Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Újabban Nyugaton miért kötelez...

Újabban Nyugaton miért kötelező törvényileg elfogadni mindenkinek a transzneműeket, és miért akarják ezt ránk is ráeröltetni?

Figyelt kérdés

A melegekkel, leszbikkel, bikkel semmi bajom amíg a hálóban rendezik le a nemiségüket, pont mint az illemtudó heterók, és a másságukat nem politikai tőke kovácsolására használják, mint egyes LMBT-aktivisták.



De pl. nőként nagyon kényelmetlenül érezném magam, ha pl. az uszoda női öltözőjébe betrappolna mellém egy pucér szakállas csávó, és meglobogtatná előttem női személyi igazolványát, mert a pszichológusa kiállította róla, hogy nőnek képzeli magát.


Vagy pl. neadjisten börtönbe kerülnék, és a cellatársam egy ugyanilyen lenne, egy csávó akinek női okmányai vannak, mert a pszichológusa meg az állam is adja a lovat a képzelgései alá.


Vagy ez a normális, és mondjuk 2050-re már az lesz, hogy kiállíttathatok magamnak kobold okmányokat, és akkor az állam mindenkit büntetés terhével rávesz arra, hogy ne embernek, hanem koboldnak nézzen?



2020. nov. 20. 23:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/135 anonim ***** válasza:
74%
#27/29: Attól még, hogy te azt hiszed, hogy a te általad elképzelt világ az "igaz világ" és minden más hazug, attól még nincs így. Nem te vagy a világ közepe.
2020. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/135 anonim ***** válasza:
21%

31

Tetszik, nem tetszik, de a TÉNYEK azok, amik IGAZolják a valóságot.

2020. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/135 anonim ***** válasza:
31%

#31 Persze. Én meg az én világomban egy Airbus A380 vagyok. Most is ott "repkedek" az út közepén, turbinahangokat kiadva, majd tűz a jobb szárnyi turbinánál! Jaj lezuhanok...


Ha én ezt csinálnám, kijönne értem nem egy állami szerv. Ha meg valaki nőnek képzeli magát, akkor ő nő, úgy kell elfogadni, át kell műteni (hiába marad akkor is férfi, mert jelenleg az ember nem képes nemet váltani sem mesterséges, sem természetes úton, bár vannak állatfajok, amelyek képesek rá), úgy kell vele viselkedni, ő is úgy viselkedhet. Igaz, politikai nyomásra már levették a transzneműséget a mentális betegségek listájáról, de attól még az marad, ami: mentális betegség.

Persze az előbbiek az önmagukat férfinak képzelő nőkre is állnak.

2020. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/135 anonim ***** válasza:
28%

#33 Mindig azt hittem, hogy ennél egyértelműbb dolog nincsen, mint hogy valaki fiú-e vagy lány. lenéz, van p@cse vagy nincs és ennyi, nem bonyolult. Erre kiderül, hogy de, nem csak van aki ezt nem tudja megoldani, olyanok is vannak akik el akarják érni, hogy ne is kelljen neki egyértelműen tudni. Akik szerint nem biológiai tény, hanem döntés kérdése.

Ahogy mindig azt hittem, hogy ha kiáll valaki és olyasminek képzeli magát ami nem igaz, akkor megpróbálnak segíteni rajta azzal hogy kezelik és helyre rakják. Erre tessék, nekünk kell megváltoznunk, hozzájuk betegednünk, és velük együtt azt hangoztatni mai nem is igaz.

Ha kiáll valaki és Napóleonnak vagy Mikulásnak képzeli magát, akkor orvoshoz viszik és megpróbálják visszahozni a valóságba, hogy ő nem Napóleon, hisz nézzen tükörbe, láthatja, hogy nem az, hanem Kis Béla, nem ő a Mikulás, ő Gál Rozál. Erre kitalálják hogy ha valaki nem Napóleonnak képzeli magát, hanem egy 6 éves kislánynak, akkor azt NEKEM kell elfogadnom és őt, Kis Bélát kislányként kezelnem, vagy ha Gál Rozál nem Mikulásnak hanem egy fiúnak képzeli magát, akkor nekem nőkét őt férfinak kellene tekintenem.

Az egyik elmebaj miért más, mint a másik elmebaj? Mégis miben különbözök az a szegény beteg, aki nincs rendben a saját énképével, saját személyiségével és Napóleonnak képzeli magát ma élő 40 éves szakállas férfi létére, mint ha 6 éves kislánynak képzelné? Mégis mitől lenne másféle probléma a kettő? Miért kell elfogadnom az egyiket ha kezelni, gyógyítani kell és lehet a másikat???????

2020. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/135 anonim ***** válasza:
30%
Sokáig feszíteni a húrt úgy sem elhet, nem mellesleg szerencsére a világ sem csak a nyugatból áll.
2020. nov. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/135 anonim ***** válasza:
77%
32: a tények szerint pedig nem betegség a transzneműség, ezt pedig komoly szakemberek állítják.
2020. nov. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/135 anonim ***** válasza:
18%

Egyik szakember ezt állítja a másik szakember amazt, ennyit erről a szakemberesdiről.

Ha meg a természet oldaláról nézzük, nem véletlen van két nem, és nem véletlen, hogy egyiknek születünk és ennyi.

2020. nov. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/135 anonim ***** válasza:
78%
37-es: nézz utána, nincs olyan természetes ösztönünk, hogy melyik nemhez vonzódunk, és olyan sem, hogy minek érezzük magunk az elsődleges kromoszómánktól független, így a nagy természettudományod is ennyi. Jobb lenne, ha egy kicsit utána néznél a dolgoknak a helyett hogy közödnincs témákba belefolysz. :D
2020. nov. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/135 anonim ***** válasza:
14%

36

Hanem szexuális zavar. Eben guba. Még a lefizetett who szerint is.

2020. nov. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/135 anonim ***** válasza:
7%

38

Ezzel azt akarod mondani, hogy a fajfenntartás ösztöne, mint alapvető ösztön, NEM LÉTEZIK?


Ez meg PONT az a téma, amihez MINDENKINEK köze van, beteg vagy nem beteg, zavart vagy nem zavart, sőt, az egészségeseknek több szava kell hogy legyen, mint a zavartak aktivistáinak.

2020. nov. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!