Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól értettem, hogy Szijártó...

Jól értettem, hogy Szijártó szerint azért csalt az EU, mert nem számolta bele a szavazatokba a tartózkodókat?

Figyelt kérdés

A 2018-as országgyűlési választásokon

a választásra jogosultak száma összesen: 8312264

A fideszre leadott szavazatok száma: 2540970

Összes érvényes szavazat: 5731821

TARTÓZKODOTT: 2580443


A fidesz választási teljesítménye: 30,57%


Akkor most mi is a helyzet avval a kétharmaddal?????


2018. szept. 12. 19:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/123 anonim ***** válasza:
0%
A 7. cikkhely aktivalasa kulonleges eset barhogyan is nezzuk es ott figyelmbe kellene venni a tartozkodom szavazatokat csakhat igy nem lenne ketharmad ezert hagyjak figyelmen kivul..mnahogy az izraeli tiltakozasnak se volt viszhangja bruszelben mert egy aljas komcsi kormany allat tortent az izraeli turistak elverese es az nem antiszemitizmus komcsiek szerint...A szabaly a kuloleges esetre nem Orbanek hoztak de gondolom egy esetleges nyugati kommunista elszamoltatas kulonleges esetnek szamitana...akkor lene majd sivalkodas ha a keleeurpai jobboldaiak szerint meg nem volna es az o szavuk lenne valamilyen okbol donto... es igy egy 2/3-sigennel feletetnek azt a sok szart amit generaltak ezek a sargentini felek...Sargentini csak egyre tudta volna kihegyezni a dolgot a korrupciora de az sajnos nalluk is megvan hisz maskent korrupcio nelkul nem tudnak vezetni oket sem az ngok...
2018. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/123 A kérdező kommentje:

#31-nek:

"A 7. cikkhely aktivalasa kulonleges eset barhogyan is nezzuk es ott figyelmbe kellene venni a tartozkodom szavazatokat"


Kérnék egy linket, légyszííí! Ez hol is van leírva?

Vagy csak a szokásos?

2018. szept. 12. 21:04
 33/123 anonim ***** válasza:
0%
Sokszr elhangzott hogy ilyen meg nem tortent..minahogy jeleztem komcsi elszamoltatas sem volt nyugaton ha majd a kettot hasonloan fogjak elbiralni a mostani precedens miatt ne sirjal...
2018. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/123 anonim ***** válasza:
100%
#32: Semmit nem tud felhozni, csak a szokásos fideszes vergődés, szar érzés hogy a farok rosszabbik végére kerültek. Gondolom az teljesen rendben van nekik hogy a választáson megjelentek 49%-ának, a szavazásra jogosult állampolgár szavazatának 30%-ával 2/3-uk van a parlamentben.
2018. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/123 A kérdező kommentje:

#31-nek:

Néhány kiemelés tőled:

"aljas komcsi kormány","antiszemitizmus","komcsik szerint","kommunista elszámoltatás","korrupció".


Csak nem fideszes vagy? :)

2018. szept. 12. 21:11
 36/123 A kérdező kommentje:
Vagy csak a tű akadt meg? :D
2018. szept. 12. 21:14
 37/123 A kérdező kommentje:
Hát igen. Sz.r ügy, amikor a fagyi visszanyal.
2018. szept. 12. 21:15
 38/123 A kérdező kommentje:
Minden válaszolónak köszönöm, hogy reagált. Késő van, kilépek. Sziasztok.
2018. szept. 12. 21:21
 39/123 anonim ***** válasza:
0%

Ha figyelmesen olvasol lahtatod hogy a kettos mercevel van bajom:

1. egyetlen parlamenti valasztason sincs tartozkodasra lehetoseg..az angol model szerint 90% lenne a fidesznek vagy anglia is orban befolyasa allat all?

2. a kulonleges eseteknel a szabaly azt irja hogy figyelembe kell venni a tartozkodom szavazatot mert egy ilyen szavazasnal csodak csodaja van ilyen is es sajna megint nem orvban miatt...

3. ha meg figylemesen olvasol akkor eszrevetted volna hogy csak a kettos merce zavar de az nagyon.

4. orban korupciojarol lehetne meselni engem is nagyon zavar ahogy a sargentini felek ngo kiszolgasa mert szerintem sargentini sem ingyen dolgozik...

Amiert utalom akomcsikart meg nem vagyok fidesz fan mint irtam utalom a korupciojukat amely hasonlo a nyugatihoz azzal a kulombseggel hogy a nyugati gazdasag elbirja a mienk meg nem..de a komcsi kormanyok allt meg roszabb volt tehat mint irtad te is a kissebik szart valasztanad akkor meg nem ertem...

2018. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/123 A kérdező kommentje:

Felébredtem!

39-nek:

"1. egyetlen parlamenti valasztason sincs tartozkodasra lehetoseg"

Vagyis fejbe lövik ha mégsem szavaz?


"2. a kulonleges eseteknel"

Ez így egy kicsit homályos!

Magyarország alaptörvénye, b-cikk 4-es pont:

A nép a hatalmát választott képviselői útján, KIVÉTELESEN KÖZVETLENÜL GYAKOROLJA!


Akkor most én is úgy értelmezzem a "kivételes"-t ahogy nekem tetszik? Rosszul jár a cigó!

2018. szept. 12. 21:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!