Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miét ekkora bunkó a legtöbb...

Miét ekkora bunkó a legtöbb e-Jobbikos?

Figyelt kérdés

Sajnos nap mint nap találkozok a fórumokon hasonló párbeszéddel:

e-Jobbikos:-Én a jobbikra szavazok! Aki nem,az nem is magyar! Szebb Jövőt!

vki:-Ne haragudj,megkérdezhetem,hogy miért? Tudsz indokokat felhozni? Nekem annyira nem szimpatikus a jobbik,és valószínűleg nem fogok rájuk szavazni,de attól még magyar vagyok!

e-Jobbikos:-Mert nem vagy magyar te mocskos zsidó! Hogy dögöltél volna meg auswiczba!


Valaki megtudja mondani,hogy miért van ez? Én eddig csak azt az indokot találtam,hogy agymosott hülye bunkó mind. Valaki más?


(s-Jobbikos: az a Jobbik fanatista,aki interneten keresztül pofázik be másoknak)


2009. dec. 13. 14:08
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Ja, és a jobbikosokat lehet általánosítani, de a cigányokat nem?
2009. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

A párt és a szavazótábor mióta ugyanaz? Vannak a támogatói között közgazdászok,orvosok. Most az egy dolog,hogy van egy idióta csürhe akit mindenki észrevesz,és az alapján alkotnak véleményt.


Tájékozódni kellene,ítélkezés előtt.Meg kell nézni az eddigi EP munkájukat.És hány Ft-ot loptak eddig a jobbik tagjai? (Nyugodjál meg a Times címlapján lenne.) Egy vasat sem!


Az általánosításról megy annyit:

"Nem szabad népeket egy kalap alá venni,általánosítani"

Ezt mindenhol lehet hallani. pl: Cigányokról ne ítélkezzünk kollektíven, (akinek a többsége,lop,csal hazudik)de jobbikosokról lehet kollektívan ítélkezni.


Megkérdezném mindenkitől,hogy hány konfliktusa volt eddig cigánnyal,vagy jobbikossal? (Bár az egyik származás,a másik pedig egy párttal való szimpatizálás)

2009. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

"Szélsőséges vagy?"


Nem.

2009. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

"A párt és a szavazótábor mióta ugyanaz?"


Nem ugyanaz, de roppant gyáva képmutató szöveg azt állítani, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz.


Vicces, amikor a "gerinces" jobbikosok menekülnek szőrszálhasogatásokba.

2009. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Sok jó elgondolásuk van a Jobbikosoknak. Meg sok elhallgatott igazságot kimondanak. Ami az egyik embernek érzelmileg túlfütött radikális szöveg, addig a másiknak szélsőséges és arogáns. Sajnos én is úgy érzem sokszor vannak túlkapásaik a megfogalmazásban, meg gyűlöletbeszéd, és sokan szavaznának rájuk, csak a mosoruk miatt nem teszik. Lásd Draskovics kalodába zárni.

a börtön szó miért nem elég jó nekik? Mit kell hergelni a tömeget?

szerintem a szkinheadeket le kéne választani a Jobbikról, mert ők rontják az esélyeiket, meg járatják le őket.

2010. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!