Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha bemegyünk törni-zúzni mint...

Ha bemegyünk törni-zúzni mint a dúvad csőcselék az egyetemre, akkor mit kaphatunk érte?

Figyelt kérdés
Tehát szervezett támadás lenne :D Nem tudott 18 ember szakosodni és emiatt mennénk be 18-an és elkezdenénk törni-zúzni mint az anarchisták. Fogjuk rá kihívják ránk a rendőröket. Mi lehet a legrosszabb amit kaphatunk érte?

2020. szept. 1. 21:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
62%

#10 vagyok:


Looser nyuszik.

2021. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 A kérdező kommentje:
Már láttam hirdetéseket, ahol a mi sulinkból nem fogadják el a diplomát a rossz híre miatt és mert a jelentkezőknél 20-ból 19 nem tudta a legalapabb feladatokat sem megoldani. Ugyanígy jártam sajnos szakmai gyakorlat keresésénél, ahol kell egy alap teszt, én meg egyiket sem tudtam megcsinálni. Ebben igazad van, ezért lenne jó minnél előbb lediplomázni, mert úgy sem leszek informatikus és felesleges ezzel tölteni az időt.
2021. febr. 23. 20:34
 93/93 anonim ***** válasza:
100%

De könyörgöm, akkor minek mész egyetemre, ha amúgysem érdekel a szak?!?!?


"ahol a mi sulinkból nem fogadják el a diplomát a rossz híre miatt és mert a jelentkezőknél 20-ból 19 nem tudta a legalapabb feladatokat sem megoldani"


Csodálkozol?

2021. febr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!