Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a baja a "lövöldöző"...

Mi a baja a "lövöldöző" rendőrnőnek, hogy besokkolt és korházban volt?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy besokkolt. Mitől?

Gondolom nem attól, mert lelőtt egy embert, hanem másmiatt, mert, ha tudja, hogy a "lelövés" miatt sokkot kap, akkor nem teszi. Szerintem.



2020. dec. 26. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
2%
Korrekt válasz. Már csak az a kérdés mennyit.
2020. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
12%
Az nagyban függ az ügyésztől.
2020. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
4%
Akkor sokat. :)
2020. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
100%
Azért az tök jó, hogy a két rendőrön és a lelőtt delikvensen kívül mindenki pontosan tudja, mi hogyan történt és mit hogyan kellett volna csinálni. Csak ámulok, mennyi önjelölt fegyverszakértő, veterán katona, taktikai szakember és egyéb hozzáértő van ebben a kicsi országban. Nem tudom, hogy férnek el az eddig is itt élő tízmillió szövetségi kapitány, építészmérnök és autószerelő mellett.
2020. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bátor volt. Ez egy nagyon durva, váratlan szitu volt, ami egy mezei rendőrnél max. egyszer adódik az életben (nem Amerikában vagyunk). A kiképzett rendőrök egy része lefagyott volna egy ilyen helyzetben. Nemhogy eltalálni, rálőni se lett volna idejük. Szerintem is kitüntetik.
2020. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy itt sokan a szurkáló pártján állnak. És azt követelik hogy a rendőrt vonják felelőségre. Milyen emberek vagytok ti? Most nem mindegy hogy mennyit lőt? Csak jelezném mindkét rendőr jutalmat kapott. Na ennyire lesz felelőségre vonás. Gondolom ez a sok megmondó ember kapott már egy két trafipax számlát és goondolják most itt a bosszú ideje
2020. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
100%
23-éves csaj, gondolom épp hogy kikerült utcára, gondolom nem így képzelte a rendőri pályafutását, hogy az elején lelő valakit.
2020. dec. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
91%

10


"Egy rendőrnek meg sem szabadna kottyannia,hogyha lelő valakit."


Azért bízom benne,hogy pszichopatákat nem alkalmaznak a rendőrségnél.

Mert akit egy kicsit sem ráz meg,hogya elveszi egy ember életét az beteg.Nem való fegyver a kezébe.

2020. dec. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 A kérdező kommentje:
Szerintem lesz ideje gondolkodni a jövőjén.
2020. dec. 27. 08:52
 80/85 anonim ***** válasza:
100%
Én Bv-s vagyok,az első igazi intézkedésemnél ha nem is kaptam éppen sokkot,de utána kegyetlen furán éreztem magam napokig,utána az ember hozzászokik.Nem kezdesz el a paragrafusokon agyalni,csinálod amit úgy érzed tenned kell.Az ügyészségről annyit hogy akár helyesen akár helytelenül intézkedtél az ő feladata az hogy megszorongasson.Nekem ezt mondták amikor kiképeztek.
2020. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!