszes. De kifestettem, rendbe tettem.. De azt nem tudom, hogy a tulajdonostol hogyan kaphatnam vissza a penzem..
2011. ápr. 7. 23:45
 22/43 anonim ***** válasza:
Jajjaj, nem kellett volna kiköltöznöd. Így a csaló bérbeadódtól nem kapod meg a pénzedet, soha.
2011. ápr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
30 ezerert laktal rezsivel?? Az csak a rezsi. !!!!!
2011. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

09.05.ös

Feltehetőleg a kaukciót azért nem adta vissza a tulaj,mert 30.000Ft-ért,amiben még a rezsi is benne van,ma már nem lehet lakni sehol.Nincs kizárva,hogy a különbözetre vonta le,gáz,villany.De ha jobban elolvastad volna az elején,a bérlő még plussz pénzt akart olyan fájdalom dij szerűséget,ami azért ebben az esetben nem hiszem,hogy járt volna.Mint irja az apukájának a számláit nyögi,ezért nem tud ettől az összegtől többet áldozni egy bérleményre.Talán ettől a fizetnivalótól kellene megszabadulni,és nem fizetni más tartozását.Mindjárt nem lenne gond.

2011. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

8:35,

egy 19 m2 szobának a rezsije?

amiben 1 db ágy van? A lakó festetett?

Az én 120 m2-emnek 19 ezer fűtés nélkül a rezsije!

2011. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Akkor te is féláron laksz valahol,mert az én 25nm-es lakásomnak csak a közösköltsége 8350 Ft plussz az elfogyasztott gáz, villany.Bátran kimerem jelenteni,hogy havonta 22.000 Ft körül van a rezsim,és ez saját lakás.A kérdező egyébként egy különálló lakásban lakott,ha jól értelmeztem és nem egy szobában.Tehát a havi 30.000 Ft szinte ajándék volt a tulajdonos részéről.
2011. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
A 120 m2 saját lakás. Kertes ház, aminek a rezsijében benne van a villannyal működő fűnyíró, a néha használt flex, a fűrész által elfogyasztott áram, meg a keringető szivattyú is árammal megy.A melegvíz is, minden nap főzök kerámialaposon, hetente sütök villanysütőben.Mosó és szárítógép. Gáz nincs, itt minden villannyal műxik.
2011. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Úgyhogy egy 19m2-es penészes lyukért 30k az nem kevés.

És ha mégis, van egy szerződés, amit a tulaj nem úgy írt alá, hogy pisztolyt tartottak a fejéhez.

A kaució visszajár. Ha nem tudod tőle visszaszerezni, akkor írj nekem privit, megpróbálom behajtatni tőle. Az ilyen féreg, aki a fillérekből élőkön élősködik, mindent megérdemel.

2011. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Ha penészes luk volt ha nem,akkor is egy különálló lakás.Ahol azt csinált amit akart 30.000 Ft-ért.Hidd már el,hogy nem sok ha ebben benne volt minden.De mint irtam,ha ennyire nagy szarban van a kérdező akkor miért az apjának a tartozását fizeti? 30.000 Ft-ért sehol nem fog kapni lakhatási lehetőséget,maximum egy szobát bérelhet egy idős embernél aki még azt is megszabja mikor megy pisilni.
2011. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

-fűnyiró

-flex

-fűrész

-szivattyú

-melegviz

-kerámia lapos tűzhely,sütő

-mosógép

-száritógép

-gondolom tv, lámpák,hütő,mikró,stb

Mennyi a villanyszámlád havonta????????

2011. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!