Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a baja a "lövöldöző"...

Mi a baja a "lövöldöző" rendőrnőnek, hogy besokkolt és korházban volt?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy besokkolt. Mitől?

Gondolom nem attól, mert lelőtt egy embert, hanem másmiatt, mert, ha tudja, hogy a "lelövés" miatt sokkot kap, akkor nem teszi. Szerintem.



2020. dec. 26. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
5%

"Szerintem meg nem fogják szivatni.Teljesen jogosan használta a fegyverét."


Ezek egyikét sem vitatta senki. Senki sem fogja szivatni, az ügyészség nem arra hivatott. Jogosan kap néhány évet aztán majd kijön. Nincs erről többet mit beszélni.

2020. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
93%

#10

"Egy rendőrnek meg sem szabadna kottyannia,hogyha lelő valakit."


Ez egy hatalmas f@szság. Az amerikai rendőröknek is sokszor pszichológus kell ilyenkor (talán kötelező is), de a KATONÁK is nehezen dolgozzák fel. Nem lehet erre felkészíteni valakit. Szerintem te egy csirkét se vágtál még le, de hát könnyű a gép mögül pofázni

2020. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 A kérdező kommentje:

És akkor mit mondjon az, aki mozdonyt vezet és kb.három-négy havonta elékerűl egy öngyilkos, akit végig lát, hogy rááll a sínre és farkasszemet néz a mozdonyvezetővel, aki berántja a féket tökig, de látja a történteket és ami az után van a szerelvény előtt. Vagy látja, hogy egy autó kerűl a sínre és hiába húzza be a féket tökig, a vonat a levegőbe röpíti a kocsi darabjait. És nem sokkolnak be erős az idegzetük, mikor letették a műszakot, akkor pedig pár óra múlva sörözik a haverokkal. Nekik ezt úgy kell venniük, hogy míg nyugdíjba mennek, addig lesz is ilyen mindig sajnos. Aki az ilyet nem tudja elviselni, az nem való mozdonyvezérnek.


A rendőrnő meg besokkolt egy fegyverhasználat miatt és pánikba esett. Ne haragudjatok, nem való rendőrnek.


Amúgy valszeg 10 év kőrűl mozog, de jó magaviselettel 6.

2020. dec. 26. 22:12
 14/85 anonim ***** válasza:
86%

"Jogosan kap néhány évet aztán majd kijön"


HAHAHA. Jogosan? Mitől kéne neki börtönt kapnia?

2020. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 árokpart ***** válasza:
94%
Édes Istenem már miért kapna bármilyen büntetést inkább kitüntetést fog szerintem. Minden országban így jártak volna el.
2020. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
94%
A rendőr is ember, nem terminátor. Akkor is nehéz feldolgozni, hogy megöltél valakit, ha jogos védelmi helyzetben tetted és nem volt más megoldás. Pláne, hogy valószínűleg most először került ilyen éles helyzetbe, és a társa életveszélyesen megsebesült. Nincs ilyen, hogy "ha tudja, hogy a lelövés miatt sokkot kap, akkor nem teszi", egyrészt abban a pillanatban nem gondolkozol, csak az életösztön működik, másrészt akkor is megtette volna, ha sokkot kap, hiszen csak így tudta megmenteni a kollégáját. Nagyon bátor volt, remélem, nem fogják meghurcolni. Az meg ne ítélkezzen felette, aki nem volt hasonló helyzetben.
2020. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
91%
A mozdonyvezetőt is sokkolja az a helyzet, hidd el, nekik se könnyű.
2020. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
3%

"Szerintem te egy csirkét se vágtál még le, de hát könnyű a gép mögül pofázni"


Ez mondjuk nem nagyon fedi a valóságot. Én hetente vágok csirkét és évente kétszer disznót. Téged is lelkiismeret furdalás nélkül levágnálak ha nem ültetnének le.

2020. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 árokpart ***** válasza:
94%
A lakosság egészen biztosan mellette áll.
2020. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
4%

+HAHAHA. Jogosan? Mitől kéne neki börtönt kapnia?"


Lesz bőven vádpont.

2020. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!