Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz megakadályozza a...

A Fidesz megakadályozza a meleg felvonulást majd idén? Nagy szívességet tenne a hazának vele.

Figyelt kérdés

talán eltörlik az élettársi kapcsolatot is a melegek között


ez már tervbe van


2010. máj. 8. 20:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/118 anonim ***** válasza:
bu.zikra molotov koktélt!
2010. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/118 anonim ***** válasza:

1) nem tudom, hogy megakadályozza-e. kérdezd őket.


2) más, nyugat-európai országokban van melegfelvonulás, különösebb botrány nélkül (mindkét oldalra gondolok, melegekére és ellentüntetőkre).

ha itt is lesz, és megint rólunk fecseg majd európa, mutogatva a csatateret, félő, hogy ezek az országok a biztonság hiányára hivatkozva, nem akarnak támogatást adni, nem akarnak a cégek idetelepülni, munkahelyeket biztosítani, stb. (kifejteném bővebben, ha ez egy fórum lenne és nem kérdezz-felelek oldal)


3) HA eltörlik a regisztrált élettársi kapcsolatot, eltörlik heterók között is.


4)

2010. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/118 anonim ***** válasza:

bocs, pótlok, ez lemaradt:

4) hiába szavazott bárki is, azok fognak dönteni, akik képviselőként, befolyásos emberként ücsörögnek a parlamentben, a cirkuszban. az lesz, amit ők mondanak. legyen az neked rossz vagy jó.

2010. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/118 anonim ***** válasza:
32%

"HA eltörlik a regisztrált élettársi kapcsolatot, eltörlik heterók között is. "


azt írják hogy a melegek között törlik el

magyarul egynemű élettársi kapcsolat kilőve



és továbbra is dobálni fogjuk a bu.zikat ha vonulnak

2010. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/118 anonim ***** válasza:
100%

"röhej az egész...

régen is voltak búzák,de nem tették ennyire nyilvánosságra,hogy azok.Manapság a sok b*zi annak örül,ha azt mondod rá,hogy b*zi:D

xd"


Tényleg röhej az egész! Azt tudjátok hőzöngők, hogy a tavalyi volt a 14. ilyen felvonulás? Az utóbbi 3 volt az amit atrocitás ért. Érdekes. Előtte teljesen békésen lezajlott, max. 2-3 ellentüntető volt (békés). Nem kellett rendőr, sokkal gyorsabban lezajlott, így a forgalmat is rövidebb ideig akadályozták.


Hol voltak a b.zi gyűlölők azt megelőzően? Valakin illetve valakiken ki kell élni az agressziót? Érdekes, hogy a 2007-es évben kezdődött az egész tiltakozás, a 2006-os zavargásokat követően. Azzal ne jöjjön senki, hogy mert a régiek nem voltak provokatív felvonulások. Nézzetek utána, a régiek is így zajlottak le, annyi különbséggel, hogy békésen. Sőt még olyan videót is láttam, ahol a járókelők a felvonulókat tapsolták, illetve velük táncoltak.

Mi változott 2007-től????

2010. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/118 anonim ***** válasza:
37%

Ezeket a genetikai hulladékokat, ne hívjátok melegeknek - jó lesz nekik a bu*i is. Amúgy pedig szerintem az is nagy gond, hogy a bu*ikkal ellentétben a leszbikusság egyre jobban elfogadott, SŐT lassan már divat lesz. TV műsorokban, reklámokban stb ... már mindenhol ott vannak a leszbikur*ák.

Sajnos sok ember, aki hevesen tiltakozik a buzulás ellen, e leszbikusság ellen nem, sőt tetszik neki. Ez nem helyes, de jól mutatja, hogy mennyire elfajul a világ.

A valódi emberi értékek, az emberhez méltó tisztességes élet, már csak keveseknek számít.

2010. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/118 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan ennek az országnak tényleg ez a legnagyobb problémája?


Annyira szánalmas ez az egész dolog! Őszintén mondom!

Aki a melegeket legénhulladékozza, na azzal sincs minden rendben!

Azt természetesen lehet mondani, hogy nem tartom normálisnak a homoszexualitást, vagy utálom a melegeket.


Ugyanaz az egésznek az alapja, mint a fehér faj a felsőbbrendű ideológiának. Végre találhat magának az ember egy csoportot, akinél felsőbbrendűnek érezheti magát!


Kívánom, hogy töröljék el!

Mert meg fogja látni itt mindenki, hogy cseppet sem lesz tőle könnyebb az élete, cseppet sem fog több pénzt keresni, ugyanannyi adót fog fizetni, és ugyanolyan boldogtalan lesz!

Csak valaki mást fog utálni!


Jelentéktelen dolog az egész!

A cigányság pl. effektíve nagyobb kárt csinál, de gondolom ez megint egy ilyen "kirakatintézkedés" lenne, ha már adócsökkentés és munkahelyteremtés nem lesz.

2010. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/118 anonim ***** válasza:
90%
Talán annyi, hogy elegük lett az embereknek a meztelenül rohangáló melegekből? Normális, egészséges erkölccsel rendelkező embernek ez sok és ne mondd nekem, hogy nem, mert ez így van. A FENE SE KÍVÁNCSI A MELEGEKRE. Komolyan kinek mutogatják magukat? Az egész egy provokáció, mert tényleg, kit érdekel, hogy melegek? Kérdezte valaki? Szerintem nem...ennek ellenére mondom, mindenki tud róla.
2010. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/118 anonim ***** válasza:
Ezzel a leszbikusság dologgal is ugyanígy vagyok. Ugyanaz róla a véleményem, mint a meleg férfiakról. Semmivel sem jobbak, és szerintem nem elfogadott legalábbis én nem vettem észre, de igazatok lehet, én másképp látom, mert nő vagyok, így természetes, hogy nem figyelek fel jobban egyik nem hát hogy fogalmazzak "sajátosságára" sem.
2010. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/118 anonim ***** válasza:
91%

20:46 Ha esetleg egyszer lesz gyermeked és bejelenti, hogy meleg, mit csinálsz?


Amúgy meg tényleg zavaró, hogy a magyar felvonuláson "agresszívabbak" a résztvevők. Mindegy, maximum aznap nem sétálok arra. Ennyi.

2010. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!