Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tanártársaim! Hallottatok...

Tanártársaim! Hallottatok ígéretet arra, hogy korrigálják végre megalázóan alacsony fizetésünket?

Figyelt kérdés
Én csak a Jobbikos Balczó úrtól hallottam egy mondatot, hogy hiányolja ezt...de tesznek is majd érte bárkik szerintetek? Ha tudtok valamit, írjátok ide légyszi!
2010. máj. 26. 11:58
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
57%

Bizony, ha nem tudsz érvelni jön a személyeskedés.

Alacsonyabb kultúrájú emberek így próbálják kompenzálni a azt frusztráltságot, amikor tudják hogy a másiknak igazuk van velük kapcsolatban, főként ha az ellentétes az önmagukról kialakított képükkel.

Ezt a 3 diploma se tudja megváltoztatni.

2010. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 A kérdező kommentje:
:-D
2010. máj. 26. 14:16
 33/70 anonim ***** válasza:
52%
nyugi, nem vagy egyedül. nekem már hetek óta gombás fertőzés van a farkamon, nagyon szar mert viszket folyamatosan és a suliban is kinéznek emiatt... az osztályfőnök is szólt múlthéten, hogy miért vakarózok mindig ott lent, de hát mit csináljak. legutóbb még prosztatavizsgálaton is voltam, ne tudjátok meg milyen rossz volt. még felnyúlt a seggembe meg ott matatott...
2010. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:
????
2010. máj. 26. 14:50
 35/70 anonim ***** válasza:
35%
jah bocs. nem ide akartam írni, csak ide sikerült. am sajnállak. amúgy örülök, hogy találkozhattam egy olyan emberrel akinek vannak problémái. am neked is szokott gennyedzeni?
2010. máj. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:

Annyira szeretem ezt a sok okos válaszolót! (Feltételezem, diákok is vannak köztük.) A tanári fizetések már jó ideje nevetségesen alacsonyak, ezt mindenki tudja, de sajnos senkit sem érdekel. Valaki írta, hogy a MÁV-osok és a tanárok rinyálnak a legtöbbet. Ja, csak van egy kis különbség: a MÁV-nál rendszeresen ki is harcolják a fizetésemelést, míg a pedagógusok évek óta semmit sem kapnak. Hát igen, mi nem tudjuk megbénítani az egész ország közlekedését...

Akiknek ilyen nagy szájuk van, azokkal szívesen cserélnék egy hétre, meglátjuk, meddig bírnák ezt az állítólag "baromi könnyű" munkát.

A kérdezőnek: szerintem egyhamar nem kapunk fizetésemelést, örülj, ha nem csökkentik. Senkinek sem érdeke, hogy értelmes generáció nőjön fel.

2010. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Örültem neki! Gondolod, hogy semmi nem fog változni? Pedig én ebben reménykedtem.
2010. máj. 26. 15:15
 38/70 anonim ***** válasza:
86%

hát megértem én a helyzeted testvír! te mész dolgozni minden nap rongyos 100-120ezerért, én meg otthon ülök a családdal egész nap és kapok érte havi 200at, csak annyi a dolgom, hogy vigyázzak a pulyákra aztán így vígan megélünk!


Kolompár Szándokán

2010. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hát, reménykedni mindig lehet, de nem tartom valószínűnek. Nagyon telített a szakma, ha valaki nem akar ilyen kevés pénzért dolgozni, jön helyette 10 másik. Már az is csoda, ha valaki frissen végzettként talál pedagógusi állást, ráadásul ezek többsége is szerződéses, 1-2 évre szól.
2010. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
Mostmár előző előtti vagyok. :)
2010. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!