Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól értettem, hogy Szijártó...

Jól értettem, hogy Szijártó szerint azért csalt az EU, mert nem számolta bele a szavazatokba a tartózkodókat?

Figyelt kérdés

A 2018-as országgyűlési választásokon

a választásra jogosultak száma összesen: 8312264

A fideszre leadott szavazatok száma: 2540970

Összes érvényes szavazat: 5731821

TARTÓZKODOTT: 2580443


A fidesz választási teljesítménye: 30,57%


Akkor most mi is a helyzet avval a kétharmaddal?????


2018. szept. 12. 19:03
 71/123 anonim ***** válasza:
18%

Szoval szerited a kepviselok kezet odakotottek a szavazogombokhoz hogy muszaj volt nyomkodnia nem vettek volna figyelembe ha egyszeruen nem is nyom semmilyen gombot?

Ezt kotve hiszem...szoval erventyes szavazat komcsikaim az ervenyes szavazat megha a tartozkodomat is jeloli amirol beszelsz az ugy lehetseges hogy egyaltalan nem szavaz..sot a jelenlet se kotelezo.....

2018. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 A kérdező kommentje:

#71-nek:

Te meg miről beszélsz?

Egy válasszal ezelőtt mondtam, hogy a tartózkodót, és a nem szavazót egybe veszik!

Megint a felesleges feszültség-keltés megy?

2018. szept. 13. 08:48
 73/123 anonim ***** válasza:
18%

A nem szavazókat tartózkodásnak számolták!


Es akkor hogy jon ki a ket harmad ha nemnek szamit a tartozkodom? Mert pont errol megy a vita hogy a tartozkodomot nem vettek figyelebe.....

Sajat csapdadba kerulsz....

2018. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 A kérdező kommentje:

#73!

Pontosan azt pofázom, hogy a tartózkodás azt jelenti hogy nem szavaz, vagyis milyen szavazatról beszélsz????

2018. szept. 13. 08:52
 75/123 anonim ***** válasza:
74%
#73: Azt áruld már el, hogy a tartózkodás miért pont nem szavazatnak kellene hogy számítson, azon kívül hogy a fidesznek az kedvez.
2018. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 A kérdező kommentje:

Na fejezzétek már be a hülyítést!

Én nem "nemmel szavazat"-ot mondtam, hanem "nem szavazót", de ha jobban tetszik így, akkor írhatom INAKTIV szavazónak is!

2018. szept. 13. 08:56
 77/123 anonim ***** válasza:
18%
A tartozkodas soha nem segitette az igen szavazatokat sok ilyen kezdemenyezes bukkot meg a parlamentben ahol a tartozkodas egyszeruen azt jelenti hogy nem nyom gombott es nem segitette vele az igent ergo az elentetjet igen..szoval ervenyes szavzas eseten nem-nek kellene venni vagy kulon kiirni hogy fiuk a tartozkodomot nem veszuk figyelembe es ezt jogszabalyba fektetni nem ertlemezes kerdeseve tenni hogy bizotsag dontoson mikor nem szamit esetleg mikor kellene nem-el szavazasnak venni...Az hogy erre keptelen az Unio az nem Orbanek hibaja akik az unio szabalysit [probaljak rajtuk szamon kerni....
2018. szept. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 A kérdező kommentje:

Megismétlem a #72-es hozzászólásomat, a gyengébbek kedvéért pontosítva:


#71-nek:


Te meg miről beszélsz?


Egy válasszal ezelőtt mondtam, hogy a tartózkodót, és az inaktív szavazót egybe veszik!


Megint a felesleges feszültség-keltés megy?

2018. szept. 13. 09:00
 79/123 anonim ***** válasza:
74%
#77: A tartózkodás a nem szavazatokat se segíti, mert nem ellenzi az adott intézkedés elfogadását. Szánalmas mekkora logikai hibákkal érvelsz.
2018. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/123 anonim ***** válasza:
22%
a 77 elmagyarazza lebontva a komcsik ertelmi szintjen miert vot kivetelezes..a kepviselok egyertelmuen megtelettek volna hogy a 40 tartozkodo nem nyom gombot es nem volna mit mondani ra..de megnyomta a gombot es ervenyes szavazatot adott le ami oszesegeben nem ad 2/3 -ot mert nincs annyi igen szavazat...igy remelem felfoghatod te is..azt mar el se merem magyarazni iert lesz megint 2/3 a fidesznek 2022-ben ilyen kiszurasok miatt...a fair play szeritn jatszodnatok meg lehetne fogni oket...de akomcsik nem ismerik ezt a fogalmat....
2018. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!