Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! . Ehhez mit...

I noor Y kérdése:

Jobbikosok! . Ehhez mit szóltok? Kérem aki válaszol olvassa el az egészet

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem vagytok sokan. Nagyjából a lakosság 10-12 % át képviselitek ( javítsatok ki ha tévednék).

Viszont azt nem értem hogy ti még mindig bíztok abban a pártban aki saját, régi önmagát megtagadta. Engedjétek meg hogy kifejtsem.

Nem vagyok jobbik 'hívő' mint rájöttetek, ezért nem biztos hogy van annyi tudásom a párttal kapcsolatban mint másoknak. ( ezt szögezzük le)

Viszont minden párttal kapcsolatban van egy alaptudásom

Kezdjük ott hogy a Jobbik Magyarországért mozgalom 2003 ban alakult meg. Egy radikális , jobboldali pártnak indult.El akarta számoltatni, és börtönbe akarta csukatni azokat az embereket akik a rendszerváltoztatás előtt a politikai elit, és vezető réteg voltak, és ugyanezek az emberek átmentették hatalmukat és vagyonukat a rendszerváltoztatás utánra. Ezzel voltak elégedetlenek ( kb mint mindenki más) és ezt a problémát a lehető legradikálisabban akarták megoldani.

Cigányellenes beszédeket is gyakran lehetett hallani tőlük ( főleg régebben). Tehát felvetették a cigánybűnözés problémáját , viszont arra hogy hogyan kellene megoldani , nem mondtak semmit.

2006 -ban történt események után pedig Gyurcsány Ferikét szerették volna elszámoltatni ( https://www.youtube.com/watch?v=5BMA3UIVBaM ) [ itt egy videó arról hogy milyen szépen számol]. Azért a 3+3 ment neki ergo jár a keksz

Na egy kicsit eltértem a témától de ezt muszály volt mert azóta is a kedvencem

Tehát mindezek alapján a Jobbbik egy alternatíva lett volna a fidesz helyett ha a fidesz 2010 után nagyon elszúrja és nem azt adja amit ígér. Hiszen a Jobbik is nemzeti értékeket vallott, tehát a Fidesszel mégiscsak valamilyen szinten egy oldalon álltak.

2014 ben a Jobbik azt várta hogy már közelében lesz a fidesznek, és akár már le is válthatja...nos, csalódniuk kellett.

De szerintem ez nem egy egyszerű csalódás volt hanem egy nagy törés

Annak a reménye hogy a közeljövőben kormányon lesznek lassan szétfoszlott, és ez kétségbeesett lépésekhez és döntésekhez vezetett. Folyamatosan szakítottak régi politikájukkal és gondolkodásmódjukkal. Ennek több állomása volt és mint említettem fokozatosan történt.

Elkezdték kizárni a pártból a régi, radikálisabb nézeteket valló politikusokat. Számuk fokozatosan fogyatkozott...egyesével távolították el őket.

A migrációs kérdésben és nézetet váltottak. Habár hangoztatnak mindenfélét és olyan hirdetéseket láttam amik szerint ők ezt fontosnak tartják, számos olyan alkalom volt amikor ezt meg lehetett kérdőjelezni.

Mára már nem lehet kiigazodni a párton...nem tudhatod mit fogsz kapni tőlük, néha még párton belül is különböző dolgokat mondanak egyes kérdésekre.

Nem véletlenül lett Vona beceneve: Vohamed.( találó ) https://www.youtube.com/watch?v=f2ze6aDhJeA . Itt egy videó indoklásképpen. Csak fél percet szántam a megkeresésére mert emlékeztem hogy láttam már de ezen kívül még több is van.

És az összeborulás a baloldallal már mindennek az allja.

Akiben volt erkölcsi , szellemi tartás már vagy kirúgták vagy kilépett.


Vohamed, Vohamed ,Vohamed

Sokat gondolkoztam azon hogy lehet bejutni a parlamentbe vagy kormányra kerülni. Arra jutottam hogy 2 lehetőség van.

Az első: tehetséges vagy, jól szónokolsz, az intelligenciád nagyfokú és a munkádat szolgálatként fogod fel az emberek iránt és eképpen cselekszel , tehát az ő érdekeit nézed.

