Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha bemegyünk törni-zúzni mint...

Ha bemegyünk törni-zúzni mint a dúvad csőcselék az egyetemre, akkor mit kaphatunk érte?

Figyelt kérdés
Tehát szervezett támadás lenne :D Nem tudott 18 ember szakosodni és emiatt mennénk be 18-an és elkezdenénk törni-zúzni mint az anarchisták. Fogjuk rá kihívják ránk a rendőröket. Mi lehet a legrosszabb amit kaphatunk érte?

2020. szept. 1. 21:16
 81/93 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek én nagyon hülye vagyok, bar ITn belül dolgozom, diploma nélkül mert nem kerültem be egyetemre.

De mondjátok már el hogy Linuxból hogyan lehet megbukni? Az analízist még értem, de Linuxból mi olyat lehet kérdezni amiből csak puskázással van meg a kettes?

2020. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
100%

82 Te most komolyan nem tudsz olvasni? Nem azt mondom hogy mindent tudok, hanem megkérdőjelezem, hogy az összes egyetemen tanított tárgy és informaitkai témakör közül a Linux lenne az, amiből valóban nehéz lenne összekaparni a kettest, illetve az, ami valóban absztarkt gondolkodásmódot (azaz valamilyen speciális készséget) igényelne.

De mivel nem jártam egyetemre ezért természetesen nem biztos hogy valós a feltételezésem, szóval felvilágosíthatsz róla hogyan lehet átmenni a valóban nehéz tárgyakon és hogyan lehet Linuxból vagy Unix-szerű rendszerekből megbukni - úgy hogy bőven volt segítsége a kérdezőnek.

Egyébként szívás, mert rengeteg munkahelyen alapvető feltétel ezen rendszerek átható ismerete, vagy nagyon kínos lesz ha kiderül, hogy fogalmad sincs róla, legalábbis az én eddigi munkahelyeimen így volt.

#81-es voltam

2020. szept. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem az nem úgy működik, hogyha van amit nem teudsz, akkor bukta. A professzor sem tud mindent. Mindenkinek fel lehet tenni egy feladatot, amit ne tudna megcsinálni.


Vizsgáknál van egy szint, amit a jegynek megfelőlen meg kell ütni. Az elégségeshez nagyon alacsony az a szint. Ott már nem tudott szinte semmit a tételből

2020. szept. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 A kérdező kommentje:
A legnagyobb bukási rátával rendelkező tantárgy, de a tanár bedarálása miatt. A jogosultságok még oké, de a mátrixok már nagyon gázok. A grep, egrep, awk és társairól inkább nem beszélek, na az halál.
2020. szept. 10. 09:19
 85/93 anonim ***** válasza:
100%

Linuxból buktál és most megy a hiszti meg a tüntike?? meg az öreg portás ijesztgetése?


Javaslom irány a TO-és jelentkezz át valami finom bölcsész szakra. :)

Kajak az IT-szakonon annyi mindenből meg lehet bukni...de ha az üzemeltetési feladatok sem mennek...akkor tényleg másik pályát kéne sürgősen választanod.


És most minden sértegetés és bántás nélkül úgy kíváncsi vagyok ,hogy mit vársz az élettől.

Szóval kijössz az EGYETEMRŐL A friss ropogós diplomáddal és ???mit akarsz dolgozni,csinálni?

2020. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 A kérdező kommentje:
Szoftverfejleszteni.
2020. szept. 10. 21:26
 87/93 anonim ***** válasza:
100%
Az non stop problémamegoldás ól fog állni. Leraknak eléd egy igényt és neked kell megépítened, megtervezned, sőt az ügyfél nyűgjét is kitalálnod. Az ennél kicsit több hidegfejűséget és önállóságot kíván.
2020. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
100%
Na, azóta mi lett? Nem hallottam rólatok a híradóban. Elmaradt a tiniforradalom? :D A művészetisek legalább tökösek.
2020. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 A kérdező kommentje:
Elintéztük a szakosodást keresztfélévre diplomatikusan, megijedtek tőlünk, mert fenyegettük az egyetemet és engedtek minket. De most persze még így is csúszhatunk, mert ez a regardált egyetem nem enged szakdoga mellé felvenni 5 tantárgyat, csak kettőt. Pedig 5 kötelező maradt arra a félévre. Én komolyan megint bemegyek üvöltözni a többiekkel és zúzni, de most már nem fenyegetünk.
2021. febr. 23. 17:29
 90/93 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem kezet nyújtott de ti egy kart akartok...

Én nagyon elgondolkoztam rajta, hogy talan en is lediplomázok ha neked így megyeget a dolog, de félek, hogy a diploma sem ér sokat, ha olyanok is összeszedhetik mint te meg én.

Sok sikert kívánok, meg azt hogy tanuljad azokat az informatikai alapismereteket...mivel nekem meg pár kollégámnak csak OKJnk van, de az awknál jóval nehezebb dolgok merültek fel egy alap üzemeltetési munkakörben, és a diplomás kollégáknak magasabb a mérce.

Mondjuk ugy hogy ha ezen az úton haladsz nemhogy fejlesztő nem leszel, hanem kétszer is meggondolja a munkáltató, hogy akar-e téged alkalmazni olyan területen ahol egy meglévő szolgáltatást kell fenntartani vagy az ügyfelekkel kell kommunikálni.

2021. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!