Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha bemegyünk törni-zúzni mint...

Ha bemegyünk törni-zúzni mint a dúvad csőcselék az egyetemre, akkor mit kaphatunk érte?

Figyelt kérdés
Tehát szervezett támadás lenne :D Nem tudott 18 ember szakosodni és emiatt mennénk be 18-an és elkezdenénk törni-zúzni mint az anarchisták. Fogjuk rá kihívják ránk a rendőröket. Mi lehet a legrosszabb amit kaphatunk érte?

2020. szept. 1. 21:16
 21/93 anonim ***** válasza:
97%

"Igen, könnyű és noname egyetemen mérnökinformatikus szakon a legnehezebb tantárgy."


18 vagyok. Most kiköptem a kakaót. Azt hittem valami nóném semmi miatt ugrál valami éretlen kis pöcs, erre azt mondja, hogy mérnökinfóra jár xD Ott buktad be magad, hogy a szakosodásnál jársz, de még melód se volt. Pedig ha már dolgoztál volna tudhatnád, hogy feleslegesen jártad ezt a pár évet is, mert úgy se nézi senki a diplomát ha elmész valahová tákolni valami kétezer éves legacy projektet, vagy ráraknak valami új cuccra, új technológiákkal. A világ pénzét meg lehet keresni, te meg itt hisztizel ilyenek miatt, meg törnél zúznál. Menjél és csináld. Hugyozni fogok a röhögéstől, mikor majd priuszod lesz és azért nem vesznek majd fel sehova :DD De jó, hogy nem vagyunk kollégák, én szétidegelnélek. Kikészítenélek egy hét alatt :D

2020. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 A kérdező kommentje:
Nekem legalább lesz diplomám, nem úgy mint annak aki otthagyta az egyetemet munkáért.
2020. szept. 1. 22:54
 23/93 anonim ***** válasza:
100%
23 - És ki fog jobban járni? Te, akinek lesz egy diplomája (úgy se lesz, mert gyenge vagy hozzá, és hülye is), vagy annak aki otthagyta az egyetemet, és most annyit keres, amennyit valszeg te soha nem fogsz mert hülye vagy mint egy partvisnyél?
2020. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 A kérdező kommentje:
Többet fogok mint te hidd el ;)
2020. szept. 1. 23:13
 25/93 anonim ***** válasza:
94%
25 te tényleg álomvilágban élsz :D Elvégeznél valami noném egyetemen egy mérnökinfót és azt hiszed majd körbe fognak szopkodni :D Már most annyit kereshetnél amennyit nem szégyelsz iskola mellett, ha lett volna eszed és vállalsz fusit :D
2020. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem 1000000 informatikus helyre, egyre se vettek fel a korona miatt.
2020. szept. 1. 23:26
 27/93 anonim ***** válasza:
79%

Ez ilyen garázdaság, nem?

De egyébként olyan nincs,hogy ne tudjatok szakosodni

Ha nem fértetek be abba a csoportba, amibe akartatok menni, továbbtanulni,

akkor folytassátok egy hasonlón, ahol még annyian vagytok,hogy befértek a csoportba, terembe.

A többi kommentet még nem olvastam.

2020. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
77%

Jaaa, most, hogy elküldtem a kommentemet, látom,hogy fölötte közvetlenül írja, hogy mi van; dehát erre gondolom, hogy biztos lehet adni haladékot;

vagy nemtom,esetleg próbáljátok meg, 1:passziváltatni akár; és akkor majd jövőre felveszitek; vagy hogy esetleg nem lenne-e mégtöbb hely oda, ahova a többiek jelentkeztek, a társaitok ahova bejutottak,hogy nem lenne- e ott hely; ha az nektek messze van, akkor akár 1-2 napra szobát foglalni valahol , akár többen együtt, de nem is feltétlenül hotel hanempl szoktak olyat,hogy kiadnak egyetlen szobát; de szoval meg ha van közelben kollégioum, ahol lenne hely aludhatnátok az pl tökyo lenne.

2020. szept. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a helyzetet. Hol nem írták, hogy előfeltétel a szakosodáshoz a tárgy? A szerződésben nem volt benne? Mégis, milyen szerződésben?

Én is csúsztam, nálunk is volt hasonló. Mi felfogtuk, hogy ez ilyen.

2020. szept. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 A kérdező kommentje:
Hát mi nem tudjuk felfogni. És nem is fogjuk. Lázadunk.
2020. szept. 2. 00:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!