Mivel ehhez Vohamednek újjá kellene születnie ő a 2.-at választotta ( viszont ahhoz volt elég intelligens hogy erre rájöjjön )

2. : ha a lelki békéd és egyéni beteljesülésed azon áll vagy bukik hogy miniszterelnök leszel e vagy sem, viszont nem felelsz meg az első lehetőségben megjelölt követelményeknek akkor ez a legkézenfekvőbb.

Add el magad jól!! Szerződj jó helyre. Így lesz pénzed kampányra vagy bármire hiszen lesznek mögötted

Igaz... ha a választásokat megnyered nem te leszel a góré mert azoknak az érdekeit kell nézni akikhez szerződtél.... DE NEM BAJ! ugyan... mit számít

hát miniszterelnök lettél, mostmár megtörtént a lelki beteljesülés...megcsináltad

Szívesen találkoznék Vohameddel ...kár hogy nem voltam Miskolcon. Megállnék előtte , a szemébe néznék és gúnyos mosollyal az arcomon tapsolnék. Még örülne is neki: ' végre van valaki aki lelkesen hisz a jobbikban'

Tapsolnék én neki 0-24 be ..természetesen a gúnyos mosoly nem maradhat el. 'Szép volt Vohamed, ilyen egy igazi , belevaló politikus. Arra nem vagy képes hogy kiismerd a választópolgáraidat és ügyesen vezesdd meg őket hogy még több százalékot csikarj ki. De legalább jó helyre szerződtél, ennyire azért nem vagy hülye. Legalább van pénz mögötted : Simicska'



Na erről ennyit, amúgy erről lehetne sokat beszélni és az összes pártról lehetne írni egy kis történeti jellemzést


Végszóként: ha eljutottál idáig az olvasásban, akkor dícséret illet.

Sokan ehhez már lusták. Bármilyen nézetet is vallj, legalább vetted a fáradtságot

Nem akartam senkit meggyőzni, csak ugy gondoltam ezt leírom, kérlek ti se akarjatok.

Sok ismerősöm van aki Jobbikos..igen vannak.

Vannak barátaim is, de emiatt nem nézem le őket, és emiatt nem romlott meg a kapcsolatunk

Ezt azért írom mert olvastam , hogy a fideszesekkel nem lehet beszélni mert IQ 80. Hát ez nem igaz . Én mindenkivel meg tudtam eddig ezeket normálisan beszélni.


2018. márc. 29. 13:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:

5 ös

jól fogalmaztál

Sokmindenben egyet lehet veled érteni

például: egy forrás , nem forrás.

Ki lehet magyarázni magadat sokmindenből

Mondom , nem foglalkoztam a Jobbikkal nagyon és szerintem te többet is tudsz róla.

De felteszem a kérdést

Akkor párton belül miért mondanak néha mást...miért nem egységesek. Legalább lennének azok akkor

A másik kérdés: Vajon melyik az a párt, az a kormány aki ellen tud állni az európai unió és a nemzetközi érdekek nyomásának. Hiszen most ez történik

Vajon Vona Gábor ilyen erős személyiség lenne és egy olyan kormányt tudna alakítani aki minden sarat , mocskolódást és külföldi nyomást ki tud állni.

És ha részben és részlegesen igazat adunk neked és aztmondjuk mindez nem igaz. ezek akkor is felmerülnek.

Politikai hibákat követett el.

Sorozatosan. Például a régi szavazóinak az ugymond elárulása

Olyan beszédet hallottam tőle h neki már mind1 ki szavaz rá

olyan mintha nem lenne erkölcsi tartása

De tudod mit

Bárcsak neked lenne igazad...bárcsak neked lenne és akkor lenne egy normális párt az ellenzéknél is és munkálkodhatnának ténylegesen , zavartalanul az ország és a nemzet érdekeiért

2018. márc. 29. 14:43
 12/69 anonim ***** válasza:
34%

Ez a szöveg tele van ferdítéssel/tév-információkkal, pl. a Jobbiknak egyértelmű az álláspontja a migrációval kapcsolatban (sokkal egyértelműbb, mint a Fideszé akik bort isznak és vizet prédikálnak), a videóban a felirat ferdítés, mivel az Allah Istent jelent és annak török fordításaként is szerepel a szövegben (Szóval: "... és senkitől nem félnek, csakis Istentől."), akkor: "Tehát felvetették a cigánybűnözés problémáját , viszont arra hogy hogyan kellene megoldani , nem mondtak semmit." Ez sem igaz, mert voltak rá javaslataik pl. egy bentlakásos iskola azoknak a cigány gyerekeknek akik problémás környezetből jönnek és otthon nem a megfelelő mintákkal találkoznak, és ez csak pár példa volt a hülyeségekre amiket itt összehordtál.


