Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tanártársaim! Hallottatok...

Tanártársaim! Hallottatok ígéretet arra, hogy korrigálják végre megalázóan alacsony fizetésünket?

Figyelt kérdés
Én csak a Jobbikos Balczó úrtól hallottam egy mondatot, hogy hiányolja ezt...de tesznek is majd érte bárkik szerintetek? Ha tudtok valamit, írjátok ide légyszi!
2010. máj. 26. 11:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
74%
Édesanyám példájából tudom, hogy a tanárok mindig is nagyon keveset kerestek. Ő 9000Ft alatt/hó, és ez nem volt nagyon rég (kb 16 éve). Sajnos nem csak a tanárok keresnek megalázóan keveset. Az orvosok (tudom, ott a hálapénz, de nem mindenki fogadja el), az ápolók is stb... Üres államkasszából pedig nem sokat lehet adni, pedig mind megérdemelné.
2010. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
49%

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:23-nak


12:18as vagyok. egy teljesen átlagos gimibe, de amiket leírtam azt látom minden nap. a matektanár pl másfél éve van a szakmában, de volt pénze új ford fiestára. a földrajztanár új toyota jarissal jár. tesitanár ford fusion. töritanár opel astra. igazgató kia ceed.


és igen, minden tanár minden délben egy közeli étteremben ebédel.


jah és ezek mellett nem szégyellnek beszedni olyan dolgokra is pénzt, amiből mi egy fillért sem látunk, pl 4 éve minden diáktól évente beszedtek 2ezer forintot a sportudvar felújítására, ami azt jelenti, hogy 600x2000x4=4800000ft, de semmit nem vettünk észre ebből a pénzből, semmi nem változott az udvaron.


jah és a tanárok elvárják a magasabb fizetést, elvárják, hogy fizessük ki a különórákat és ezen felül a név, születés és pedagógusnapi ajándékot a ballagásról nem is beszélve. aztán meg csodálkoznak, hogy nem tisztelik őket a diákok.

2010. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%
És a tanároknak nincs teljes nyári szünet, sem téli, sem tavaszi, sem őszi... Akkor is benn vannak mindenféle konferencián, legalább is nálunk így volt.
2010. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:
Vártam, hogy páran majd hőbörögnek...nekünk a házastársammal két pici gyerekkel 140ezerből kell megélnünk, mivel én csak gyeden vagyok. Az "ott a nyár"-skandálóknak: egész júliusban 1 hete lesz férjemnek a táborok miatt, aug.-ban meg kettő. Szeretnénk 3. babát, de nem lehet az anyagiak miatt. Ja, és férjem becsülettel készül az óráira. És ha még a sok dolgozatjavítást és ofői feladatokat is hozzáveszitek, máris nem olyan fényes a helyzet. Persze, hogy az ápolók, orvosok stb. is iszonyú helyzetben vannak, de én tanár vagyok, engem ez érint, érdekel. És még valamit: férjem a szakkörök miatt du. is bent van a suliban, meg különféle szakmai munkákban is résztvesz, fél 6 előtt alig látom. Na, akkor most hőbörögjetek. És tisztelettel kérem a TANÁR kollégákat, hogy válaszoljanak, mert NEKIK szólt a kérdés.
2010. máj. 26. 12:51
 15/70 anonim ***** válasza:
71%os vagyok megint. 4 éve szednek pénzt minden évben...
2010. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
80%
anyám iskolában dolgozott régebben, nyáron a kutya sem volt benn soha
2010. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
84%
dolgozatjavítás otthon a fotelban....óóóóó de nagy melóóó, hűűű
2010. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:
12:49, megértelek, hogy ez felháborít, de van ellenpélda is: mi! És nincs saját autónk, bkvézunk, és mindketten szeretjük a diákjainkat, a munkánkat.
2010. máj. 26. 12:55
 19/70 anonim ***** válasza:
62%
Szegény!!!És az mit mondjon aki 16 órákat dolgozik egy gyárba???Azt mikor látja a családja??És az mennyit keres??Nem annyit mint egy tanár.Örül ha 70 ezret megkap.
2010. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 A kérdező kommentje:
12:52-es, légyszíves, próbáld ki. És nem vagy tanár, ne írogass ide, senki nem kérdezett téged.
2010. máj. 26. 12:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!