Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tanártársaim! Hallottatok...

Tanártársaim! Hallottatok ígéretet arra, hogy korrigálják végre megalázóan alacsony fizetésünket?

Figyelt kérdés
Én csak a Jobbikos Balczó úrtól hallottam egy mondatot, hogy hiányolja ezt...de tesznek is majd érte bárkik szerintetek? Ha tudtok valamit, írjátok ide légyszi!
2010. máj. 26. 11:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
Mennyit kapsz egy hónapban? Akkor megmondom hogy mikor lesz.
2010. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
42%

azért csak nem éheznek a tanárok...

nyáron is halálra dolgozzák magukat

2010. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
23%

ha a tanároknak havi 800ezret adnának, az se lenne elég... Ha annyira alacsony a fizetés, akkor miért tud minden tanár új kocsival járni a suliba? miért teheti meg, hogy minden délben étteremben eszik? Miért járhat márkás ruhákban? miért tud felépíteni a legtöbb tanár a gyerekének is? Honnan van pénz 2havonta adidas cipőre?


Az én gimis tanáraim mindezt megteszik, de nyavalyognak a fizetés miatt... egy szabolcsi diák...

2010. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
35%
arról nem is beszélve, hogy elvárják a nagyobb fizetést, közben nem adóznak a magánórák után, tisztelet a kivételnek
2010. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
63%

Inkább a megbecsüléssel van a probléma, nem a fizetéssel, legalábbis nekem.

Milliók éheznek, nem a fizetésen kéne rágódni, senki sem kap oylan fizetést amit megérdemel!!!

2010. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
92%

a nyelvtanárok meg a suliban nem adják le normálisan az anyagot, emiatt járjak különtanárhoz, hogy legyen nyelvvizsgám és felvegyenek egyetemre.


persze vannak jó nyelvtanárok is. én a gimimben 4 év alatt 4 angoltanárt kaptam, amiből kemény 1 csinálta normálisan a dolgát.

2010. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 Dymo ***** válasza:
12:18 ,mondd,te milyen elit suliba jársz? megnézem melyik tanár tudja ezt megcsinálni a 90-100 000-es fizujából
2010. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
88%
És a többi közalkalmazott mikor kap fizetésemelést???Nem azt mondom hogy a tanárok túl vannak fizetve, de állandóan ők sírnak a legjobban.Na meg a MÁV-osok.Mi van pl. a katonákkal???Keresnek havi 80-90 ezreket???Vagy az ápolónők???Miért mindig a tanárok sírnak amikor nekik nem is olyan rossz a fizetésük???Ja meg hát ugye nem nagyon sok munkahelyen van nyári szünet, téli szünet meg sorolhatnám.
2010. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
63%

nézzetek meg egy ápolónőt, 24 óráznka, megállás nélkül dolgoznak sokszor, mennyiért?

nekik nincs 2 hónapos nyári szünet, meg lyukasórák, meg sok tanár simán elbeszéli a fél órát

2010. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
Emberek, fizetésemelés a közalkalmazottaknak ? Nemsokára elbocsájtanak az állami szférából többezer embert. Majdnem üres az államkassza. Meg majd az IMF hitelt is el kéne kezdeni fizetni, és nemsokára növelik az ÁFA-t.
2010. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!