Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha bemegyünk törni-zúzni mint...

Ha bemegyünk törni-zúzni mint a dúvad csőcselék az egyetemre, akkor mit kaphatunk érte?

Figyelt kérdés
Tehát szervezett támadás lenne :D Nem tudott 18 ember szakosodni és emiatt mennénk be 18-an és elkezdenénk törni-zúzni mint az anarchisták. Fogjuk rá kihívják ránk a rendőröket. Mi lehet a legrosszabb amit kaphatunk érte?

2020. szept. 1. 21:16
 31/93 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha egy ilyen egyszerű dolgot nem tudtok felfogni, akkor érthető, hogy megbuktatok és semmi keresnivalótok az egyetemen.

Nekem is volt pár ilyen "lázadó" csoporttársam. Folyamatosan rinyáltak és arcoskodtak, de semmit sem tettek meg, amit előadtak. Amelyik kutya ugat, az nem harap.

2020. szept. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 A kérdező kommentje:
Én már haraptam.
2020. szept. 2. 00:33
 33/93 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azért nem csináltad meg, amit leírtál, hanem csak itt rinyálsz.
2020. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
97%

Idióta barom állat vagy, aki nem való egyetemre. Ilyen egyszerű. Ha hülye vagy egy tárgyhoz, az meg nem a világ hibája. Egyébként komoly bűncselekmény, kicsesznek az egyetemről és büntetőeljárás is indul nagyokos.

Ja, mellettetek pedig senki nem fog kiállni, de csináljátok, imádok idiótákról olvasni a hírekben.

2020. szept. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 A kérdező kommentje:
Mindenki magából indul ki :) Szerintem meg az az idióta aki hagyja magát, az idiotizmus szubjektív.
2020. szept. 2. 00:59
 36/93 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyni kell magad, hanem meglátni a saját felelősséged az események mögött és civilizáltan viselkedni.
2020. szept. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki magából indul ki? Hát, én mondjuk leírtam, hogy elfogadtam a helyzetet, csúsztam és utána szakosodtam. Addig meg melóztam és tudtam mit írni az önéletrajzomba is. Magamból indulok ki, mégis te vagy az, akivel valami nem oké.

Te pedig akárhogy vergődsz, meghúztak és csúszol. Ha hagyod magad, ha nem. Igazából örülj, hogy nem tanácsolnak el.

2020. szept. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 A kérdező kommentje:

80-adjára próbáltam civilizáltan viselkedni. 80 telefonhívás, 80 email, semmi sem hatott. Meddig tűrjünk? Kifutunk az időből, muszáj tenni valamit. Nem fogjuk elfogadni hogy nem szakosodhatunk egy darab tárgy miatt, NEM, NEM, SOHA. És tenni is fogunk ellene.

Fogadja el akinek 100 anyja van. Azok nem mi vagyunk. Ez nem így működik, ahogy írod 38-as, mindenre van megoldás.

2020. szept. 2. 01:12
 39/93 anonim ***** válasza:
100%

Ha civilizált lennél, akkor felfognád, hogy a civilizációkban vannak szabályok. És, ezek nem úgy működnek, hogyha valami neked nem kényelmes, akkor telefonálgatsz párat vagy törsz-zúzol és úgy lesz, ahogy te akarod. Ideje lenne felnőnöd és tényleg civilizáltként viselkedned.


Meddig tűrjetek? Semeddig. Nincs mit tűrni. Hisztizni meg felesleges.


Mindenre van megoldás, jól írod. Erre, mondjuk az, hogy jövőre megcsinálod a tárgyat.

(Mondjuk, legalább annyi eszetek lehetett volna, hogyha esetleg aláírást már szereztetek, akkor kövi félévben vehessétek fel vizsgakurzusként vagy valami.)


Amúgy felénk a szakosodásnak ilyenkor már régen vége...

2020. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 A kérdező kommentje:

Meg az anyád :D Nincs ennyi felesleges időm szabadon választható marhaságokra. Nem tudom mi olyan nehéz megadni nekünk a specializációnkat és mindenki jól végezte dolgát. És nem jövőre hanem most csinálom meg a tárgyat, vele együtt pedig a specializációsakat is felvesszük, ha tetszik ha nem. Feltörjük a rendszert, feltörjük a rektor fejét, bármit megteszünk csak feltudhassuk venni most.

Aláírás megtagadást kapott mind a 18 ember.

Nálunk is vége a szakosodásnak, de a szakosodott emberek is csak hétfőn tudták meg hogy szakosodtak.

2020. szept. 2. 01:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!