Egyébként én 14-ben lettem jobbikos és jobban bírom a mostani mérsékeltet, a régi radikálisnál. (Ha leváltanák Vonát valószínű nem szavaznék rájuk, illetve ha esetleg új pártot alapítana szerintem a legtöbb fiatallal együtt átpártolnék hozzá.)


+ Aki Fideszes az vagy tényleg buta vagy csak tájékozatlan (vagy benne van a mutyikban), nyilván erről nem tehetnek, nagyon erősen megy az agymosás az utóbbi években, és senki nem hallja meg amit az ellenzékiek VALÓBAN mondanak, hacsak nem jár magától, direkt utána.

2018. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:

Azt felejtettem még le hogy hallottam videófelvételeket arról hogy az egyik jobbikos képviselő egy lmp sel beszél.

A célja az volt hogy visszalépjen az lmp-s

Mi ez ha nem összejátszás?

2018. márc. 29. 14:50
 14/69 A kérdező kommentje:

Biztos hogy van igazság abban amit mondtok.


De az utolsó és utolsó előttire nem válaszoltam

Csak azért hogy előtérbe kerüljön a Fidesz is

A fideszes szavazók többségében azért fideszes szavazók ( még ha nem is tudja némelyik megfogalmazni)

Mert náluk a sorrend a következő: Isten , haza , család

A fidesz mindhármat képviseli és ezek csak a legfontosabbak

Nagyon sokat lehetne írni arról hogy ők mit tettek a magyar emberekért

persze ez nem mindenkinek volt jó: például a bankoknak nem

És a fideszt akkor lehetne legyőzni ha ők is megváltoznának. Mondjuk annyi pont elég lenne mint a jobbiknál.

A másik lehetőség az emberek átnevelése

Hogy egy gyökértelen , sehova se tartozó massza legyen az egész

2018. márc. 29. 14:57
 15/69 anonim ***** válasza:
76%

A Jobbikon ne kérd számon a Fidesz propaganda karaktergyilkos hazugságait. Csak az utóbbi hónapokban több 100 pert nyert meg a Jobbik Habonyék és Andyjék ellen.


Az elszámoltatásról most is ugyanazt vallják mint 10 éve, nem tudom hogy te hol hallottál ennek az ellenkezőjéről, annyi változott hogy már a Fidesz elszámoltatásáról is szó van. Pont azért nem ültek le egy asztalhoz tárgyalni az MSZP-vel, mert bűnözőnek tartják őket. Utóbbi hetekben is mondta, hogy Gyurcsány Ferencet is elszámoltatják.


Cigány bűnözést sem felejtették el, ott van a programjukban, és beszélnek róla, csak erről sajnos nem számol be az M1, de a cigány-magyar együttélés az egyik legfontosabb programrészük. Most hogy neked nyíltan az a bajod, hogy nem cigányoznak, és nem zsidóznak, az csak téged minősít. Tényleg volt néhány tag, aki vállalhatatlan nacionalista megindulásairól vállt híressé, és ők tényleg ellettek távolítva.


Vagy pl. Novák Előd kipakolása miatt is háborogtok, de a pártfegyelemnek nem tett eleget. Nehéz neki is megérteni, hogy nem foroghat minden az ő egója körül. Ha ő szembe megy a párt akaratával és meggondolatlan, saját pártját lejárató akciókat szervez mindenféle engedély nélkül, akkor ne csodálkozzon hogy repül a pártból. Én sem engedhetek meg akármit magamnak a munkahelyemen. Az egy szál érettségije miatt biztos hogy nem volt érdemes megtartani.


Muzulmánozás a te tájékozatlanságod eredménye. Egyrészt Vona Gábornak a magyar parlamentben jelentős tisztsége van a Magyar-Török kapcsolatokban, szóval a kötelességét teljesítette azzal hogy meglátogatta azt az egyetemet, ahol a "Szürkefarkasok" Orbánt is kitüntették.

