Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy tart el havi 10-30...

Hogy tart el havi 10-30 ezerből 3-4 inaktívat a legtöbb bősz FIDESZ-es?

Figyelt kérdés
Ugyanis a többség társadalombiztosítási járuléka, meg az adója összesen nem több, még ha legálisan netto 80-90 ezret keres is 30 ezer Ft-nál ... Általában nem a zseniális üzletemberek dühöngenek és morognak az öregekre, a nyomorékokra, meg a romákra...(már akik 20 éve folyamatosan és becsületesen havi több milliós adót fizetnek).
2010. dec. 10. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

A bősz Fideszesek többsége nem 80-90.000.- nettóból él.

Fogalmuk sincs,hogy az emeber többsége nyomorog. Ők egy héten többet költenek el luxusdolgokra. Aki netán panaszkodik,annak azt mondják,menj egyetemre, keress magadnak jobban fizető munkát stb.

Ők majd megtalálják a módját,hogy öregkorukra legyen elég bankbetétjük. A többiekkel pedig nem törődnek.

2010. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "bősz Fideszesek" azok budai villában lakó Jockey Ewing-ok, nempedig közemberek!
2010. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy tart el,ahogy eddig 8 év alatt Gyurcsány,akkor

kolbászból volt a kerítés.

2010. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló! Ez érdekes meglátás! Én is azt szoktam javasolni, hogy ha valaki nem elégedett az életével, az ne panaszkodjon, mint a magyarok többsége, hanem tegyen azért, hogy ne 80-90-ezerből kelljen megélnie. Én is elmentem egyetemre munka mellett, ma pedig egy jól fizető állásom van.(Hozzáteszem, nem protekció alapján kerültem oda!) Azt persze elismerem, hogy ha idősebb vagy akkor ez már nehéz, de van remény, és nem kell mindenért a tehetősebbeket szidni, hogy ők fizessenek többet, mert ők azért keresnek ennyit, mert tanultak. Ehhez semmi köze, ahhoz, hogy fideszes vagyok-e vagy sem.
2010. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tanárok is tanultak, és keveset kapnak. Némely szakmunkás pedig tehetős vállalkozóként él. Árnyaltabb ez a kérdés...
2010. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: ha te most éppen a nyomorékokat és öregeket sajnálod, akkor beszéld meg ezt a kérdést a többi szoci haveroddal, akik egy-két topikkal arréb azon hisztiznek, hogy a szemét Orbán nem csinál strukturális reformokat.


Egyik szoci nagy üzemben sajnálja az inaktívakat, a másik veri az asztalt, hogy szűnjenek meg a szociális kiadásokat. Végül csak megegyeztek valamiben, pl. Orbán rossz, Gyurcsány jó.


Csak hát ki veszi már be a dumáitokat?

2010. dec. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52-es veled mi van? o.O
2010. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!