Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz hogy vélekedik a...

A Fidesz hogy vélekedik a magyar élelmiszerekről?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a magyar terméket tartják előbbre, és csak utána a külföldit. Ez jó dolog, és örülök neki.


Sajnos sok külföldi termék minőségét nem találtam jónak az utóbbi időben. Ehetetlenek voltak. Nem emlékszem, hogy régebben lett-e volna ilyen.


A Fidesz végezne egy ellenörzőtesztet, hogy az ételek minősége jó-e? Sajnos a minőségi romlás érezhető volt az utóbbi időben ételek terén. A táplálkozás nagyon fontos, ha baj is van, ha van étel, akkor az már nagy előny. Jó lenne, ha étel minősége terén kicsit szigorítana, mert úgy látom, hogy nem olyanok, mint régebben.


Sajnos sok terméknek nagyon sűrűn változtatják a borítóját. Egyfolytában változnak, sajnos a minőségük is, és utánuk sajnos van, hogy rosszul is vagyok. Vagy visszavesznek az élelmiszer ízéből. Egészséges gyümölcsitaloknál is észrevettem a minőségi változást. Hasmenésem lett tőlük. Nem is tudtam inni őket.


Sok termék hazai termék, és sajnos azokkal is hasonlók történtek. A hazai termékeket, és valamennyire a külföldieket is, nem tudná jobban ellenőrizni?


Illetve sok olyan kérdésem lenne, amit sajnos itt nem tudok feltenni, mert az élelmiszerekkel kapcsolatos. Választ nem tudnak olyan jót adni egyik kategóriában sem, az élelmiszerek kategóriában sem. Ezért szeretném, hogyha ugyan olyan minőségűek lennének az élelmiszerek, mint régebben.


ma 06:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Imádkozok Istenhez, hogy sikerüljön a Fidesznek, hogy újból jó minőségű élelmiszereket ehessek, én is, meg mások is.
ma 06:05
 2/9 A kérdező kommentje:
Isten segítse a kormányt, és ezt a népet.
ma 06:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyar embernek magyar élelmiszert, csak nincs megfelelő gyáraink már. TubróMagyar
ma 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"Sajnos sok külföldi termék minőségét nem találtam jónak az utóbbi időben. Ehetetlenek voltak. " Akkor ne vegyél olyat többet. Ehhez nem kell Fidesz. Amúgy meg az EU-ban nem lehet diszkriminálni származási ország alapján.
ma 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Akkor ne vedd meg, vedd meg a drága fideszed által is dícsért drága magyar élelmiszereket.

Nekünk meg tökéletesen megfelel a külföldi is.

Egyébként meg nincs semmilyen romlás az élelmiszerekben. Találj ki más marhaságot.

ma 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fsms ***** válasza:
82%

Teljesen rendben vannak a magyar és külföldi élemiszerek. Ez inkább egy propaganda ömlengés mint valós probléma.

Arra gondolj , hogy a Fidesz folyamatosan rombolja a mezőgazdaságot. Az akku gyárak, összeszerelő üzemek elveszik a termőföldeket , plusz az értékes vizet a növényektől.

Abban van igazad, h a Fidesz mezőgazdasági politikája már rövid távon is gondot fog okozni.

ma 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Egészen örülhet neki, hogy Németországban olcsóbban veszem az eredeti téliszalámit, mint Magyarországon, vagy, hogy már 50-80km-re a határtól is inkább megéri átjárni AKÁRMELYIK környező országba nagybevásárolni, mert olcsóbb kint, minden.
ma 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
6: Az akkugyárakat ipari zónákba építik, ahol már előtte sem folyt mezőgazdasági termelés. Az esővizet meg semmilyen gyár nem veszi el senkitől.
ma 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Ahogy azt Móricka elhiszi.
ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!