Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a baja a "lövöldöző"...

Mi a baja a "lövöldöző" rendőrnőnek, hogy besokkolt és korházban volt?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy besokkolt. Mitől?

Gondolom nem attól, mert lelőtt egy embert, hanem másmiatt, mert, ha tudja, hogy a "lelövés" miatt sokkot kap, akkor nem teszi. Szerintem.



2020. dec. 26. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
10%
Borzalmasan meg fogja fingatni az ügyészség. Jó eséllyel le is csukják, persze hogy besokallt.
2020. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
15%
Amiatt sokkol, hogy hogy meg fogják szivatni, amiért le mert lőni egy bűnözőt.
2020. dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy megfogják.
2020. dec. 26. 22:02
 4/85 anonim ***** válasza:
25%

Alig akar valaki rendőrnek menni, ami az alacsony béreket, mostoha bánásmódot tekintve, nem is csoda.

Emiatt, nagyon levitték a követelményeket.

Ebből pedig az következik,hogy olyan emberek is rendőrök, akik idegileg gyengék.Gondot okoz lelőni nekik egy bűnözőt.



Meg, persze, a probléma még a kétes finanszírozási civilszervezetek működése, akik állandóan a jogi kiskapukat keresik,hogy jól kiszúrjanak a rendfenntartó erőkkel a bűnözők javára.

2020. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
15%
Nézd, ott egy helyzet a késes támadott, Ő bepánikolt. Tüzet nyitott és megölte. Az eljárás rendkívül szakszerűtlen volt és ezt is tudja. Valószínűleg nagyon sokat fog érte kapni és ezt is tudja. Viszont nem volt más kiútja, csak így tudott életben maradni. De sokáig fog ülni érte.
2020. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
99%
Gondolom, a szerencsétlen sose lőtt még senkire
2020. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
98%

Jogosan használta fegyvert, nem valószínű, hogy lesz nagyobb problémája belőle.


És mitől kapott sokkot? Hát megölt egy embert baszki! A társát meg leszúrták.

2020. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg nem fogják szivatni.Teljesen jogosan használta a fegyverét.Amúgy aki szerint attól nem lehet sokkot kapni,hogy a munkatársát épp átalakítja egy begőzölt csávó.Aztán lelövi a begőzölt csávót, aki meghal és van egy félig hulla társa meg egy általa megölt férfi az csak filmekbe látott ilyet.Nem öltem embert, de a legtöbb ember nem is képes rá.Szerintem rengeteg rendőr se használta még a szolgálatba sokkal idősebben se a fegyverét, sőt sok biztos nem lőtt senkit le vele meg se sebesített.Lehet sokkot kapni ilyentől.Persze nem az ilyen fotelhuszároknak:D mint az itt válaszolók némelyikének..mert ők kemények..
2020. dec. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
5%

"Jogosan használta fegyvert, nem valószínű, hogy lesz nagyobb problémája belőle."


Ezt senki nem is vonta kétségbe. Csak ahogyan használta amiatt fog a műanyag lakat rákorrodálni.

2020. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
8%

"És mitől kapott sokkot? Hát megölt egy embert baszki!"


Egy rendőrnek meg sem szabadna kottyannia,hogyha lelő valakit.


Baj van a magyar rendőrkiképzéssel.

2020. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!