Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha bemegyünk törni-zúzni mint...

Ha bemegyünk törni-zúzni mint a dúvad csőcselék az egyetemre, akkor mit kaphatunk érte?

Figyelt kérdés
Tehát szervezett támadás lenne :D Nem tudott 18 ember szakosodni és emiatt mennénk be 18-an és elkezdenénk törni-zúzni mint az anarchisták. Fogjuk rá kihívják ránk a rendőröket. Mi lehet a legrosszabb amit kaphatunk érte?

2020. szept. 1. 21:16
 11/93 A kérdező kommentje:
Milyen folyamatot?
2020. szept. 1. 21:47
 12/93 anonim ***** válasza:
97%

"Nem tudott 18 ember szakosodni és emiatt mennénk be 18-an és elkezdenénk törni-zúzni mint az anarchisták. "



A majom hülye az iskolához, és a többi majom haverjával bemennének randalírozni :DD Az ilyen hogy került egyetem közelébe? Kapa való a te kezedbe, azzal kéne serénykednek valahol az alföldön... még egyetem, meg szakosodás :D Egy gyorséttermi konyhai takarítást se bíznék rád

2020. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, de az ilyeknek mint én, aki mér régen végzett picit mutassa már be valaki ezt a helyzetet. Nálunk kötelezően kellett felvenni adott félévben az órákat + szabadon választott 20 speci.


Mi az hogy nem lehet szakosodni? Nálunk kötelező volt. Miért tehet erről a Tanulmányi Osztály? Az előadók megbuktatták az évfolyamot szigorlaton és most nem lehet felvenni tárgyakat?

2020. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 A kérdező kommentje:

Kötelező volt egy tárgy és a 31 emberből aki a szakon van 18 megbukott belőle, ezért csak 13 szakosodott. Mi pedig szakosodás nélkül állunk, mert előfeltétele a szakosodáshoz. Ezt pedig senki nem mondta nekünk. És amúgy is ez olyan tárgy aminek NEM KÉNE előfeltételnek lennie, mert (a, nagyon nehéz, általában 80-90% a bukási ráta, csak annyi volt a szerencséjük hogy most kiemelkedően magasan mentek át (b, köze nincs a szakosodáshoz valójában (c, a szerződésünkben anno nem volt benne (d, 30 fő alatt nem is insulhatna a szabály szerint szak.

Emiatt hogy nem szakosodhatunk pedig csúszhatunk 1 teljes évet.

Kicsi vidéki egyetem, itt nem 1000 ember van egy szakon hanem 20-30 max 40.

2020. szept. 1. 22:00
 15/93 A kérdező kommentje:
Jelenleg 80+ telefonnál járok, szerintem elég volt a békés próbálkozásokból, ha nem jön a másik 17 ember akkor megint bemegyek és üvöltözök a folyosón amíg valaki nem csinál valamit. Mini lelki terrorizmus.
2020. szept. 1. 22:05
 16/93 anonim ***** válasza:
98%

Tehát egy könnyű, noname egyetemen buktatok egy tárgyat és amiatt vandalizmushoz folyamodtok...



Lol, légyszi csináljátok!!! Megnézlek titeket a hírekben!! 😃

2020. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
98%
15 - fogd már be a szádat, lusta voltál, hülye voltál, most meg hisztizel. Tanultál volna inkább. Most meg itt parádézol, hogy "de nem kéne így működnie". De így működik kicsi csillag. Akár bemész, és végigcsizbitolod a fitymádat az egyetem ebédlőasztalain, akár nem.
2020. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
98%
Kérlek mindenképpen vegyétek fel és tegyétek fel netre is. Legyen egy jó napunk nekünk is! 😂
2020. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 A kérdező kommentje:

Igen, könnyű és noname egyetemen mérnökinformatikus szakon a legnehezebb tantárgy. Nem folyamodnánk vandalizmushoz ha lenne érdemi megoldás vagy visszajelzés az egyetem felől, de csak ignorálnak minket.

Nem fogom be, fogd be te mert odalépek. Lusta nem voltam, küzdöttem de nem ment, hülye sem voltam csak nehéz volt nekem a tantárgy mint a szak több mint felének. NEM ÍGY MŰKÖDIK.

Szerinted te kinemmondommi ha rádkennek egy gyilkosságot amit nem követtél el, de azt mondjak hogy 10 év helyett csak 5öt kell leülnöd, csöndben börtönbe vonulsz? HÁT NEM.

Megteszünk mindent az igazunkért, ha rendőrségi ügy ha nem.

2020. szept. 1. 22:15
 20/93 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos rossz hírem van kérdező, a Lipótmező bezárt. Neked is Grazba kell menned. Ott kiváló szobák vannak erre acélra.
2020. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!