Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a baja a "lövöldöző"...

Mi a baja a "lövöldöző" rendőrnőnek, hogy besokkolt és korházban volt?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy besokkolt. Mitől?

Gondolom nem attól, mert lelőtt egy embert, hanem másmiatt, mert, ha tudja, hogy a "lelövés" miatt sokkot kap, akkor nem teszi. Szerintem.



2020. dec. 26. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
100%

Ha elítélik a rendőrlányt akkor a többi rendőr egyöntetűen leszerelhet már csak szlidaritásból is. Bár ez úgysem fog megtörténni, viszont ezek után mégannyira sem fogják merni használni a fegyverüket....


Ami a hírózást illeti kezdik túltolni. Csak a munkáját végezte mint bárki más.

2020. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
28%

Nem értem,miért is kéne elítelni a rendőrnőt.Végezte a munkáját.Ha ennyi balhé van a fegyverhasználat miatt,akkor nem kell nekik vegyvert adni,de ha adnak,és használja,akkor kussoljanak.

Az viszont érdekes,hogy sokkos állapotba kerül a történtek miatt.Lehet,én is sokkot kapnék,csak nagy külömbség,hogy én nem is megyek rendőrnek.Szerintem az első órák egyikén felhívják a figyelmet,hogy itt ilyenek történhetnek,meg még ennél rosszanbak is.Mi van,ha lát egy megkéselt halottat,és emiatt nem tud megmenteni másik 5 embert,akit fogva tart valaki.Könyörgöm,én azt várom el a péktől,süssön kenyeret,ha meleg a sütő,menjen oda akkor is,a buszvezetőtől,hogy vigyen el,ha nagy a forgalom,és ömlik az eső,akkor is,a rendőrtől,hogy legyen rendőr mindig,ha ölni kell,akkor öljön,es utána is legyen rendőr,ne egy roncs...Ő vállalta,nem erőltette senki!!

Sok nyámnyila rendőr van,sokszor látom.....rendőrnő műkörömmel.....könyörgöm....ha valakit le kell teperni,akkor a körme miatt nem tud rendesen dolgozni,vagy eleve azt fogja félteni.Felhígult szakma lett az is...És szerintem sok rendőr csak munkaként fogja fel,nem hivatásként.....

2020. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk annyiban #82 hogy még az aktívan harcoló katonai egységek tagjait is megviseli az ilyen. Biztos hallottál már a PTSD-ről.

Rendjén is van ez, mert aki ezt minden nemű hidegvérrel csinálja az nem normális.

Továbbá egy szó se volt arról hogy ronccsá vált volna.

2020. dec. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
100%

"Mi van,ha lát egy megkéselt halottat,és emiatt nem tud megmenteni másik 5 embert,akit fogva tart valaki."

"ha valakit le kell teperni,akkor a körme miatt nem tud rendesen dolgozni,vagy eleve azt fogja félteni."


Hidd el, akció közben, abban a felfokozott állapotban pont leszarja a műkörmöt is, a megkéselt hullát is, még azt is, ha a saját hátában van a kés, akkor hajtja az adrenalin és kész. A sokk utólag jön, amikor elmúlt a veszélyhelyzet és csökken az adrenalinszint.

2020. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
75%

A fegyverhasználat törvényes volt, indokolt és arányos.

Kb ez lesz az ügyész megállapítása, tehát semmiféle vádemelés nem lesz.

2020. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!