Az Allahozás meg egy félreértés, ő odaadta egy fordítónak a beszédet, hogy az emberekhez anyanyelvükön szólhasson, a fordító meg Istent Allahra fordította magától értetődő módon, hisz azon a környéken a köznyelvben Istent Allahnak hívják. Törökül így mondják Istennek. Emiatt számtalan pert veszített már a narancsmédia. Mert hazudtak.



Nagy tévedésben vagy azzal kapcsolatban is hogy alternatíva lett volna a Jobbik. Számodra lett volna csak az. Viszont képtelenség választást nyerni a túrbómagyarokkal. Max 1 millióan vannak. És itt nem csak a választópolgárokkal kell számolni. A szakemberekkel, kül és belföldi kapcsolatokkal, és még sok egyébbel. 1 millió ember nem tud egy 10 milliós országot irányítani. Pont azért kellett a néppártosodás, mert a Jobbik szembe akar menni a hagyományokkal, és a Fidesszel ellentétben nem csak a saját szavazóit akarja képviselni. Nem helyes az, hogy a Fideszes városok 10x annyi támogatást kapnak, mint a nem Fideszesek. Ahogy az sem helyes, hogy reggeltől estig a 2 millió Fideszes agyhalottat uszítják a többi ellen. Aki Magyarnak hívja magát, az hogy engedheti meg magának azt, hogy a saját "nemzettársait" jobban gyűlöli mint bárki mást? Csak azért mert valaki nem ért egyet Orbán minden elvével, miért kell mocskolni reggeltől estig? Most léptem fel Facebookra, egyik agyhalott ismerősöm pont most osztotta meg, hogy aki nem a Fideszre szavaz, az Sorosra szavaz, és elakarja pusztítani az országot. Ezt hogy engedheti meg bárki is magának? És ha megengedi, akkor miért hívja magát magyarnak? Ő nem magyar. Teljesen más nemzetisége van: Fidesz. Ez a vallása, nemzetisége, és hite. De nem magyar. Azt megértem, ha valaki Fideszes, azt viszont már nem, ha a nem Fideszeseket ilyen szinten gyűlöli. Én sem gyűlölök senkit amiatt hogy kire szavaz.



A migrációval kapcsolatban, meg megint több 100 pert nyert a Jobbik a hazug média ellen, szóval az hogy te hallottál ezt is, azt is édes kevés ahhoz hogy tiszta véleményt alkothass. A Jobbik álláspontja világos: Keresztény ország csak Keresztyén migránst fogad be. És nem azért, mert undorodunk tőlük, vagy többnek tartjuk magunkat. Szóval nem rasszizmusból, amit feltételezem te nagyon szeretsz. Hanem azért, mert összeegyeztethetetlen a két kultúra. Ők itt nem tudnak beintegrálódni, és ez se nekik, se nekünk nem jó semmilyen szempontból.


Jobbikos javaslat volt a kerítés, a népszavazás, a határőrség, az alaptörvénymódosítás, és még sok más. A Fidesz MINDENT leszavazott. Olyan törvény is van, amit 7x szavaztak le, aztán beadták szinte ugyanazt. És ezek után van po*ájuk Vonát kerítésbontózni? Az alaptörvény módosítást is azért szavazták le, hogy a Fidesz számolja fel a letelepedési kötvényeket. Mert az nagyobb kockázatot jelent mint az alaptörvény módosítás. OLYAN EMBEREKNEK ADTAK EL MAGYAR ÁLLAMPOLGÁRSÁGOT, AKIKET AZ FBI ÉS AZ INTERPOL köröz. Csak azért, mert valakinek ez jó üzlet volt. És a legnagyobb poén, hogy az országnak anyagilag veszteséges volt az ISIS mellett árulni az állampolgárságot. Viszont néhány Fideszesnek NEM. Határőrség nem lett, pedig ha valódi nyomás lesz valamikor a határokon, azon a kerítésen egy leleményesebb 12 éves is áttud szökni. Valódi erő nélkül csak szőnyeg alá seprés a dolog.

