Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tanártársaim! Hallottatok...

Tanártársaim! Hallottatok ígéretet arra, hogy korrigálják végre megalázóan alacsony fizetésünket?

Figyelt kérdés
Én csak a Jobbikos Balczó úrtól hallottam egy mondatot, hogy hiányolja ezt...de tesznek is majd érte bárkik szerintetek? Ha tudtok valamit, írjátok ide légyszi!
2010. máj. 26. 11:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
62%
ezek a szegény tanárok. mindjárt megsajnálom őket... menyjen ki dohányt törni a nyáron, 30 fokban, szinte semmi pénzért, aztán sírjon a szája az összesnek...
2010. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
71%
kipróbáltam, szinte belerokkantam a dolgozatjavításba
2010. máj. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 A kérdező kommentje:
Nos, kedves válaszadók! Súlyos szövegértési probléma merült fel: olyanok írnak választ, akiket NEM kérdeztem. És egy szerény megjegyzés: ne említsenek egy lapon a gyári munkással, mert már bocsánat, de nekem 3 egyetemi diplomám van, és tisztelettel, de ez tükröződjék az anyagi megbecsültségben! A továbbiakban nem kívánok reagálni a hozzá nem értők mocskolódásaira, várom kedves kollégáim esetleges meglátásait.
2010. máj. 26. 13:10
 24/70 anonim ***** válasza:
65%
3egyetemi diploma. honnan? ha a corvinusról, akkor kemény vagy, ha a nyíregyházi főiskola vagy valami hasonló kaliberű oktatási intézmény, akkor nem túl nagy teljesítmény. amúgy meg ez egy nyilvános fórum. ha zavar, akkor valami tanároknak szóló honlapon kérdezz, ahol mindenki azon fog zsörtölődni, hogy de kevés a pénz meg milyen szar már nekünk...
2010. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
55%
Az a két hónap szünet sem úgy megy, ahogy azt elképzelik az emberek. Anyám tanár, huszonx éve tanít 3 tárgyat, aki ismeri, mind azt mondja, hogy nagyon jó tanár, mégis 100.000-et keres nettóban. Igaz nem élünk rosszul, de ez nem az ő fizetésének köszönhető, hanem apáménak, aki reggel 6kor elindul dolgozni és este 7kor ér haza(jobb esetben). Hogy miből telik autóra? Természetesen hitelből.
2010. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
53%
Tipikus pedagógus!!!És akinek nincs 3 diplomája az dögöljen meg???Meg amúgy is manapság szinte minden második embernek van diplomája.Ez manapság már nem olyan nagy cucc.Meg nem azért de akinek egy szakmunkás bizonyítványa van az miért érdemel kevesebbet nálad???Mi lenne veled szakmunkások nélkül??Mire mennél a bazi nagy diplomáddal??
2010. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
63%

Azért tegyük tisztába a dolgokat.

Aki földrajz-ének szakra ment,annak ne sírjon a szája,hogy keveset kap.Mindenki számolja össze,hogy heti hány órát ad le és mennyit kap érte.


Szünetek hm...hát igen szörnyen megerőltető bemenni internetezni nyaranta pár napot,már ha ugye bemegy az illető egyáltalán....


Változás lesz?Igen.Talán elég hozzá egy diploma,hogy észrevegyük egyre kevesebb a gyerek.Tehát egyre kevesebb tanár kell.Akinek kevés a fizetése,az helyezkedjen el máshol.Lesz jelentkező a helyére(már ha egyáltalán indul annyi osztály)

2010. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:
Jesszusom, de buta! Ezt nem állom meg! Lehet, hogy egy osztálynak heti 2 föcije van és 1 énekórája, de az összes énekórát egy tanár viszi, föci tanárból meg csak 2 van pl. Így is kijön a teljes állás...
2010. máj. 26. 14:10
 29/70 anonim ***** válasza:
41%

"de nekem 3 egyetemi diplomám van, és tisztelettel, de ez tükröződjék az anyagi megbecsültségben!

"


Kicsit szánalmas vagy .

Minek neked 3 diploma?

Tapasztalatból mondom, a többdiplomás emberek 90 százaléka azért csinált több diplomát, mert képtelen volt elhelyezkedni az elsővel.


Felmerül a kérdés:

Ha nem tudsz vele elhelyezkedni, akkor mire fel a nagy megbecsültség elvárása? Minek csináltad meg ha semmit se érsz vele.


Képzeld, én még csak most fogok diplomázni, egy diplomával mégis vannak lehetőségeim az elhelyezkedésre.


Tudod mi a titok?

Az hogy nem csak buliztam, hanem gyakornokoskodtam, dolgoztam suli mellett, olyan nyelvet tanultam amiről tudom hogy kevesen beszélik a frissen végzettek közül.


Ezt hívják tervezésnek, senkinek sincs megtiltva, csak hát bulizni könnyebb.

És hidd el, ezek után nem lesz szükségem két diplomára, hogy fennhordjam az orrom, elvárjam a megbecsülést és másokat okolja kaz anyagi helyzetemért.

Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa.

2010. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 A kérdező kommentje:
Az a fránya szövegértés...
2010. máj. 26. 14:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!