Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tanártársaim! Hallottatok...

Tanártársaim! Hallottatok ígéretet arra, hogy korrigálják végre megalázóan alacsony fizetésünket?

Figyelt kérdés
Én csak a Jobbikos Balczó úrtól hallottam egy mondatot, hogy hiányolja ezt...de tesznek is majd érte bárkik szerintetek? Ha tudtok valamit, írjátok ide légyszi!
2010. máj. 26. 11:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:

és? menj külföldre, itt magyarországon úgyis van elég tanár. amúgy meg ha nincs versenyképes nyelvtudásod, akkor ne rinyálj emiatt... szerezz egy c1-es angol nyelvvizsgát, aztán ha nem kapsz külföldön munkát rinyálhatsz.


a volt osztályfőnököm, most készül c1es vizsgára angolból, mert kevésnek látja a fizetését. Ez becsülendő, mert az a célja, hogy kimenjen amerikába és ott tanítson. a b terve pedig az, hogy tolmács lesz,hisz azt is megfizetik rendesen. szerintem ne rinyálj, ha kell több pénz, tanulj nyelvet és menj külföldre...

2010. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:
Ez jó!!! Nos, nyelvtanár vagyok, többek között. Pár éve megválasztottak a megye legjobb tanárának, a diákok tanulmányi eredménye és továbbjutása alapján. Az USA-ban a bevándorlókat tanítottam angolra nyaranta. De nem baj, nem tudhattad.
2010. máj. 29. 12:21
 53/70 A kérdező kommentje:
Csak tudod, szeretem a hazámat, ezért nem maradtam kint. Neked ez biztos furcsa.
2010. máj. 29. 12:23
 54/70 anonim ***** válasza:

"Basszus, nézzétek meg a tanári fizukat külföldön. Köszönöm."


Egy Kanadai ápolónő 8 millió forintnak megfelelő dollárt keres. Te miről beszélsz akkor? Te, legjobb tanár? Nehezemre esik elhinni, hogy valaki ennyire szűk látóköre ellenére a legjobb legyen bármiben is...

2010. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
szerintem ének-rajz szakos tanár lesz, akinek van egy középfokú angolja és kemény vele...
2010. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem: miért nem képesek itt egyesek megérteni, hogy NEM NEKIK SZÓLT A KÉRDÉS! Itt mindenki "dögöljön meg a másik tehene is"-elv alapján vagdalkozik. Képzeljétek, hogy a szüleim és a bátyám is orvosok, az egyik legjobb barátnőm pedig ápolónő - kívánnék én nekik rosszat? Épp ellenkezőleg, örülnék, hogyha rendeznék az ő fizetésüket is, mert testvérem esetleg akkor nem ment volna el jópár országgal arrébb dolgozni. Amit írok, azt nem muszáj elhinni, magadat minősíted a rágalmazásaiddal.
2010. máj. 30. 10:22
 57/70 anonim ***** válasza:
Te tényleg nem érted?! Ebben az országban kinek nem megalázóan alacsony a fizetése? Néhány politikuson kívül persze. Nektek megemelték a fizetéseteket a 100 lépés programmal a duplájára. Nem rémlik? Nem mondom, hogy nem érdemelnek többet, de azért a "megalázóan alacsony" fizetés kifejezés enyhén szólva vérlázító. Tanult emberként szégyellheted magad, hogy ennyire nem látod át a magyar társadalom helyzetét. Egy páran, sokkal több felelősséggel a hátukon, sokkal több munkával, legalább ennyi előképzettséggel, nagyon szívesen elcserélnék a fizetésüket a Ti megalázóan alacsony béretekre!!! Szégyelld magad!
2010. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
62%

Úristen! A duplájára emelték a fizetésünket? Érdekes, én nem tudok róla.

Nem elég, hogy semmi pénzért dolgozunk, siralmas körülmények között, még azt is hiszik, hogy milyen jó nekünk...

2010. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:
12:03, sajnos még a magyar érettségit sem tennéd le, olyan szövegértési gondjaid vannak! Mondtam egy szóval is, hogy másnak ne emeljenek? És fentebb leírtam, hogy hó végi mínuszban vagyunk rendszeresen két gyerekkel! Igenis megalázóan alacsony. És nem emelték duplájára a fizetésünket, ezt hadd mi tudjuk! Igen, kívánom a gyári munkásnak, az ápolónőknek, orvosoknak, stb., hogy nekik is emeljenek, igen, igen, igen! De KÉT embernek KÉT gyerekkel a havi 140000 szerinted nem megalázóan alacsony? Gondolom, eltartott vagy, nem értesz te semmit! Aki ilyen hülye, az akadjon már le erről a kérdésről!
2010. máj. 30. 14:42
 60/70 anonim ***** válasza:
megalázóan alacsony? vegyél lejjebb a konfortigényedből és könnyebb lesz megélni. első lépésként mond le a telefon, tv, internet előfizetésed, add el a mobilod és már megspóroltál havi 15ezret alsóhangon, ergo olyan, mintha emelték volna a fizetésed 15ezerrel.
2010. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!