Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miét ekkora bunkó a legtöbb...

Miét ekkora bunkó a legtöbb e-Jobbikos?

Figyelt kérdés

Sajnos nap mint nap találkozok a fórumokon hasonló párbeszéddel:

e-Jobbikos:-Én a jobbikra szavazok! Aki nem,az nem is magyar! Szebb Jövőt!

vki:-Ne haragudj,megkérdezhetem,hogy miért? Tudsz indokokat felhozni? Nekem annyira nem szimpatikus a jobbik,és valószínűleg nem fogok rájuk szavazni,de attól még magyar vagyok!

e-Jobbikos:-Mert nem vagy magyar te mocskos zsidó! Hogy dögöltél volna meg auswiczba!


Valaki megtudja mondani,hogy miért van ez? Én eddig csak azt az indokot találtam,hogy agymosott hülye bunkó mind. Valaki más?


(s-Jobbikos: az a Jobbik fanatista,aki interneten keresztül pofázik be másoknak)


2009. dec. 13. 14:08
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
73%

vki:-Ne haragudj,megkérdezhetem,hogy miért? Tudsz indokokat felhozni? Nekem annyira nem szimpatikus a jobbik,és valószínűleg nem fogok rájuk szavazni,de attól még magyar vagyok!


Na ilyeneket ritkán látok. Rasszista, fasiszta, náci szó nélkül alig van olyan válasz ami a "nekem nem annyira szimpatikus a jobbik" körből van.


Egyébként igen, vannak ilyenek. Miért ekkora bunkó? Mert eleve úgy határoztad meg az e-Jobbikosokat, hogy bepofázik másoknak.(ergo bunkó.)


Persze mindjárt jön a válaszod, hogy nem úgy értetted, meg izé.. De amit leírtál, arra ezt tudom reagálni.

2009. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Tegyük fel,hogy a tájékoztatást kérő emberke egy normális (azaz nem agymostott) személy. Már pedig én nem vagyok az,és aki írta az sem.
2009. dec. 13. 14:29
 3/45 anonim ***** válasza:
45%

Az nem változtat semmit sem. A szótáradban e-Jobbikos= bepofázó ember. Ha pofázik valaki az erősen negatívan ítéljük meg, legtöbbször a gyűjtőneve az ilyen embereknek a bunkók. És akkor megkérdezed, hogy a bunkó miért bunkó.


A lámpa miért lámpa? Kb ugyanez.


Intelligenciádat nem kérdőjeleztem meg.

2009. dec. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
59%
Igen-Igen mind a ket oldalon vannak bunkok es vannak normalisak.En is feltehettem volna ugy a kerdest hogy miert ekkora a bunko a legtobb Jobbikellenes?Mert igazabol meg egy normalis ervet sem lattam csak azt hogy agymosott,bunko,naci,rasszista,fasiszta allat mind.
2009. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
42%

A Jobbik egy autokrata szemléletű párt, amely szereti hangsúlyozni a kizárólagosságát, és azt, hogy ő az egyetlen politikai erő, aki a magyar érdekeket képviseli. Nos, itt van a kutya elásva. Azok az emberek, akik a Jobbikkal szimpatizálnak, valószínűleg elfogadhatónak tartják, hogy egy párt normákat szab, amelyeket követni kell, hiszen máskülönben nem lehetsz a közösség (magyarság) igazi tagja. Nekik igényük is van olyan emberre, aki megmutatja az irányt, és egy pillanatig sem merül fel bennük a kétség, hogy ez az ember esetleg őrült. Akárcsak egy családban, ahol egy macsó apa a családfő, szemben egy gyenge anyával és a megrettent gyerekekkel. Ott vagy az van, amit az apa gondol, vagy kuss van. A konstruktív vita, a megbeszélés, a konklúzió és a kompromisszum szavak teljesen hiányoznak az ilyen családok életéből.


Mivel ők teljesen meg vannak győződve az igazukról, és ugyanakkor számukra normális az a -valójában abszurd- feltevés, hogy ők az ország érdekeiért egyedül tevő közösség, ebből fakad, hogy te, akinek más a véleménye, nem a magyarságért teszel, tehát ellenség vagy.


Eddig még nagyon kevés igazán értelmesnek tűnő Jobbik szimpatizánssal beszélgettem, de a véleményem róluk is inkább az, hogy jó szándékú, de tévúton járó emberek.


Mondok valamit, amire már most fogadni mernék: 5 év múlva nevetni fogunk magunkon, hogy ennyit beszéltünk erről a jelenségről. Tíz éve is tele volt azzal a net, hogy aztamindenit, bent a MIÉP a Parlamentben, ez még csak a kezdet, 2002-ben 20%-on leszünk! Még 2002 kora tavaszán is ez volt a hangulat, aztán jött a józanodás (nekünk pedig a megnyugvás).


Minden divat gyorsan jön, tombol, aztán elmúlik. Ez is így fog járni.

2009. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
12%
Nem tudok egyeterteni veled Elozo.Most akkor mindenki legyen pesszimista es gondolkodjunk ugy hogy ugysem lesz semmi valtozas,ugyis le fogjak gyozni "akik"le akarjak Jobbik-ot.En optimista vagyok es meg vagyok gyozodve rola hogy kepesek jo iranyu valtozast hozni Mo-nak.
2009. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
18%

"Most akkor mindenki legyen pesszimista es gondolkodjunk ugy hogy ugysem lesz semmi valtozas,ugyis le fogjak gyozni "akik"le akarjak Jobbik-ot"


Ha figyelmesen elolvastad, amit írtam, éppenséggel optimizmussal szemlélem az eseményeket. Teszem ezt annak ismeretében, hogy a parlamenti viták és a nyilvánosság eddig mindig erodálták a szélsőségeket és a rajtuk keresztül beoldalgó butaságot. Volt már Torgyánunk, volt már Csurkánk, visszhangzott tőlük az egész Kárpát-medence, ma pedig a kutya sem emlékszik rájuk. Aki mégis, az jót kacag a két bohócon. Én most az ügyeleteseket vélem felfedezni a kapuk előtt, akiken természetesen nem árt fél szemünket rajta tartani, mert könnyen ragadtathatják magukat meggondolatlanságra, de hosszú távon alapvetően ártalmatlannak tartom őket.

2009. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
ma 15:07: Na ilyen válaszokra voltam kíváncsi! Abszolút egyetértek veled!
2009. dec. 13. 15:34
 9/45 anonim ***** válasza:
En ugy velem hogy "akik"most valtozast akarnak azok sokkal elszantabbak mint ezelott x evvel.Batrabbak es eltantorithatatlanok.Ez az amire valojaban sokat adok mert tenylegesen fennall a lehetosege a valtozasnak.
2009. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
15:07-es alapvetően jól megfogalmazta, valóban erről van szó, hogy a párt jellege befolyásolja a szimpatizánsokat, mert azok fognak a párttal szimpatizálni, akik hasonló módon gondolkodnak.
2009. dec. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!