Persze lett volna rá pénz, csak elkampányoltuk. Mert egy 90 éves vén trotty a "főellenség". Aki mellesleg a Fideszt pénzel és taníttatással támogatta. Ha ma van Soros terv, akkor az a Fidesz. Az a Fidesz, aki ma a világkvótát akarja lenyomni a világ torkán, hogy Mexikói migránsok is legyenek itt, az a Fidesz, aki 20.000 letelepedési kötvényt adott el, az a Fidesz, aki 1300 menekültet fogadott be tavaly (EU-s kvótát behozták titokban).



Én nem látok változást a régi és az új Jobbik értékei között. Nemzeti érzelműek ma is, és az ország problémáival foglalkoznak, csak több lett a felelősség és a kötelesség mint 10 éve. Nem értem azokat az embereket, akik másokon számon kérik a "változást". Te talán soha nem követtél el hibát? Soha nem érezted hogy tiszta pohár kell a vízbe? Miért várod el, hogy a Jobbik a te elvárásaid szerint viselkedjen? Ha valakinek a te munkádat kellene kritizálnia, és több milliárd forintot kapna arra, hogy az egész ország előtt lejárasson téged, szerinted rajtad nem kapnának fogást?


Én úgy látom hogy egy valami történt: Karakter gyilkosság. A Magyar gdp nagyjából 0,1%-át arra költötték, hogy Vona Gábort lejárassák. A nap 24 órájában követik, lehallgatják a pártja minden tagját, feltörik az emailjukat, és nagyjából 1000 embernek az a foglalkozás köre hogy minden napra kitaláljon valami lejárató mazlagot. 100-assával vesztik a pereket hazudozás miatt. De vitathatatlan, a karaktergyilkosság megtörtént.


Amúgy meg azzal kapcsolatban, hogy erősödtek-e vagy gyengültek nem nagyon értek egyet. Az egész szövegedet egy személyes csúsztatással kezdted, a Jobbikot 11%-18% között szokták mérni a teljes népességben, szerintem bőven 20% feletti eredményük lesz, viszont egyéniben 10 körzet szinte biztos hogy Jobbikos lesz. Azért a 0 egyéni mandátumhoz képest ez előrelépés. És a néppártosodás eredménye, hogy nem egy szekta, akinek mindenütt van néhány turulmagyar követője, hanem most már sok helyen széles kör vállalja fel őket. Ennek köszönhetően 30%-al több mandátumra számíthatnak mint ezelőtt.


A Jobbik a dolgát elvégezte, a Jobboldal jelentős részét megszólította. Viszont az LMP elbukott, ha ők is 20%-ot megszólítottak volna a baloldalon, most kormányváltás lenne. a 21. század leváltaná a 20. századot, elszámoltatná az MSZP-Fidesz-t, nyilvánosságra hozná az ügynökaktákat, a titkosításokat, és már csak ezzel is többet tennének mint az elmúlt 28 év politikája. De amíg ez nem történik meg, mi leszünk a régió gazdasági és demográfiai szégyene. Európa legkorruptabb országa a legtöbb tanulatlan emberrel.



Én érintettem a te gondolataidat is, első sorban a Jobbikot hasonlítottam össze a Fidesszel, viszont szerintem a Jobbik a legjobb alternatíva. Aki meg azt szeretné, az elhiszi a Fideszes propagandát, és ilyen töredék informáicókból alkot véleményt mint te is, és egyel növeli a Fidesz karaktergyilkosságos projektjének a sikerét, és a befektetett milliárdok eredményét a jobbik lejáratásával kapcsolatban.


Amúgy tiszteletben tartom a véleményedet, nem akarlak rábeszélni semmire, csak feldühít, amikor valaki olyan hazugságokkal érvel, mint az a link is, ami pert is veszített bíróságon. Ettől függetlenül hiába várod, hogy valaki a te elvárásaidnak tökéletesen megfeleljen, mert a szavait úgyis meghazudtólják, és amúgy is, belőled csak egy van, és a te elveidet (ha tényleg a sajátjaid), akkor csak te vallod. És tökéletes egyezés nem lesz senkivel, a legjobbat kell kiválasztani, de törekedni kell az igazság felismerésére is. Minden hírt kritikával kell fogadni, és nem hagyni hogy hazug, félinformációk alkossák a véleményedet saját magad helyett.


