Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a baja a "lövöldöző"...

Mi a baja a "lövöldöző" rendőrnőnek, hogy besokkolt és korházban volt?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy besokkolt. Mitől?

Gondolom nem attól, mert lelőtt egy embert, hanem másmiatt, mert, ha tudja, hogy a "lelövés" miatt sokkot kap, akkor nem teszi. Szerintem.



2020. dec. 26. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
6%

"levikézőst mért nem tolja már vissza valaki az anja valagába?"


Levikézős egy szellemileg fogyatékos, őt védi a törvény.

2020. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
31%

#47-nek:


Kb igen.


Csak úgy kell elképzelni hogy a kis úttörők éles fegyverekkel játszhattak ha akartak, hogy legyen gyakorlatuk. PA, AK47, AMP 765, de inkább abbahagyom a felsorolást. Először is mert hosszú lenne a lista, másodszor pedig azért mert a faxom sem emlékszik már a pontos típusjelzésekre.


Én a PA-t imádtam, és az AK-t. Persze az AK-val nem lehetett annyit gyakorolni. (drága volt a skuló XD)

2020. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
0%
Még szép #52. Jól is nézne ki ga az ilyen hülyét védené mint te.
2020. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy mit vergődtök.
2020. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
17%

"Csak úgy kell elképzelni hogy a kis úttörők éles fegyverekkel játszhattak ha akartak, hogy legyen gyakorlatuk. PA, AK47, AMP 765"


Kihagytad a Pk-t, az volt az igazi műsor. Ezek ott fostak volna maguk alá.

2020. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
23%

#54 vagyok:


Ha PA-val megtanulsz lőni, akkor bármivel fogsz tudni. Annyira pontatlan.

2020. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
0%
Most is maguk alá fosnak.
2020. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
70%

#44

Az, hogy félre ment a lövés, önmagában még nem elég ok, persze lehetnek következményei, de ez nem döntő érv.


Emellett az élet elleni közvetlen fenyegetés vagy támadás elhárítására;

a testi épséget súlyosan veszélyeztető közvetlen támadás elhárítására használta a fegyvert.

2020. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
91%
Apukáim, nem a világháborúk évszazadában járunk, amikor két mennyből az angyal között tizenévesek már fütyülve lőtték ezerszámra a népet a Dunába meg mindenféle gödrökbe bele. Ma még egy rendőrnek sem mindennapi esemény, hogy embert lőjjön, 99,9% nem is fog soha. És hála az égnek, hogy mi már ilyen évszázadban élhetünk. Megviselte, na... Ti is csak a fotelból vagytok olyan rohadt nagy lefegyverezés és videójáték-szakértők. Valószínűleg volt ott más ok is. Ha pl. azt látod, hogy már ötöt belelőttél, de az illető az utolsó szuflájából még hatodszor is beledöfi a kést a társadba, akkor lehet, hogy belelövöd a hatodik meg a tizedik golyót is. Ki tudja... Sötét volt. Messze volt. Nem volt biztos benne, hogy eltalálta-e már. Nehogy már anyagi romlásba vigye a rendőrséget. Biztos volt már épp elég felfordulás és hangulatfokozodás abban a lépcsőházban, mire ideáig fajult az egész. Csak annyit mondok, hogy én se szeretném, ha ilyen alakok örjöngenének a mi lépcsőházunkban, a kutyának nem fog hiányozni, hogy meghalt "szegény". Még csak az kéne, hogy élve fogják el, aztán pár hét csücsülés és ejnyebejnye után kezdi elölről a lakók terrorizálását, félelemben tartását.
2020. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
84%

Minkásőrség te jó ég.

Papa, akkor nekem csak jelentkeznetsz!

2020. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!