Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a baja a "lövöldöző"...

Mi a baja a "lövöldöző" rendőrnőnek, hogy besokkolt és korházban volt?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy besokkolt. Mitől?

Gondolom nem attól, mert lelőtt egy embert, hanem másmiatt, mert, ha tudja, hogy a "lelövés" miatt sokkot kap, akkor nem teszi. Szerintem.



2020. dec. 26. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
92%

"Most mit dobod ide a paragrafusokat? Ez nem jogi fórum."


XDDD. Mondjuk mert a jogszabályok dönti el, hogy mi lesz a sorsa? :D Nem hasraütés hanem KONKRÉTAN EZEN jogszabály alapján ítélik meg majd.

2020. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 árokpart ***** válasza:
94%
Miért kellene büntetést kapnia fejtse már ki valaki részletesen ha szabad kérdeznem!
2020. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
80%

"Hagyjuk már ezt a h'lye p'csát!

A támadó TÍZSZER szúrt mire reagált, leadott tíz lövést, ebből ötöt MELLÉLŐTT!

Hát baxdmeg, szerintem a 10 éves lányom fél óra gyakorlás után nem teljesítene ilyen xarul!"


Jaja.. Még te is 10 nap gyakorlás után lábon lőnéd magad, de hát könnyű így dumálni

2020. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
6%

"Mondjuk mert a jogszabályok dönti el, hogy mi lesz a sorsa? :D Nem hasraütés hanem KONKRÉTAN EZEN jogszabály alapján ítélik meg majd."


Akkor azokat is másold már be, ami szerint letöltendőt fog kapni. A jogos védelem, végszükség törvénye, a fegyverhasználat szabályai, a veszélyeztetés, az önbíráskodás. Ne csak eddig terjedjen a tudományod, nem kevés vádpont lesz.

2020. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
5%

"Miért kellene büntetést kapnia fejtse már ki valaki részletesen ha szabad kérdeznem!"


A BTK miatt.

2020. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 árokpart ***** válasza:
88%
Most komolyan azon drukkoltok, hogy büntetést kapjon bűnöző életet éltek ti is vagy mi van már. Nem hiszem el, hogy egy átlag hétköznapi ember nem azt mondaná, hogy csak a munkáját végezte. Egyszerűen hihetetlenek vagytok!
2020. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
8%

#26, #34-nek:


Bízhatsz bennem!


20 méteren belül bevállalom, hogy simán eltalálok egy emberi fej méretű célpontot max 4 lövésből, feltéve hogy mozog. Ha álló célpont, akkor elsőre vállalom.


Felsőtestre? Hová célozzak pontosan? XD

2020. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
90%

"Akkor azokat is másold már be, ami szerint letöltendőt fog kapni. A jogos védelem, végszükség törvénye, a fegyverhasználat szabályai, a veszélyeztetés, az önbíráskodás. Ne csak eddig terjedjen a tudományod, nem kevés vádpont lesz."


A részleteket persze nem tudjuk, de feltételezzük, hogy a fegyverhasználat szabályait betartotta, akkor a jogos védelem, végszükség és az 54.§. alapján teljesen jogszerű volt amit tett.

2020. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
11%

"Most komolyan azon drukkoltok, hogy büntetést kapjon bűnöző életet éltek ti is vagy mi van már. "


Nem. Sőt én mindig azt mondtam, ma már jó rendőr nincs, jó rendőr az volt aki ha sötétedés után cigányt látott az utcán úgy elverte mint a lovat. Én tökéletesen egyetértek azzal is ha valaki zsidó le lehesen lőni, sőt egy rendőrnek ez legyen is kötelessége! Akkor itt náciztatok. Most leírom, hogy a ti liberális bűnöző védő törvényeitek alapján sajnos kénytelenek lesztek elítélni. Nem lesz kiút, mert ezeket a törvényeket ti hoztátok. Érted, van baj...

2020. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
84%

#40

Nyomd már el magad, nagyon gyenge troll vagy.

2020. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!