És javaslom, hogy azok az erkölcsi bűnök, amiket másokon számon kérsz, azokkal kapcsolatban tedd fel a kérdést, hogy te megfelelsz-e ezeknek a "bűnöknek"? Mert én is változtattam már arculatot, nem azokat az értékeket vallom, mint 10 éve, és ezért ezt megtudom bocsátani. Viszont én 1300 milliárd forintot soha nem loptam el, sőt 1 forintot sem. Én nem hazudok. És nem sértem mások jogait. Csak olyan dolgot kérek másokon számon, aminek én is eleget tudok tenni.

2018. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:

Egyszer találtam a Balatonban 1000 ft ot...és megtartottam

Az lopásnak számít? Ha már vádolsz.

2018. márc. 29. 15:10
 17/69 anonim ***** válasza:
62%

"4 es

korrupt gazemberek és volt kommunisták..

mondj neveket

és írd alá büntetőjogi felelősséged tudatában

beperelhetnek és ha a másik fél bizonyítja az ellenkezőjét akkor te húzod a rövidebbet"


Itt egy példa a sok volt kommunista közül! (Apropó... szerinted Vona a köpönyegforgató, nem Orbán aki KISz-titkár volt, aztán a Soros alapítvány által tett tanulmányi út után a Liberális Internacionálé alelnöke, majd európai polgári konzervatív... Most pedig Európát is elutasítja, és finoman szólva se polgári.).


https://www.youtube.com/watch?v=1fVIWQNlavI


"De egyébként igazad van 2014 ben az volt az érvem a jobbik ellen : hogy túl radikálisak

vicces , 14 éves voltam

Családon belül a 2. legértelmesebb pártként tekintettünk rá

Ma már ez nem így van"


Magyarul 18 éves vagy, és azt gondolod a politikáról amit otthon hallasz. Nincs ezzel semmi baj, a 18 évesek 99%-a így van vele. Az interneten legalább találkozol ellentétes véleményekkel is...

2018. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:

-És a határvadászokra mit mondassz?

Ott őrzik a kerítést vagy nem?

Vannak ott katonák is. Csakúgy mellesleg

-Kiket értesz turbómagyaroknak?

-A fidesz váltotta a kommunistákat 2010 ben és nem a jobbik váltaná most

- ha már sokat beszéltünk a jobbikról, akkor beszélhetnénk a fideszről is

Mi a bajotok vele( és kérlek ne legyen a kifejtésben helikopter)

Ti ugy látjátok hogy 8 év alatt csak loptak és romboltak?

mondjatok konkrétumokat

2018. márc. 29. 15:17
 19/69 anonim ***** válasza:
62%
Amit a Fideszről állítasz abból csak a "család" előtérbe helyezése igaz, de az is idézőjeles család (mint a keresztapában), ha keresztények is, elég jól visszaélnek a gyónás nyújtotta kiskapuval, hisz miközben 1000.000.000.000-ok tűnnek el, minden ember vére az ő kezükhöz tapad aki az egészségügy elégtelen állapota miatt veszti életét (akár az orvos,ápoló vagy mentős hiány, esetleg túlterheltség vagy a rossz felszereltség, és tárgyi feltételek miatt), mindeközben pedig 20000 embernek adnak el letelepedési kötvényt (amit kamatostul vissza kell majd az államnak fizetnie) többek között fegyverkereskedőknek és terroristaként számon tartott embereknek is (ennyit a hazáról)... Te is csak azért hiszed, hogy a Fidesz jó (vagy akár csak egy középszerű) kormány, mert teljesen egyoldalúan tájékozódsz.
2018. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
62%

Nem igazán nézek TV-t és neten sem olvasgatom a propaganda oldalakat, legyen az origo vagy 444, mindegy melyik oldal. Engem aztán nem érdekel, hogy ki tud jobban sarat dobálni a másikra, mert ettől nem leszünk előrébb.

2010-ben és 2014-ben is a Jobbikra szavaztam, főleg azért mert a Fidesz úgyis nyer, de lehetőleg ne 2/3-dal. Most is a Jobbikra tervezek szavazni. Nagyon egyszerű indokból: elolvastam a pártok programjait és még mindig több dologgal értek egyet az övékéből, mint a többiből. A Fidesznek ugye nincs programja, így velük nem tudok mit kezdeni.

2018. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!