Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha bemegyünk törni-zúzni mint...

Ha bemegyünk törni-zúzni mint a dúvad csőcselék az egyetemre, akkor mit kaphatunk érte?

Figyelt kérdés
Tehát szervezett támadás lenne :D Nem tudott 18 ember szakosodni és emiatt mennénk be 18-an és elkezdenénk törni-zúzni mint az anarchisták. Fogjuk rá kihívják ránk a rendőröket. Mi lehet a legrosszabb amit kaphatunk érte?

2020. szept. 1. 21:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
32%
Do it pussy
2020. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 A kérdező kommentje:

Előtte azért szeretnénk tudni mit kapnánk érte. Simán kicsapnak érte minket? Börtön? Vagy senkit sem érdekel és sikerül végre megkapnunk azt amit hónapok óta követelünk diplomatikusan?

Amúgy meg ne pussy-zz, mert én egyedül bementem múlthéten, üvöltöztem torkom szakadtából a portással, aki konkrétan elbújt az asztal mögé halálfélelemmel és fhossá dörömböltem a Tanulmányi osztály ajtaját ordítva, majd kimentem következmények nélkül.

2020. szept. 1. 21:20
 3/93 anonim ***** válasza:
93%

Az kemény, a portás megtanulta, hogy legközelebb engedjen titeket specializálódni.


Amúgy:


Btk. 339. § (1) Aki olyan kihívóan közösségellenes, erőszakos magatartást tanúsít, amely alkalmas arra, hogy másokban megbotránkozást vagy riadalmat keltsen, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a garázdaságot

a) csoportosan,

b) a köznyugalmat súlyosan megzavarva,

c) fegyveresen,

d) felfegyverkezve vagy

e) nyilvános rendezvényen

követik el.


371. § (1) Aki idegen vagyontárgy megsemmisítésével vagy megrongálásával kárt okoz, rongálást követ el.


(2) A büntetés vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztés, ha

a) a rongálás kisebb kárt okoz, vagy

b) a szabálysértési értékhatárt meg nem haladó kárt okozó rongálást

ba) falfirka elhelyezésével vagy

bb) bűnszövetségben

követik el.


(3) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha

a) a rongálás nagyobb kárt okoz,

2020. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
88%

A legrosszabbat nem tudom, de ez mindenképp minimum egy csoportosan elkövetett garázdaság, ami 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető.

BTK:

Garázdaság

339. § (1) Aki olyan kihívóan közösségellenes, erőszakos magatartást tanúsít, amely alkalmas arra, hogy másokban megbotránkozást vagy riadalmat keltsen, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a garázdaságot

a) csoportosan,

b) a köznyugalmat súlyosan megzavarva,

c) fegyveresen,

d) felfegyverkezve vagy

e) nyilvános rendezvényen vagy gyűlésen követik el.

2020. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
97%
Ezt mind tegnap este álmodtad? XD
2020. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
100%

És a biztior tehet erről?

Kemenykedj annál aki erről döntött...

Vagy nálam, de tőlem kapnál 2 sallert.

Ha annyira bátor vagy miért azt nézed, hogy "jajj de csak ha nem súlyos a bünti"

Alja magyar vagy.

2020. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
95%
Hagyjátok már ez csak ilyen fotelforradalmár, csak itt nekünk játssza az eszét.
2020. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
83%
Annyira remélem, hogy nem kamu, és végre nekünk is lenne egy /b/-nk, ahol előre bejelentik az incelek az erőszakos bűnelkövetési szándékukat
2020. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 A kérdező kommentje:

#7 Ugatott mint a pincsikutya, hogy ne dörömböljek a TO ajtajánál meg ne ugráljak összevissza a folyosón, meg legközelebb legyek kedves ne úgy viselkedni mint a dúvad ha belépek. Erre úgy ráordítottam, hogy összecsuklott mint aki szellemet látott volna és elbújt az asztal alá.

Hát ha nálad lehet szakosodni, felőlem hozzád is beronthatok, de gondolom nem lehet.

Azért mert nem börtönért jöttünk egyetemre, viszont nem is hülye szabadon választható tantárgyakkal akarjuk kitölteni az évet, hogy aztán csússzunk is, szeretnénk időben befejezni, nem itt megőszülni.

#9 Nem kamu és nem vagyok incel, de ez csak egy egyszeri alkalom :)

2020. szept. 1. 21:39
 10/93 anonim ***** válasza:
21%

Én csak remélem hogy tényleg megteszitek!


Mivel közös megegyezéssel történne, kizártnak tartom hogy 18 letöltendő szabadságvesztést szabnának ki!


Viszont ha mégis megpróbálná az elsőfokú bíró, az valszeg még nagyobb erőszakos botrányokhoz vezetne!


Könyörgöm nektek! Indítsa már el valaki ezt a folyamatot!

2020. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!