Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sürgős! Ha van szerződésem a...

Sürgős! Ha van szerződésem a tulajjal, és ő mondja fel a szerződést, akkor mi történik? Albérlet

Figyelt kérdés
Ma hívott a lakás tulajdonos, hogy szerdára költözzek ki, mert kell neki a lakás. 1 évre írtunk alá, 5 hónap telt el. 1 havi kauciót fizettem neki, de ilyenkor nincs az, hogy ő fizessen nekem még valamennyit pluszban? Nincs most arra pénzem, hogy máshova fizessek kauciót:S
2011. ápr. 4. 21:26
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
de o ezt gondolom tudta, hogy gaz van.. De nekem ugy adta ki, hogy egy evre.. Lehet a szitu mas, de hadd ne en szivjam mar meg :(
2011. ápr. 4. 23:45
 12/43 anonim ***** válasza:
Hát ha árverezik, akkor lakottan árverezik. Olcsóbb lesz a vevőnek.
2011. ápr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, holnap reggeltől kérdezgess sulitársakat, hogy kb. 2 hónapra ki tudná megosztani veled az albiját, persze fél bérleti díjért, nézz hirdetéseket, lehet, hogy még jobban is jársz. Fel a fejjel, lesz megoldás, meglátod.
2011. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Persze szerda itt van a nyakadon, hát akkor nem költözöl szerdán, hanem pár nappal később.
2011. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
46%

22:09,

visszamenőleg is sajnálom minden bérlődet, akinek a bőrét is lenyúztad, mert m.csok hajléktalan. És te mi vagy? Nézz magadra, olvasd el, hogy mit írtál. Te pedig adócsaló vagy, az államot lopod meg, azon keresztül az óvodákat, iskolákat, kórházakat. A kérdező nagyon rossz helyzetbe került, de belőled csak a lenézés fröcsög.

Kérdező, ne idegeskedj, egy-két nap alatt biztos lesz megoldás.

2011. ápr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha budapesti az albid, akkor a neten keress másik szobát.

tathok.elte.hu

az apróhirdetéseknél találsz olyant diáklányt( úgy gondolom, hogy lány vagy), aki lakótársat keres, sürgősen.

2011. ápr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
az oke, de akiket hivtam kauciot kernek, en azt nem tudom kifizetni most semmi keppen :S a tulajt nem erem el, hogy o mennyit ad vissza.. Szerdan nem o jon, hanem kilakoltatas van mar.. Mindenem ossze van pakolva, csak hely kene.. Amiket talaltam ma, azok vagy olyanok, hogy kaucio, vagy olyan, hogy tul draga.. Havi 30nal tobb nem fer bele :S van, ahol 55az egy szoba.. Fogalmam sincs mit csinalok:S fizetesig is van masfel hetem.. (diakmunkaert mindig 15ig fizetnek csak)
2011. ápr. 5. 20:31
 18/43 anonim ***** válasza:

kollegium.elte.hu


itt keresd az albérlet hirdetéseket, sokan keresnek lakótársat.Van ahol a rezsi is kijön a 30-ból.

2011. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok tulaj párti,de azért azt nem gondolod komolyan,hogy a tulajnak a gondja,hogy te max. 30.000 Ft-ét tudsz lakást bérelni egy hónapban?És ha pl.felemelte volna a lakbéredet,mert ennyi pénzért ma már nem igazán lehet sehol sem albiba lakni,ezt ugye tudod?Hogy egy évre adta ki és nem tudta fizetni a hitelt tovább erről lehet nem ő tehet.Nyilván neki nagyobb gondja van,hiszen viszi a végrehajtó a kecóját fillérekért.
2011. ápr. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Éjszakai,

és ehhez a bérlőnek mi köze is van?

Hol van a letett pénze, amivel lépni tudna, hogy legyen fedél a feje felett?

A tulajdonosnak van hol lakni, ha kiadta a lakást, akinek a pénzén ül, az menjen a híd alá?

Ha már együttérezni kell, akkor én nem a bérbeadót sajnálgatom.

2011. ápr. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!