Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a baja a "lövöldöző"...

Mi a baja a "lövöldöző" rendőrnőnek, hogy besokkolt és korházban volt?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy besokkolt. Mitől?

Gondolom nem attól, mert lelőtt egy embert, hanem másmiatt, mert, ha tudja, hogy a "lelövés" miatt sokkot kap, akkor nem teszi. Szerintem.



2020. dec. 26. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
38%

"Ha PA-val megtanulsz lőni, akkor bármivel fogsz tudni. Annyira pontatlan."


Nem pontatlan az, csak hülyék vagytok hozzá. Egyrészt rövid a cső és irányérzékeny, másik hogy nincs csőhátrasiklása mint a P9-nek. Pontosan ugyanolyan pontos, csak ne legyél Híró Erika és akkor tudod használni.

2020. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
3%

"Az, hogy félre ment a lövés, önmagában még nem elég ok, persze lehetnek következményei, de ez nem döntő érv."


Így van, ez nem. De ennél sokkal több vádpont lesz.


"Emellett az élet elleni közvetlen fenyegetés vagy támadás elhárítására;


a testi épséget súlyosan veszélyeztető közvetlen támadás elhárítására használta a fegyvert."


Így van. kétszázszor lett már leírva, hogy annak csak a mértékével van baj. Hogy fújod a hülyeséged, azt bizonygatod ami élő ember még nem vont kétségbe megint csak az értelmi képességeid magasztalja.

2020. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
9%

Másik, hogy egyáltalán nem fogod fel, hogy én tökéletesen egyet értek vele. Szerintem ennél kevesebbért is tarkón kéne lőni a bűnözőt. Én náci vagyok, tehát nem tudok ezzel egyet érteni, de a kis üdvöskétek a TI bűnözövédő törvényeitek miatt kell majd elítélni.


Megértem, hogy frusztráltak vagytok...

2020. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
21%

" kétszázszor lett már leírva, hogy annak csak a mértékével van baj"

Egyáltalán nem biztos, hogy baj van vele, majd kiderül, lehet szükséges volt annyi lövés, hogy ártalmatlanítsa a csávót.

2020. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
84%

"Én náci vagyok, tehát nem tudok ezzel egyet érteni, de a kis üdvöskétek a TI bűnözövédő törvényeitek miatt kell majd elítélni."


A MI (bár nem tudom ki az a mi, világosíts fel) törvényeink mindenkit védenek, jogegyenlőség kell és emberi bánásmód. Persze azt koránt se állítom, hogy tökéletesek ezek a törvények.

Frusztrált meg nem vagyok :D

2020. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
74%

#62-nek:


Nem én vagyok hülye, csak leegyszerűsítettem laikusok számára.


Mindenki utálta mert "pontatlan", én viszont szerettem, mert nagyon érzékeny volt.

2020. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
81%
Állj már meg ezzel a kamuzással. Haverkám!
2020. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
11%

"Nem én vagyok hülye, csak leegyszerűsítettem laikusok számára.


Mindenki utálta mert "pontatlan", én viszont szerettem, mert nagyon érzékeny volt."


Akkor meg te is elismered, hogy a PA jó volt. Itt meg előadta a hülye gyerek, hogy gagyik ezek. Ja még a P9 is gagyi neki.. Érdekes módon nekünk a PA sem volt. Az is simán letépte egy ma ide írogató hülyegyerek fejét 3 méterről és egyszerűen szétfolyt az agyveleje. És ott a lépcsőházban sem volt több távolság.

2020. dec. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
81%

"Egyáltalán nem biztos, hogy baj van vele, majd kiderül, lehet szükséges volt annyi lövés, hogy ártalmatlanítsa a csávót."


Na adj már tippeket, ezzel még lehet hogy az úgyész is be fog próbálkozni, ha olvas téged. xD

2020. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
8%
A PA egyénként mivel kis torkolati sebességű és tompa lövedéket tüzelt, szakított akkorát, hogy nem kellett volna gondolkodni megállítja-e, viszont nem volt átütőereje. Annál nem kellett gondolkodni, hogy átüti-e az ajtót. A cowgirl Híró Erika vesztére azonban a P9 már nem ilyen. Nagyobb átütőerejű és ha nem ér csontot lehet hogy nem állítja meg. De most már kijelentem vizsgálat nélkül, hogy öt nem lehetett indokolt. Miss CowGirl ülni fog.
2020. dec. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!